SHENHONG Bakeware Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење Не-Стап Qualit

SHENHONG Bakeware Дијамант Љубов Срца Мус Торта Мувла француски Десерт Силикони Бели Печива Мувла DIY Печење Не-Стап Qualit

20 %

DEN 153.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


SHENHONG Дијамант Срцето 3 D Торта Габи, Силиконски Калап Геометриски Rhombus За сладоледи Чоколади Тесто Уметност Пан Bakeware
Боја : Бела
Димензии : Прикажи Слики
Пакетот вклучува : 1* Торта Мувла
На мувла се одликува со екстремната флексибилност, се погодни за употреба во рерна, во фрижидер и во експлозијата чилер
и отпор да температури кои се движат од -60 ° C до + 230 ° C.
На elastictà и флексибилност на материјалот, згора на тоа, безбедно да се овозможи да се наведнуваат на мувла, па како да не заземаат премногу простор.
Машина за миење садови и гарантира за честа употреба на производот мајсторски се комбинира погодност, дизајн и квалитет.
Нашата компанија има 12 годишно искуство во производство на силиконски производи,
главни производи : силикони торта мувла, мраз мувла, чоколадо мувла, калап сапун сите видови на храна одделение силиконски каучук мувла, и сите видови на силиконски прибор, дневни потреби.
Нашиот дух на прв клиент, интегритет во центарот концепт, акумулацијата на голем број на домашни и странски клиенти за квалитет, производи се извезуваат во целиот свет.
Чиста течност силика гел, не-токсични и невкусна, безбедни и хигиенски, својата добра топлинска спроводливост за да се обезбеди најдобар ефект на готвење и печење.
Не-стап силиконски калап за ослободување се особено лесен, лесен, мазна, речиси совршен
По печење, печење лист, кул за 10 минути и потоа отпуштете, подобар ефект.
Силиконски калап користење на собна температура е 60 СТЕ C ~ : 230 СТЕ C може да се користи во микробранова печка, скара, топлински плоча, исто така, може да се замрзнат во фрижидер замрзнувач
Се создаде фенси bundt торта да ја покажат на вашето семејство и пријатели со овој уникатен мувла. овој сестран торта мувла карактеристики спирала дизајн кој карактеристики не-стап површина за лесна торта отстранување.
Се создаде фенси bundt торта да ја покажат на вашето семејство и пријатели со овој уникатен мувла. Направени од светла црвена силикони, овој сестран торта мувла карактеристики спирала дизајн кој карактеристики не-стап површина за лесна торта отстранување.
Престане да се грижиш за леплива пан уништува вашиот bundt колачи ремек-дело, со ова силиконски калап. Сигурен, флексибилен силикон дистрибуира топлинска рамномерно за дури, одлична за печење резултати. Кога се отстранети од рерна, на пан cools брзо, и готови торти може да се појави надвор лесно и брзо без да се распаѓа, или пукнатина. Оваа дамка - и мирис отпорни садови е топ-управување со машина за миење садови-безбедно за лесен, удобен грижа.

Тип: Торта Алатки
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип: Габи,
Непристојни Слика: No
Бренд Име: SHENHONG
Број На Модел На: торта мувла
Сексуално Сугестивна: No
Функција: Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвени,чоколадо
Материјал: Силиконски Калапи Пан Торта
Функција: Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable,Не-Стап
Додатоци Се Вклучени: 1 Парче Печење Мувла
Број На Модел На: торта мувла

Додатоци на производи

6.7 инчен 3 Леб Печење Под Тркалаат Flexipan Вентилирани Силикони Silform Под Сендвич Форма Baguette Фах француски Леб Свеж Со попуст
6.7 инчен 3 Леб Печење Под Тркалаат Flexipan Вентилирани Силикони Silform Под Сендвич Форма Baguette Фах француски Леб

Целата Големина : 19.5*29.5 см или 7.67x11.61inchпештерата мувла големина : 17*6.5*3cm или 6.7 инченНашите силиконски кал

DEN 645.00 816.00
6 Парчиња Торта зголеми цвет Клипот Фондан Украсување Шеќер Занает Мувла Машина Алатки Свеж Со попуст
6 Парчиња Торта зголеми цвет Клипот Фондан Украсување Шеќер Занает Мувла Машина Алатки

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пр

DEN 47.00 59.04
6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта Свеж Со попуст
Маче 3d Калап Сапун Мувла Силиконски Калапи симпатична мачка Силикон свеќа мувла hotsale прекрасна за торта декорација Свеж Со попуст
Правец на цвет Висок Квалитет 3Pcs/Set Цвет Фондан Торта Декорирање Торта Форма Обликувањето Нож Bakeware Алатки Свеж Со попуст
Правец на цвет Висок Квалитет 3Pcs/Set Цвет Фондан Торта Декорирање Торта Форма Обликувањето Нож Bakeware Алатки

Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр да се следат до вашата цел...

DEN 95.00 172.80
37 Поставува Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Клипот Секачи Алатки Мувла Божиќ Свеж
37 Поставува Sugarcraft Торта Декорирање Фондан Шлаг Клипот Секачи Алатки Мувла Божиќ

37 Pcs Божиќ Фондан Торта Cookie SugarcraftУкрасување Клипот Секачи Мувла СетОпис Опис Материјал : Пластични Боја

DEN 484.32
Fimo Силиконски Калап Рамка Фото Чоколадо Мувла Фондан Торта Декорација Мувла користи за да се лесно да се создаде истури шеќер Свеж Со попуст
Jialian Sugarcraft Нови Pegasus силиконски калап фондан торта декорирање алатки чоколадо gumpaste габи FT-0987 Свеж Со попуст
Jialian Sugarcraft Нови Pegasus силиконски калап фондан торта декорирање алатки чоколадо gumpaste габи FT-0987

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе

DEN 73.00 138.72
Срцето Ѕвезда Точка Модели свадба Торта декоративни stenci ltemplate Фондан Калапи Торта Cookie Cupcake Матрицата Печење P0059 Свеж Со попуст
Baycheer 9 Дупки Торба Торта Силиконски Калап за Печење Алатки за Сапун Чоколадо Пудинг Свеж Со попуст
Baycheer 9 Дупки Торба Торта Силиконски Калап за Печење Алатки за Сапун Чоколадо Пудинг

Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот

DEN 246.00 285.60
3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080 Свеж Со попуст
3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти

DEN 163.00 191.52
1pcs Боровинки Форма течни силиконски калап DIY фондан торта печење Мувла M212 Свеж Со попуст
1pcs Боровинки Форма течни силиконски калап DIY фондан торта печење Мувла M212

опис на производот Материјал : храна одделение силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење н

DEN 77.00 96.00
Бисквит Создателот Cookie Одлуки Пиштол Cookie Притиснете Машина Пиштол Торта Оркестарот 13 Cookie Притиснете Калапи 8 Тесто Свеж Со попуст