нов 11dbi се здобијат со 4G антена 698-2700Mhz LTE GSM отворено лдп не панел Логаритам Насочен антена ФЛОПИ TDD телефон антена

нов 11dbi се здобијат со 4G антена 698-2700Mhz LTE GSM отворено лдп не панел Логаритам Насочен антена ФЛОПИ TDD телефон

DEN 2207.52

Свеж

Во магацинот


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Се користи за добивање на сигнал ( GSM DCS,КОМПЈУТЕРИ ,WCDMA и 4 G LTE ) и трансфер на бустер за repeater или за пренесување сигнал . Водоотпорен .
100% нови . Специјална понуда за да го исчистите стока :
P a cking : , нема подарок пакување кутија,но само со Кафени картон .
Електрични Спецификации
Фреквентен опсег " >( MHz )
698-960/1710 -2700
Пропусниот Опсег : >( MHz )
/
Стекнат : >( d Bi )
10/11
Половина-powerbeam ширина "> ( ° )
H : 65/50 V "> : 55/40
VSWR
≤1.5
Intermodulation IM3(d Bm)
≤-97
Текст Отпорност : ( Ω )
50
Поларизација
Вертикална
Максимална влезна моќност "> ( W )
50
Молња заштита
DC Земјата
Input конектор тип
N женски
Механички Спецификации
Димензии (mm)
445*210*65
Антена тежина " >( kg )
0.81
Температурата на работа " >( °c )
-40 "> 60
Номинална Брзина на Ветрот " >( m/s )
60
Radome материјал
ABS
Radome боја
бела
Монтажа хардвер " >( mm )
35 - 50
Не кабелот вклучен во оваа листа, дури и над слика има црна кабел .
Answer : ___________________________ Note :
1. Овој производ е антена која што е само која се користи за да примите сигнал на отворено . Тоа ќе работат со бустер домаќин , внатрешна антена со кабли се поврзани .

Број На Модел На: 11 DBI
Бренд Име: Кан.Дали
боја: Бела
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Додатоци на производи

8X LCD За Yaesu FT-2900 Свеж
8X LCD За Yaesu FT-2900

8 X LCD За Yaesu FT2900Компатибилен за Yeasu две начин радија : FT2900Пакет : LCD : 8pcsВкупно Нов Направени Во КинаНапомен

DEN 2496.00
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена Свеж Со попуст
GEX W518 5.8 ghz 18dbi Antenne RP SMA машки Конектор 5.8 G 2.4 Ghz Omni dual-band Антена

5.8 Ghz 2.4 Ghz Антена 18dbi Omni dualband Antenne со RP SMA машки КонекторСтандард : Главниот Технички Спецификации1.Фреквен

DEN 464.00 488.64
Superbat 3pcs 6dBi 2.4 GHz 5GHz Двојна Бенд WiFi RP-SMA Машки Приклучокот за Антена за Netgear R6400-100NAS AC1750 R6050 AC750 Свеж Со попуст
Superbat 3pcs 6dBi 2.4 GHz 5GHz Двојна Бенд WiFi RP-SMA Машки Приклучокот за Антена за Netgear R6400-100NAS AC1750 R6050 AC750

Superbat 3pcs 6d Bi 2.4 GHz 5 GHz Двојна Бенд Wi Fi RPSMA Антенски за Netgear R6400100 NAS AC1750 R6050 AC750 JCG JYRN4Опис : 3 x 6d Bi 2.4 GHz 5 GHz Двојна Б

DEN 388.00 431.52
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A Свеж Со попуст
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A

Микрофон 2,5 mm стерео (дното pin) Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро Ние се стремиме

DEN 3427.00 4079.52
2 ПАРЧИЊА УВ-5RE Воки Токи Двојна Бенд БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио UV5R Ажурирана верзија 5W 128CH UHF&VHF преносни двонасочна радио Свеж Со попуст
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА Свеж Со попуст
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА

Карактеристики : 100% Сосема новЗборувате и да слушате без да го држите радио.Јасен звук перформансиМал п

DEN 294.00 316.32
136-174MHz astro 320 телескопски лов следење на антена 1m vhf антена за воки токи висок квалитет најдобра цена 10pcs/многу Свеж
HNN9008 HNN9009 Ni-МЗ батеријата 1400mAh за HT750 HT1250 HT1550 GP680 GP640 GP340 GP380 GP338 GP328 PRO5150 MTX850 MTX950 MTX8250 Свеж
HNN9008 HNN9009 Ni-МЗ батеријата 1400mAh за HT750 HT1250 HT1550 GP680 GP640 GP340 GP380 GP338 GP328 PRO5150 MTX850 MTX950 MTX8250

HNN9008 HNN9009 NiМЗ батеријата 1400m Ah заHT750 HT1250 HT1550 GP680 GP640 GP340 GP380 GP338 GP328 PRO5150 MTX850 MTX950 MTX8250Хемија NiМЗ Тежина Напон 7.5

DEN 715.20
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ Свеж
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ

49 Ft SMA Женски SMA Машки Скокач Pigtail Кабел за Продолжување RG 58 Коаксијален 15 милиониОпис : Ултра Ниска Загуб

DEN 868.80
Alicate Decapador Де Fibra Optica Подобро Кабел Разголување Plier Оптички Влакна Соголување Алатка 3pcs/многу Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
XQF Оригинални 7.4 V 1200mAh Li-ion Батерија LB-72L за MT-777 Puxing /PX777/LT-3188 /LT2188 /LT2268 LT3268 /LT3260 tyt777 радио Свеж
XQF Оригинални 7.4 V 1200mAh Li-ion Батерија LB-72L за MT-777 Puxing /PX777/LT-3188 /LT2188 /LT2268 LT3268 /LT3260 tyt777 радио

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаОригиналниот 7.4 V 1200m Ah Liion Батерија LB72 L за MT777 Puxing / PX777 / LT3188 / LT2

DEN 720.00
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два Свеж Со попуст
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / да

DEN 2880.00 3599.52
Десктоп батеријата адаптер за полнење за Motorola благајничките радио gp328-апарат gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280 Свеж Со попуст
Десктоп батеријата адаптер за полнење за Motorola благајничките радио gp328-апарат gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280

Почитувани почитувани клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ние ги подобриме нашите

DEN 614.00 757.92
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare Свеж Со попуст
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare

caratteristiche : 1 Фреквенција Гама : 136174 / 400520 MHz2 DualBand Екран, Dual Freq Екранот, Двоен Режим На Подготвеност3 Излез Pote

DEN 2460.00 3565.44
TX-RX Време на Одложување Кабел Радио Реле Станица Repeater Приклучок за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950I Време на Свеж Со попуст
TX-RX Време на Одложување Кабел Радио Реле Станица Repeater Приклучок за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950I Време на

Радио Реле Станица Repeater Конектор Кабел TXRX Време на Одложување за полнење за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950 I GM950 E

DEN 312.00 494.88
100pcs/многу брзо конектор SC UPC Оптички влакна конектор SC/UPC FTTH оптички Влакна SC connector SC-UPC Свеж
100pcs/многу брзо конектор SC UPC Оптички влакна конектор SC/UPC FTTH оптички Влакна SC connector SC-UPC

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин

DEN 2160.00
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки Свеж
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВакуум цевки слушалка за Yaesu VX1 R VX3 R VX5 R VXT10 VXT20 воздух водич слу

DEN 287.52