Отклучен Huaweie E5577cs-321 4G LTE Cat4 Мобилни Жариште Безжичен Рутер wifi џеб mifi dongle PK r206 e5220 e5377 e5372

Отклучен Huaweie E5577cs-321 4G LTE Cat4 Мобилни Жариште Безжичен Рутер wifi џеб mifi dongle PK r206 e5220 e5377 e5372

34 %

DEN 2913.00

DEN 4413.60

Свеж

Во магацинот


Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663

На "објектот спецификите" е систем дефиниран. Понекогаш,нема точни опција да се choosed. Така секоја работа е врз основа на опис на производот.
Pls прочитате опис на производот внимателно.
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на рутер ,боја (бела и црна ),ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
* LTE Категорија 4 Мобилни Жариште * Huawei E5577 Cs-321 : Бенд 1/3/5/7/8/20 (ФЛОПИ 800/850/900/1800/2100/2600 MHz) * HSPA+/UMTS/HSPA 900/1900/2100 MHz * LTE ФЛОПИ DL/UL 150/50 Mbps * LTE TDD Dl/UL 112/10 Mbps * HSPA+ DL 21.6 Mbps * DC HSPA+ Пакет DL 43.2 Mbps * Стандард 6-pin-от на SIM-картичката интерфејс * Екран : 1.45" TFT LCD * Подигнување време : 5s * Димензии : 96.8 mmx58.0 mmx17.3 mm * Тежина : 115g * Микро SD Картичка * Поддршка надворешна антена(Купување на Huawei E5577 надворешна антена од под линк) * Wi Fi IEEE 802.11 b/g/n * До 10 корисници * Поддршка на Windows XP SP3, Windows Vista SP1/SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 (не поддржува Windows RT) и Mac OS X 10.7, 10.8 и 10.9 со најновите надградби Пакувањето се вклучени : 1 X Huawei E5577 Cs-321 1 X USB кабел
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавен
од Посебна Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И
пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Општи пристигнување време е табела
прикажан подолу за вашата оценка :
• Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од
14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде пет ѕвезди. Ако сте незадоволни со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Не брзаат да го отвори спорот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
QQ : 843449099 wechat/ whatsapp : +8615388793663
Email : servicekindrays.com Skype : kindrays

2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате: 150 Mbps
Функција: Firewall,VOIP
Бренд Име: Huawei
Поддржува WDS: No
Поддржува WPS: Yes
Стандарди И Протоколи: Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
Wi-Fi Пренос Стандард: 802.11 g
Пакет: Yes
Примена: SOHO
Со Модем Функција: Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција: 2.4 G & 5G
Број На Модел На: E5577cs-321
Жичен Трансфер Го Оценувате: Никој
Тип: Безжичната
Max. LAN Податоци го Оценувате: 100Mbs

Додатоци на производи

Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена Свеж Со попуст
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена

Answer : ___________________________ Note : pls проверка на специфична фреквенција со вашиот локален оператор пред да го куп

DEN 3844.00 4224.00
4 канал gsm модем за смс,4 канал модем базен Q2406b,4 gsm модем примање на sms Свеж
4 канал gsm модем за смс,4 канал модем базен Q2406b,4 gsm модем примање на sms

0 Кабел поврзете компјутер, следете ги инструкциите, за да се инсталира драјверот 4.Windows 7 / Vista / XP / 2003 / 2000 /

DEN 4080.00
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер Свеж Со попуст
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер

Pls Забелешка : TLлинк имаат само Кинески Firmwareот,и ние имаме македонски превод интерфејс на рутер, тоа може

DEN 1074.00 1471.20
Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s Свеж Со попуст
Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s

Овој производ е дизајниран да се користи во регионите од Азија, Австралија и Нов Зеланд.Информации ако в

DEN 1347.00 2040.48
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker Свеж
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Настава : превозот времето е зависи од к

DEN 460.32
Comfast СП-E214NV2 2.4 G Безжична отворено рутер 2 КМ WIFI сигналот бустер Засилувач WDS Мрежа мост 14dBi Антена wi fi интернет Свеж Со попуст
Comfast СП-E214NV2 2.4 G Безжична отворено рутер 2 КМ WIFI сигналот бустер Засилувач WDS Мрежа мост 14dBi Антена wi fi интернет

2.4 G Comfast Отворено сипии / Wi Fi Мост 150 Mbps wifi рутер 500m W 14d Bi антена поддршка 48 V РОЕ 2000meters wifi растојание СПE214 NV2.

DEN 2088.00 3162.72
Нова за Intel Centrino Напредни-N 6230 62230ANHMW Мини PCI-e Wifi, Bluetooth 3.0 802.11 a/b/g/n 2.4 G/5 GHZ Безжична Картичка Свеж Со попуст
Нова за Intel Centrino Напредни-N 6230 62230ANHMW Мини PCI-e Wifi, Bluetooth 3.0 802.11 a/b/g/n 2.4 G/5 GHZ Безжична Картичка

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба.Компатибилен со : INTEL базирани 945

DEN 486.00 511.20
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi Свеж Со попуст
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi

Product OverviewTenda A12 е 300 МЕТРИ три антената на безжичниот wifi range extender, погоден за мулти спалната соба дома и сос

DEN 672.00 959.52
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac Свеж
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac

Мини & преносни дизајн за лесна за носење, тоа е погодно да се користи.2 Плаќањето мора да се изврши во рок

DEN 556.32
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play Свеж Со попуст
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play

Се прошири Стабилна WiFi Покриеност на Секоја СобаСо безжична брзина до 300 Mbps, можете лесно да се прошири н

DEN 2963.00 3657.60
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank Свеж
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank

Спецификација : 5200m Ah Литиум Полимер батерија Може да се користи како полнач за i Pad, i Phone, i Touch .., кога на Мо

DEN 1382.40
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка Свеж Со попуст
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка

Answer : ___________________________ Note : 1.Приклучокот оваа рутерот на вашиот ѕид контактот,побарајте го "БезжичнаN' wifi си

DEN 909.00 998.40
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U Свеж Со попуст
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U

Овие трошоци се на купувачот одговорност 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNIUAnswer : ___________________________ No

DEN 65.00 76.32
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220 Свеж Со попуст
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Промена на Живот ќе се

DEN 904.00 1273.92
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод

Тоа ќе работат со било пренослив уред кој има 3,5 мм аудио џек на тоа (не работи со МИКРОФОН) Може да ја ели

DEN 228.00 274.08
300Mbps Во ѕид Безжична Пристапна Точка Ѕиден Штекер Wi-Fi Extender за Хотел Wi-Fi Проект за Поддршка AC Управување & RJ45 USB Свеж Со попуст
300Mbps Во ѕид Безжична Пристапна Точка Ѕиден Штекер Wi-Fi Extender за Хотел Wi-Fi Проект за Поддршка AC Управување & RJ45 USB

300 Mbps Во ѕид Безжична Пристапна Точка Ѕиден Штекер WiFi Extender се Применуваат во Хотел итн Поддршка AC Управу

DEN 969.00 1167.84
Wifi Адаптер за Безжичен USB 600Mbps AC600 2.4 GHz 5GHz 802.11 b/f/g/ac WiFi Антена КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Мрежна Картичка Свеж Со попуст
Wifi Адаптер за Безжичен USB 600Mbps AC600 2.4 GHz 5GHz 802.11 b/f/g/ac WiFi Антена КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Мрежна Картичка

Безжична 600 Mbps USB wifi Адаптер AC600 2.4 GHz 5 GHz Wi Fi АнтенаPC Мини Компјутер Мрежна Картичка за Примачот Двојна Бен

DEN 360.00 506.40
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001 Свеж
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001

0 4 GB / 500 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PC CeK12 Само 310 N3700 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 430 4405

DEN 431.52
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260 Свеж
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260

Опис на производот 802.11 ac, dualband, 2x2 WiFi плус Bluetooth адаптер, кој ви овозможува да се движи со брзина на живот с

DEN 911.52
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9 Свеж
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9

Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок Руската наредби превозот преку CDEK(Кина

DEN 52668.00
Wavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G/5G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржува Windows XP/Vista/7/8/10 Свеж Со попуст
Wavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G/5G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржува Windows XP/Vista/7/8/10

Производ DescribtionWavlink AC1300 USB 3.0 Мини WIFI Dongle Адаптер 2.4 G / 5 G Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка, wifi поддржув

DEN 758.00 959.52
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер Свеж Со попуст
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер

Пред купување, ве молиме себе истрага ќе SIM фреквенција дали компатибилен со уредот фреквенција.ZTE MF80 жа

DEN 2097.00 2304.00