YANRUO 2058NoHF Сина Циркон AB Flatback Rhinestones Не Hot Fix Сини Камења Без Лепак Светло Декорација Фустан Занает Облека

YANRUO 2058NoHF Сина Циркон AB Flatback Rhinestones Не Hot Fix Сини Камења Без Лепак Светло Декорација Фустан Занает Облека

19 %

DEN 384.00

DEN 474.72

Свеж

Во магацинот


YANRUO 2058 No HF Сина Циркон AB Flatback Rhinestones Не Hot Fix Сини Камења Без Лепак Светло Декорација Фустан Занает Облека
Објект : Нема Амбуланта Корегирање Кристал
Боја : Сина Циркон AB (229 AB)
Големина : SS16 (3.8-4.0 mm) SS20 (4.6-4.8 мм)
Пакет : 1440 Pcs По Пакет
Материјал : Стакло, Кристал
Се Користи За : - Чанти,Облека,Чевли
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Димензии Листата :
Картичка
Пакет :
Политика На Враќање
ако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.
2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .
Плаќање :
*Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* ние го прифаќаме различни плаќања од страна на T/T, Western union, Paypal и други како што е подолу .
Превозот :
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, обично Под 2 KG испратите Кина пост, повеќе од 2kg ќе испрати EMS/UPS/DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети, Обично можете да изберете aliexpress стандард shiping или aliexpress премија . ние поддршка превозот// UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS/ТНТ Русија-Експрес SPSR , ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Време на испорака :
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-4weeks да АЗИЈА. Запад Евра, Северна Америка.
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 2-5weeks на Јужна Америка, Средниот исток, источна Евра, Африка .
* Ако се среќаваме на државни празници, БЕЗ превозот, ви благодариме за вашето разбирање.
-Следење на број ќе бидат испратени до вас преку е-мејл по вашата нарачка е испраќаат.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
-Објект ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашата исплата потврди. Понекогаш dat e ќе се одложи поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-маил.

боја: сина циркон ab
Големина: SS16, SS20
Број на Компјутери: 1440pcs
Тип На Производ: Rhinestones
Бренд Име: YANRUO
Обликот: Круг
Техника: Лепак За
Материјал: Кристално
Употреба: Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На: Не Hot Fix Облека Камења
Стил: Flatback
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
боја: Сино-Циркон-AB
Димензии: SS16 (3.8-4.0)mm SS20 ( 4.6-4.8)mm
Се користи како: Ноктите Уметност Камења Облека, Облека, Додатоци Чевли Се Облекуваат Кеси
Број На Модел На: Не Hot Fix Rhinestones
Обликот: Flatback Тркалезно Лице Без Лепак Камења Монистра
Материјал: кристално стакло
Пакет: 1440pcs

Додатоци на производи

Нова убава везови модна ревија стил мешана боја чипка ткаенина свадба/партија носат чипка 130cm ширина 1 двор Свеж
Бесплатен превозот Обичај ткаени labels Перат облека етикети со сопствени логото евтина облека labels сопствена етикета облека Свеж Со попуст
Бесплатен превозот,3,15см,10pcs висок квалитет микс метал патент,DIY прибор за облека,се Прилагоди на Алатки за Шиење Облека, Свеж Со попуст
ЖЕШКА!!! НОВА трговија на големо 7/8 22mm Широк Цвет боја единствен стил Ткаени Жакард Лента куче синџир додатоци 10yards/многу Свеж Со попуст
Помине уметност украси кристал AB боја SS30 (6.4-6.6 mm) не амбуланта корегирање flatback кристал Стакло Сјајот лабава лепак Свеж Со попуст
СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Панда Шема 15mm Кол. 50PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoes Свеж Со попуст
СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Панда Шема 15mm Кол. 50PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoes

СЈАЈ Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Две Дупки Панда Шема 15mm Кол 50 PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатериј

DEN 82.00 96.00
12MM Круг Пластични snap Копчето 100sets T5 бебе облека Пелена Копчиња Прилепува сврзувачки елементи Клипови Притиснете Studs Свеж Со попуст
ZERZEEMOOY ТОПЛО!!! НОВА трговија на големо 7/8 22mm Широк Црвено паметни куче Ткаени Жакард Лента куче синџир додатоци 10yards/многу Свеж Со попуст
Нова Мода 144pcs/Многу, ss50 (9.5-10мм) Кристал AB /Заоблачено AB Рамен Грб Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones Свеж Со попуст
038, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст
Diy закрпи за облека, железо везени печ applique железо на Усните закрпи за шиење додатоци значка налепници за облека, торби Свеж Со попуст
025, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст
50Pcs Хеликоптер Мода Фенси Масовно се Меша Дрво Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња рачно изработени Scrapbooking Занает Свеж Со попуст
085, бесплатен превозот на Големо 25 Метри Свила Сатен Лента , Свадба декоративни панделки, подарок заврши, DIY рачно изработени Свеж Со попуст
20 двор/многу 47mm ширина Еластична Водат Чипка намали зголеми цвет DIY шиење headband одлуки додатоци Свеж
20 двор/многу 47mm ширина Еластична Водат Чипка намали зголеми цвет DIY шиење headband одлуки додатоци

Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана)2.Плаќањето мор

DEN 720.00
(BT185 25мм)5pcs Круг Легура Кристал Копчиња Flatback За Девојка на Косата Додаток Свеж
(BT185 25мм)5pcs Круг Легура Кристал Копчиња Flatback За Девојка на Косата Додаток

ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го под

DEN 129.12