велур работ squeegee со екстра 10pcs велур чувствував Со Себе Лепило 3M Лепак Замена Прозорец Багра Алатки Автомобил Завиткување Алатки K34

велур работ squeegee со екстра 10pcs велур чувствував Со Себе Лепило 3M Лепак Замена Прозорец Багра Алатки Автомобил Завиткување

27 %

DEN 351.00

DEN 481.44

Свеж

Во магацинот


Модел : A18-10 P
Пакување, вклучувајќи :
1 парче велур работ squeegee+10pcs велур со себе Лепак
Н. Ж : 60g
Пакување големина : 10*7*2cm
Материјал : велур,пластични
Животниот век : 4-5 години
Примена : Велур Работ Squeegee Завиткани Чувствува Без Гребнатинка На Сјајни Винил Филм Squeegee

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Специјални Функции: Корисни Автомобил Завиткување Апликација DIY Комплет Винил Лист Велур Squeegee
Објектот Ширина: 7cm
Објектот Висина: 1cm
Материјал Тип: пластични,велур
Објектот Должина: 10cm
Објектот Тежина: 60g
Бренд Име: CNGZSY
Објектот Дијаметар: 10inch
Модел: k34
Н W: 60 g
Материјал: пластични,велур
Пакување: 1pc велур работ squeegee+10pcs резервни велур чувствував
живот: 4-5 години
Име на производ: 10pcs Само Лепило Лепак Замена Велур се Чувствува и велур работ scraper
Универзална Велур Се Почувствувале На Работ Scraper: Прозорецот Багра Алатка Комплет Вклучува Велур Чувствува Squeegee
Картичка Squeegee Автомобил Винил Искриват Алатка: Спакувани Се Чувствува Без Гребнатинка На Сјајни Винил Филм Squeegee Scraper
Замена Сомот Велур Чувствував: Автомобил Винил Завиткување Алатка за Полнење 3M Велур Чувствува Squeegee
Автомобил Стил Налепници Додатоци Scraper: Само Adhensive Лепак Замена Велур Се Почувствувале На Работ

Додатоци на производи

CNGZSY Професионални 4 инчен Мека Велур Squeegee Преносни Позадина Мулти Функција Scraper Автомобилот Завиткување Рака Алатки Свеж Со попуст
OOTDTY Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Чисти Крпи за Перење и Сушење Крпа 1 Свеж Со попуст
OOTDTY Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Чисти Крпи за Перење и Сушење Крпа 1

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Chamois кожа Боја : Видете слики Карактеристики : Силна

DEN 93.00 120.96
Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer Плоча полски Свеж Со попуст
БУ-Bauty топла нови Гуми Тркала Чистење на Автомобил Четка Микрофибер Чистење Автомобил-Стил, Авто Грижа Прашина Отстранување Свеж Со попуст
Нови 92x56cm Големи Димензии Микрофибер Автомобил Ткаенина за Чистење Крпа Супер Дебела Кадифен Автомобил Миење и Сушење Крпа Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
Мазна бела trapezoid 4 инчен 10*8.5 cm Прозорец Багра Алатка Squeegee Професионални Картичка Scraper Автомобил Алатка за Завиткување Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : СунѓеротДимензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7

DEN 53.00 62.88
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина

Дебелина на 1mm, која има висока апсорпција на вода и издржливостСвојства на силна затегнувачка, солзаМе

DEN 129.00 143.52
5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Мие Крпа Чинија, Кујна Ткаенина за Чистење Прозорец Спрат Детали Силна Прашина Отстрани Свеж Со попуст
Автомобил Winonw Багра Винил Филм Алатка сина волна работ squeegee 10*7cm за 3D Карбонски Влакна Инсталација Автомобил Налепница Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен

Боја : Бело+ЦрноДијаметар : 175mm / 7 инченПодлога Макс ВРТЕЖИ во минута : има око 8500 ВРТЕЖИ во минутаПоле на

DEN 205.00 205.44