Јапонија Noren Tapestry Птици и Цвеќиња Отпечатоци Памук, Лен Вратата Завеса Ѕид Виси Оркестарот Кујна Завеса Соба Divider 85x150cm

Јапонија Noren Tapestry Птици и Цвеќиња Отпечатоци Памук, Лен Вратата Завеса Ѕид Виси Оркестарот Кујна Завеса Соба Divider 85x150cm

40 %

DEN 1402.00

DEN 2336.16

Свеж

Во магацинот


Предмет : Јапонија стил вратата завеси/ПТИЦА И ЦВЕТ
Големина : 85*150 CM
Материјал : памук, лен
Appliction : home/кафуле/бар/хотел декорација, вратата завеса, соба партиција

Големина: 85x150cm
Материјал: Лен
Функција: Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Стил: Традиционален Кинески
Употреба: Кафуле,Хотел,Дома
Тип: Цевка Завеса
Локација: врата
Техника: Ткаени
Инсталација Тип: Надворешноста Инсталација
Бренд Име: дали dower
Шаблон Тип: Сценско
is_customized: Yes
Обработка Додатоци Цена: исклучени
Шема: Печатени
Број На Модел На: LNDC1702
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип: врата
Формат: No

Додатоци на производи

1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
година Нови Пристигнување Бамбус Печатени Завеси Пастирски Стил Луксузни Завеса Ролетни за студии Соба Со Флорални Шема Свеж Со попуст
Бонбони Боја Симпатична Срцето Линија Tassel String Вратата Завесата На Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Свежи Едноставен Свеж Со попуст
Природата Белата Tulle Sliver Ѕвезда Топол Печат Terylene Чиста Евтини Tulle Прозорецот Третман Панел За Спалната соба Газа Свеж Со попуст
Извезена tulle лен завеси бела модерна прозорец drapes voile браун дрво дизајн на спална соба дете соба, кујна краток завеса Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG

Спецификација : Карактеристики романтична флорални лозата завеса, создавајќи прилично модерен прилог

DEN 164.00 164.16
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби

Answer : ___________________________ Note : 1.Цената е за 1 парче на завесата 2 Не се Вклучени : НЕМА Prong куки / Tieback / Tassle / Перни

DEN 307.00 557.76
1piece рачно изработени ткаенини убава завеса прозорец скрининг Балкон Чиста завеси за кревет Соба Прозорец Ролетни цвет tulle Свеж Со попуст
Вода Замокот Современа Договор селски Затемнување Завеса Крпа Voile Tulle Седи Соба Спална соба Засенчување ТОПЛА ПРОДАЖБА WP230 Свеж Со попуст
Исклучување на бели цвеќиња везови чипка половина-завеса bay прозорец tulle завеса cortinas пастирски подготвени направи завеса Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30 Свеж Со попуст
Зелена Завеса Од Тебе Печати Voile Завеса Модерна Прозорец Дневна Соба Tulle Завеси Drapes Сива Ткаенина Cortinas Т&185 30

Опис На Производот1 Обработка : 2 Цената е само за Едно Парче на завесата( не е достапно ) Tulle и Завеса Крпа

DEN 241.00 354.24
Нови Пристигнување Домот Европа Шарени Геометриски Завеса За Врата Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Завеса Drape Панел Свеж Со попуст
Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец Завеси Свеж Со попуст
Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец Завеси

Европски Стил Везени Бела Tulle За Дневна Соба Луксузен Чиста Завеса За Спалната Соба Прозорец ЗавесиСове

DEN 1976.00 1976.16
Tulle Завеси За Кујна Завеси За Дневна Соба Ткаенина Voile Прозорецот На Спалната Соба Лале Печатени Балкон Сонцето Засенчување Свеж Со попуст
Европски Стил Луксузни Цвет Везени Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Cortina Tulle Чиста Предиво Ткаенина За Свеж Со попуст
Бесплатен превозот !!! 50mm*9mm*4000mm!!! Печатење На Екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A Durometer Свеж
Бесплатен превозот !!! 50mm*9mm*4000mm!!! Печатење На Екран Рамен Squeegee Гума Blade_65A Durometer

Станот Гума Ножот за Печатење на Екран SqueegeeМатеријал : полиуретан (СТП)дел од материјалот увоз на матери

DEN 2875.20
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба

Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа н

DEN 207.00 264.96
Европа нарачана луксузни везови Затемнување завеси за Дневна Соба класичен изработка на високо квалитетни завеси за Спална соба Свеж Со попуст
Европската жакард завеси кујна вратата балкон завеси ткаенини за прозорец сенка панел модерна завеса дневна соба Свеж Со попуст
Модерната Шарени Печатени Сива Прозорец Завеси За Дневна Соба Затемнување Завеси Ткаенина Tulle Cortinas Drapes За Спалната Свеж Со попуст
Нови пристигнување Пастирски Прозорец Завеси За дневна Соба/ кујна соба Дебели затемнување Завеси Прозорецот Третман Бесплатен Свеж Со попуст
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса Свеж Со попуст
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса

Име на производ : завесаМатеријал : ПВЦ (sequins)Големина : sequins големина 50mm+20mmПакување : 1 сет вклучуваат : 5 ле

DEN 265.00 379.20
Романтични Подготвени Направени Прозорец Скрининг Чиста Завеса За Дневна Соба Флорални Жакард Tulle За Спалната соба Балкон Свеж Со попуст
Целосно затемнување завеси Солидна боја завеси за Дневна Соба Квалитет Бесплатен Превозот во Спалната соба, Кујна Завеса Вратата Свеж Со попуст