Убав Дизајн 433Mhz 868Mhz Безжична тастатура на Екранот на Допир, RFID тастатурата за Да го Рака/разоружа Аларм Систем со Литиум батерија изграден во

Убав Дизајн 433Mhz 868Mhz Безжична тастатура на Екранот на Допир, RFID тастатурата за Да го Рака/разоружа Аларм Систем со Литиум

DEN 1392.00

Свеж

Во магацинот

Убав Дизајн 433 Mhz/868 Mhz Безжична тастатура на Екранот на Допир, RFID тастатурата за Да го Рака/разоружа Аларм Систем со Литиум батерија изграден во
Стандард pacakge вклучуваат : Безжична тастатура X 1(USB линија вклучени, Нема моќ адаптер)
RFID таг X 2 Подарок кутија X1 Безжичен Пренослив Тастатура Со RFID Тагови Читателот Функции (LCD екранот може да се прочита на RFID тагови) Biult во Литиум Батерија Reacharge. USB приклучок Тип. PB-503 R е Мини безжичен пренослив dual-начин на комуникација на тастатурата, повеќе работа со безжична аларм control panel, вграден LCD екран индикација, тоа има поголема осетливост на работа со безжична аларм control panel во рамките на 100 метри преку внатрешна антена, безжични на кодирање, или внесете ја 9 цифра адреса за заклучување со аларм control panel, тоа ќе се прикаже на алармот зона број, рака, да се разоружаат, домот на арм и аларм статус преку безжична еден пренесува од алармот control panel, и, исто така, можат да го контролираат назад до алармот панел да се реализира dual-начин на комуникација. Двоен начин на чекање, тастатурата може да се ажурира статусот , ако алармот панел е во тек , корисникот може да се провери вистинскиот статус на аларм систем, без разлика на алармот панел рака или разоружа со далечински управувач , стан или други методи. Карактеристики : донесен посебен микро-моќ ниска потрошувачка на ПРОЦЕСОРОТ усвои единствен мулти код безжичен протокол Код : 28-цифрениот ID, 8-цифрениот функција за заклучување, 36 цифра датум код во вкупен работи извештај за статусот на автоматски dual-начин на комуникација работа со безжична аларм control panel стандардно корисник лозинка е 1234 основни на системот лозинка е 987699 LCD екран ќе се затвори по 8 секунди за време интерфејс ако не било операција LCD екран ќе се затвори по 10 секунди на поставување на интерфејс ако не било операција ако 15 секунди не било операција, тоа ќе се врати на време интерфејс на системот за поставување на работниот напон е 6.0 V (ААА LR03 1.5 V Алкална Батерија x 4 парчиња) тековна потрошувачка : ≤30u A (статични) / тековна емитуваат : ≤25m A (аларм) безжични емитуваат фреквенција : 433 MHz / 868 M безжична емитуваат растојание : 100 (во отворен простор / изграден во Антената) работна температура е -10°C ~ +50°C
работа со Фокус Аларм систем серија

боја: 433Mhz, 868Mhz
Екранот: No
Број На Модел На: PB-503R
Бренд Име: Златна Безбедност
Видео Интерфејс: No
моќност: 12v
Алармот Тип: Алармот
Јазик: Англиски
Големина: 19X12X2CM
Лозинката Тастатура: No
Наоружува Тип: Лозинката Тастатура
Излез Број: 5V
Комплет За Конфигурација: Вратата Сензор
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Комуникациски Интерфејс: Безжичната
боја: Бела
Број На Модел: PB-503R
Безжична растојание:
Предмет Тип: RFID LED на тастатурата
Фреквенција: 868mhz ; 433Mhz за опција
Батеријата:
LCD Екран Индикација:
комуникација:

Додатоци на производи

Бесплатен превозот (5pcs/многу)KD900 далечинскиот клуч B17 3 Копчето Б серија далечински управувач со Црвена боја за URG200KD900KD900+ Свеж Со попуст
MD-214R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Анти-отстраните функција Свеж Со попуст
MD-214R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Анти-отстраните функција

MD214 R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Антиотстраните функцијаВов

DEN 1349.00 1499.04
2018 KERUI W2 WiFi GSM PSTN RFID на 2,4 инчен TFT Колор Дисплејот Дома Burglar Аларм Систем Wifi Двојна Антена IP Камера Свеж Со попуст
2018 KERUI W2 WiFi GSM PSTN RFID на 2,4 инчен TFT Колор Дисплејот Дома Burglar Аларм Систем Wifi Двојна Антена IP Камера

2018 KERUI W2 Wi Fi GSM PSTN RFID на 2,4 инчен TFT Колор Дисплејот Дома Burglar Аларм Систем HD 720 P Wifi IP Camera Детектор на ЧадВове

DEN 9408.00 11759.52
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап Свеж Со попуст
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап

3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристапШколка материјал : ABSСети

DEN 384.00 432.00
2 парчиња 433mhz EV1527 Врата, Прозорец Магнетен Сензор за Контакт за Безжична Домашна Безбедност Аларм Системи за Безбедност Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
SMARSECUR Жичен Метал Ролери Shutter Вратата Магнетни Контактирајте го Вклучите Алармот ОК-55 Вратата Сензор за Домашен алармен Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!НОВИ вклучите Безжична 433mhz Врата, Прозорец Јазот Сензор Со СОС итни копчето За Нашите GSM PSTN Аларм Систем Свеж Со попуст
GZGMET 1000 Метри Сигнал 433Mhz Аларм Сензор Безжична Burglar Систем Детектор Repeater за Аларм Домаќин Конзола Свеж
GZGMET 1000 Метри Сигнал 433Mhz Аларм Сензор Безжична Burglar Систем Детектор Repeater за Аларм Домаќин Конзола

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди

DEN 2160.00
Жичен Сирената Аларм за дома Жичен Аларм Сирената Рог Отворено за Wired Аларм Систем Куќа Безбедност се Огласува Сирената од Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Вода Течење Детектор Упад Аларм Сензор за TCP IP Мрежа Аларм Систем за Безбедност ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB Свеж
1ps RFID Smart Картичка На ID Keyfobs,125 KHz лична Карта, Контрола на Пристап на Картичката можат да работат со K16 тастатура Свеж Со попуст
KERUI D026 Прозорец Вратата Магнет Сензор Детектор на Преносни Аларм Сензори Smart Home Детектори Безжична За KERUI Аларм Систем Свеж Со попуст
(10 ПАРЧИЊА)Интелигентни Дигитални жичен Вибрации сензор Алармот Без моќ NC да НЕМА сигнал на излез cashbox safebox анти шок Свеж Со попуст
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID Свеж Со попуст
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID

*Поддршка на надворешниот безжични сирената Поддршка мултијазик на менито на екранот,глас го поттикнув

DEN 2645.00 2875.20