YANRUO 2058NoHF Capri Сина AB Светкавиот Сини Камења Не Hot Fix Strass Камења и Кристали Flatback Декорација Фустан

YANRUO 2058NoHF Capri Сина AB Светкавиот Сини Камења Не Hot Fix Strass Камења и Кристали Flatback Декорација Фустан

19 %

DEN 384.00

DEN 474.72

Свеж

Во магацинот


YANRUO 2058 No HF Capri Сина AB Светкавиот Сини Камења Не Hot Fix Strass Камења и Кристали Flatback Декорација Фустан
Објект : Нема Амбуланта Корегирање Кристал
Боја : Capri Сина AB AB 243
Големина : SS16 (3.8-4.0 mm) SS20 (4.6-4.8 мм)
Пакет : 1440 Pcs По Пакет
Материјал : Стакло, Кристал
Се Користи За : - Чанти,Облека,Чевли
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,SPSR-РУСКИ,CDEK,Depex,Epacket.итн.
Димензии Листата :
Картичка
Пакет :
Политика На Враќање
ако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.
2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .
Плаќање :
*Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* ние го прифаќаме различни плаќања од страна на T/T, Western union, Paypal и други како што е подолу .
Превозот :
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, обично Под 2 KG испратите Кина пост, повеќе од 2kg ќе испрати EMS/UPS/DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети, Обично можете да изберете aliexpress стандард shiping или aliexpress премија . ние поддршка превозот// UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS/ТНТ Русија-Експрес SPSR , ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Време на испорака :
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-4weeks да АЗИЈА. Запад Евра, Северна Америка.
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 2-5weeks на Јужна Америка, Средниот исток, источна Евра, Африка .
* Ако се среќаваме на државни празници, БЕЗ превозот, ви благодариме за вашето разбирање.
-Следење на број ќе бидат испратени до вас преку е-мејл по вашата нарачка е испраќаат.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
-Објект ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашата исплата потврди. Понекогаш dat e ќе се одложи поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-маил.

боја: Capri Сина AB
Големина: SS16, SS20
Број на Компјутери: 1440pcs
Тип На Производ: Rhinestones
Бренд Име: YANRUO
Обликот: Круг
Техника: Лепак За
Материјал: Кристално
Употреба: Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На: Не Hot Fix Облека Камења
Стил: Flatback
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
боја: Capri-Сина AB
Димензии: SS16 (3.8-4.0)mm SS20 ( 4.6-4.8)mm
Се користи како: Ноктите Уметност Камења Облека, Облека, Додатоци Чевли Се Облекуваат Кеси
Број На Модел На: Не Hot Fix Rhinestones
Обликот: Flatback Тркалезно Лице Без Лепак Камења Монистра
Материјал: кристално стакло
Пакет: 1440pcs

Додатоци на производи

Да се шие на Rhinestones Сина Опал Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Сина Опал Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Сина Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300pcs /

DEN 310.00 326.40
Мала и Чиста и Свежа Сечено Цвеќе Точки DIY Прирачник Burnout Офсет Печатење Сечење Емулација Свила Ткаенини Chiffon Свеж
100pcs Убава боење Турција васкуларни сомот пердув 2-4 11 бела Свеж Со попуст
100pcs Убава боење Турција васкуларни сомот пердув 2-4 11 бела

100% сосема нов и добар квалитет!Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети, чевли, капи, или цвет у

DEN 105.00 110.40
50Pcs Хеликоптер Мода Фенси Масовно се Меша Дрво Копчето за Шиење Додатоци Украсни Копчиња рачно изработени Scrapbooking Занает Свеж Со попуст
200pcs 13mm Мешани Цвет Дрво Копчиња Бебе Занаети Шиење Додатоци Botones Круг Дрвени Копчето Scrapbooking Свеж
200pcs 13mm Мешани Цвет Дрво Копчиња Бебе Занаети Шиење Додатоци Botones Круг Дрвени Копчето Scrapbooking

200pcs Мешани Дрво Цвет 2 Дупки Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 13mm(0.5 ") конверзија : 1 инч = 25.4 mm или

DEN 143.52
ЖЕШКА!!! НОВА трговија на големо 7/8 22mm Широк Цвет боја единствен стил Ткаени Жакард Лента куче синџир додатоци 10yards/многу Свеж Со попуст
20 двор/многу 47mm ширина Еластична Водат Чипка намали зголеми цвет DIY шиење headband одлуки додатоци Свеж
20 двор/многу 47mm ширина Еластична Водат Чипка намали зголеми цвет DIY шиење headband одлуки додатоци

Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана)2.Плаќањето мор

DEN 720.00
JOD 7.5*4cm ТОП ПИШТОЛ Везови Тактички Воен Печ Applique Железо на Декоративни Biker Закрпи за Облека Јакна Налепници @ Свеж Со попуст
JOD 7.5*4cm ТОП ПИШТОЛ Везови Тактички Воен Печ Applique Железо на Декоративни Biker Закрпи за Облека Јакна Налепници @

JOD 7.5*4cm ТОП ПИШТОЛ Везови Тактички Воен Печ Applique Железо на Декоративни Biker Закрпи за Облека Јакна Налепни

DEN 40.00 42.24
Diy закрпи за облека, железо везени печ applique железо на Усните закрпи за шиење додатоци значка налепници за облека, торби Свеж Со попуст
3000 Метри Жан Конец за Шиење ДЕБЕЛИ Полиестер Тема Upholstry Тексас Фармерки Копчето Шие Занает Злато Шиење Додатоци Свеж Со попуст
150pcs/многу 13mm слонова коска Цвет Монистра ABS Смола Flatback Симулирани Nonporous бисер Монистра Накит Занаети Декорација Свеж Со попуст
038, бесплатен превозот на Големо 25 Метри Свила Сатен Лента , Свадба декоративни панделки, подарок заврши, DIY рачно изработени Свеж Со попуст
025, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст