45 Компјутери/Set Кактус Растенијата Цвет Налепници Цртан филм Симпатична Креативни DIY Канцелариски Scrapbooking Дневник Лаптоп Kawaii Налепница Заградени

45 Компјутери/Set Кактус Растенијата Цвет Налепници Цртан филм Симпатична Креативни DIY Канцелариски Scrapbooking Дневник Лаптоп

14 %

DEN 58.00

DEN 67.68

Свеж

Во магацинот


45 Компјутери/Set Кактус Растенијата Цвет Налепници Цртан филм Симпатична Креативни DIY Канцелариски Scrapbooking Дневник Лаптоп Kawaii Налепница
Опис
Број на налепници : 45 компјутери
Кутија Големина : 4.4*4.4*1.1 cm
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има. Ние ќе брод надвор предмети во рок од 7 работни дена, по што за плаќање. Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нашите Превозот :
1. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.
2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со ослободени од данок, ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле. Сите увоз задолжен се на купувачот одговорност.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот се примени во погрешна боја, добра комуникација се високо ценети.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Негативни повратни информации, без комуникации прво ќе доведе до прекин на услуга по продажбата. Ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуги на клиентите.

Број На Модел На: AE005998
Големина: 4.4*4.4*1.1cm
Возраст: >3 години
Обликот: растение кактус
Материјал: Хартија
Бренд Име: Coloffice
Име на производ: канцелариски налепници
боја: како Слика
Обликотшема: Растение кактус цвеќиња
Материјал: Хартија
Должина: 4.4cm
Ширина: 4.4cm
Број на налепници: 45pcs
Стил: Мода / Симпатична / Креативните
Повод: Дневник декорација , книга декорација , DIY , декоративни албум
Пакување: OPP вреќа

Додатоци на производи

45 листови/1lot Дневник Канцелариски Декоративни Налепници за Мобилни Налепници Scrapbooking DIY Занает Налепници Свеж Со попуст
45 листови/1lot Дневник Канцелариски Декоративни Налепници за Мобилни Налепници Scrapbooking DIY Занает Налепници

Опис На Производот1 Прекрасна бајка серија налепница, Мултифункционални декоративни налепница,2 Матери

DEN 43.00 47.52
16MM КОПЧЕ ЦЕНТАР 18026 Свеж
16MM КОПЧЕ ЦЕНТАР 18026

Т hese висок квалитет на универзалната Алуминиум центри се клучќе се заклучува и ќе loctited да вратилото на м

DEN 633.60
90pcs / set Црна Азбука Магнетни Налепници , Магнет Азбука Фрижидер Налепници за Деца како Училиште Стационарни Свеж Со попуст
80pcs Гроздобер Среќен Божиќ серија DIY Мултифункционален Печат Налепница Подарок Налепница Подарок Етикетата Свеж
90PCS/2sets Патување пејзаж Декоративни Налепници Лепило Налепници DIY Декорација Дневник Scrapbooking Налепници Заградени Свеж Со попуст
1 x цртан филм Gudetama хартија налепница DIY декорација налепница за албум scrapbooking дневник kawaii канцелариски бесплатен Свеж Со попуст
135PCS/3sets Уживање Мојот Живот Етикета Налепници Поставете Декоративни Канцелариски Занает Налепници Scrapbooking DIY Леплива Свеж Со попуст