Допрете Конектор 1/2 4/7mm Цевка Млазници Sprayer Sprinkler Наводнување

Допрете Конектор 1/2 4/7mm Цевка Млазници Sprayer Sprinkler Наводнување

17 %

DEN 46.00

DEN 55.20

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : млазницата усвојување на еди дизајн и вграден филтер за да спречите затнување. Отстранлив млазницата за лесно чистење. Одлично за земјоделство, тревник, дворот, патио, стаклена градина, базен за наводнување. Карактеристики : Материјал : Пластични Одговара за : 1/2"-4/7 Приклучок Должина : 8cm/3.15" Водата доводното конектор е pacifier или 20mm ПВЦ интерфејс внатрешни теми Боја : Испрати по случаен избор (ако се купат повеќе производи, кои бои може да биде различен или ист) Магла честички Сива проток : 6.7-7 L/Час, црна проток : 8.3-9.6 L/h Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Млазници Конектор

Бренд Име: szrandy
Градина Вода Конектор Тип: Црево Трупци
Материјал: Пластични
Пластични Тип: ABS
Стандард: ANSI
Број На Модел На: 6ygjui8ijaaaA
Тип: Градина Вода Конектори

Додатоци на производи

6 mm Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување на Градинарски Цевки Конектори Спреј Млазницата Conector за ПВЦ Цевки Свеж Со попуст
4 ПАРЧИЊА 5 atomizing млазницата балкон прилагодливи микро sprinkler спреј млазницата sprinkler наводнување комплет Со 8/11mm Свеж Со попуст
50pcs Еднакви Дијаметар Права Крстот Конектори За 4/7mm Црево Лесно се Инсталира Одличен Квалитет Градина Наводнување капка Свеж Со попуст
70pcs млазници Висока powerd отворено магла систем за ладење Свеж
70pcs млазници Висока powerd отворено магла систем за ладење

>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се про

DEN 32640.00
10pcs 4/7 ПВЦ Месинг Sprinkler Главата Градина Алатка Спреј Misting Млазницата Наводнување капка по капка Градина Наводнување Свеж Со попуст
50 Компјутери Црево лактот вода црево конектори 1/4 Инчи свиткување на зглобовите градина цевки конектори за наводнување капка Свеж Со попуст
30pcs Внатрешен Дијаметар 20mm ПВЦ Цевки Лактот Конектори Висок Квалитет 90 Агол Трајни Градина Микро Наводнување Цевки Конектори Свеж Со попуст
20mm(1/2) Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Трајни водоводна Цевка Директно Брз Полнач Свеж Со попуст
20mm(1/2) Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Трајни водоводна Цевка Директно Брз Полнач

20mm(1 / 2") Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Durable Water Снабдување Цевка Директно Преку

DEN 144.00 191.52
20pcs Зелена Палецот 8 Литар Emitter Притисок Надомест Dripper Цевки Удар Капе Главата за Градина Вода за Наводнување Свеж Со попуст
20pcs Зелена Палецот 8 Литар Emitter Притисок Надомест Dripper Цевки Удар Капе Главата за Градина Вода за Наводнување

20pcs Зелена Палецот 8 Литар Emitter Притисок Надомест Dripper Цевки Удар Капе Главата за Градина Вода за Наводну

DEN 145.00 196.32
wxrwxy 3/4 градина вода пиштол фитинзи машки конектори 3/4 од славина адаптер допрете фитинзи за наводнување конектор 10 компјутери Свеж Со попуст
Телефонот Далечински Контролер Вода Тајмер Интелигентни Smart Наводнување Време Контролер Автоматски Вода Системот на Работа Свеж Со попуст
Микро наводнување Вентил 4 / 7mm за вклучување / Исклучување На Вентил Семејство Стаклена Градина Микро Систем за Наводнување Свеж Со попуст
1/2 Вода Спреј Прилагодливи Пластични Pop-up Sprinklers 25-360 степен на Тревникот за Наводнување на Градините 1 Компјутер Свеж Со попуст
Zakka Гроздобер декоративни наводнување лименки тенџере спреј шише притисок sprayer за Вкусен растенија бонсаи цвет градина Свеж Со попуст
L065 HAIGINT Наводнување Наводнување Распрскувачи 0.4 mm(0.016)систем за ладење на вода магла млазници Свеж Со попуст
L065 HAIGINT Наводнување Наводнување Распрскувачи 0.4 mm(0.016)систем за ладење на вода магла млазници

HAIGINT 0.4 mm(0.015") Низок Притисок Misting Магла Млазницата Карактеристики Направен од 100% бакар со 304 СВ orifice СамоЗ

DEN 52.00 57.60
6pcs Внатрешна Diamerter 20mm/DN15 Пластична Цевка Менгеме Градинарски Наводнување ПВЦ У Тип Менгеме 1/2 Инчи ПВЦ Зглобовите Свеж Со попуст
10 Тип 3/4 Навој Месинг Градина Црево Допрете Конектор Градина водовод Брзи Конектори за Наводнување Наводнување Систем Свеж Со попуст
Ѓубриво инјектор со филтер за наводнување млазницата магла Свеж Со попуст
Ѓубриво инјектор со филтер за наводнување млазницата магла

МАГЛА ЛАДЕЊЕ МЛАЗНИЦАТА ЗАПревозот 1) на Нашите процесот време е 13 дена по Исплата Потврди...

DEN 977.00 1073.76
50 Компјутери 8 mm / 1/4 микро Наводнување капка по капка Црево Barb Tee Четири Начини Микро Наводнување на Тревникот за Наводнување Свеж Со попуст
Градина Агол конектор 3/4 инчи внатрешни и надворешни тема за наводнување систем врски на водовод Свеж Со попуст
Градина Агол конектор 3/4 инчи внатрешни и надворешни тема за наводнување систем врски на водовод

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Безбедно и потребните алатки за домашна градина...

DEN 213.00 239.04
20pcs 16mm бајпас Транспарентен Гумена Заптивка Печат Вода за Наводнување Цевка Фитинзи Трајни, Анти-Стареењето Градинарството Свеж Со попуст
25-75FT Проширување Градина Црево Латекс Цевка со 7 во 1 вода пиштол за Брз Полнач за наводнување Наводнување Автомобил Мие Свеж Со попуст
6mm Спреј Млазницата Conector Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување Цевка Фитинзи за Употреба за ПВЦ Цевки 500 Свеж Со попуст
50/100pcs/многу Градина Магла Систем за Ладење Распрскувачи Микро Sprayer 4 млазници за Вода Спреј Магла цвеќиња стакленички Свеж Со попуст