HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 15PC 1/2 Метрички вртежен момент Torx Ѕвезда Вози Штекер Малку Сет CR-V Torx Малку Сет Рака Алатка Поставите T20-T55

HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 15PC 1/2 Метрички вртежен момент Torx Ѕвезда Вози Штекер Малку Сет CR-V Torx Малку Сет Рака Алатка Поставите

35 %

DEN 780.00

DEN 1199.52

Свеж

Во магацинот


HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 15 PC 1/2" Метрички вртежен момент Torx Ѕвезда Вози Штекер Малку Сет CR-V Torx Малку Сет Рака Алатка
Поставете T20-T55
Материјал : CR-V
Големина на :
30мм Должина:T20,T25,T30,T40,T45,T50,T55
75mm Должина:T20,T25,T30,T40,T45,T50,T55
1 PC 1/2" Плоштад Вози 10мм Socket

Тип: Рачни Алатки,Приклучоци,Комбинација,Screwdrivers
Бренд Име: HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА
Пакет: Кутија
Број на Парчиња: 15
DIY Материјали: Електрични
Големина: 21*11*3CM
Број На Модел На: A17026
Примена: Домаќинство Постави Алатка
Материјал: CR-V
боја: Црвена

Додатоци на производи

Професионални 19 во 1 Мобилен Телефон Екран Отворање Поправка Алатки за Полнење Шрафцигер Pry Расклопување Алатка во Собата Свеж Со попуст
LED Светилка Рефлектор Одбор PDR Дент Поправка Алатки LED Светло Одраз Табла со Прилагодлив Држач Страна Постави Алатка Свеж Со попуст
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto Свеж Со попуст
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto

WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете

DEN 328.00 345.12
YOFE 14pcs 8-24mm CR-V Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки Клуч Spanner Сет на Копчињата Автомобил Свеж Со попуст
YOFE 14pcs 8-24mm CR-V Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки Клуч Spanner Сет на Копчињата Автомобил

YOFE 14pcs 824mm CRV Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки КлучSpanner Сет на Копчињата Автом

DEN 1348.00 1822.08
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака

Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : црнаЕдноставен дизајн и практични.Лесен за употре

DEN 153.00 161.28
Дозвола продажба - DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3D рака зафат апликатори плус ѕид шема сликарство ролери Свеж Со попуст
QSTEXPRESS 3Pcs/set Зафат Мулти-функција Ratchet Универзален Приклучок 7-19mm Моќ Вежба Адаптер за во автомобил Рака Алатка Свеж Со попуст
QSTEXPRESS 3Pcs/set Зафат Мулти-функција Ratchet Универзален Приклучок 7-19mm Моќ Вежба Адаптер за во автомобил Рака Алатка

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Опис : универзални и може да се прилаг

DEN 495.00 618.72
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб

ХСС 3 / 4" (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето Scraper, Кос и ЖлебМатеријал W4 Mo3 Cr4 V1HRC : 5762Оваа длето е 3 во 1 може да се користи

DEN 1094.00 2146.08
1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Коцка Апликатори(Coater) Филм coaters апликација applicators влажни филм ширина: 12.7 mm Свеж
Бесплатен Превозот Коцка Апликатори(Coater) Филм coaters апликација applicators влажни филм ширина: 12.7 mm

Овој мал апликатори е на располагање со 12.7 филм ширина (вкупна ширина соодветно 25мм) Таа има 2 јазот диме

DEN 4560.00
4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод Свеж Со попуст
4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод

Опис : Материјал : Челични, Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис Користи како автомобил нафта

DEN 180.00 216.48
QingGear Keybone Mulit рака алатка поставите Титаниум Карбонски Влакна Стаклени Влакна Алуминиумски Копче Носителот врата Копчето Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици

Параметар Материјал : легура на магнезиум Брзина : 0.35 вториот по намалување(SK5) Максимален Дијаметар на С

DEN 16934.00 21168.00
12pcs Имајќи Splitter Алатка Поставите Автомобилската Имајќи Посебна Опрема Puller Автомобил Имајќи го смена За 5 Тон Крст на Свеж Со попуст
Мулти-цел Алатки Поставите Двојно Featherboards Табела Пили Рутер Камени Огради Електрични Кружни пили DIY За Машини Алатки Свеж Со попуст
Флексибилни Долго се Постигне Ноктот ги Собереш Тесен Наведнуваат Крива Грабител Алатка Пролет Зафат 60cm Канализација берач Свеж Со попуст
Мобилен Телефон на Поправка Тела Носителот на работно место Платформа Фиксна Поддршка Менгеме Челик PCB Одбор Лемење Поправка Свеж Со попуст
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки Свеж Со попуст
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 482.00 518.40
WORKPRO 408PC Механичар Алатка Поставите Почетниот Алатка Колекции Метал Алатка Кутија Screwdrivers Ножеви Sockets Клешти Чекани Свеж Со попуст
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже Свеж Со попуст
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже

Транспорт Сет На Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter Каракте

DEN 2856.00 3359.52
6pcs/Set Велосипед Cleaing Алатка Колекции Синџир Почиста+гуми Четки+Велосипед Чистење Ракавици Велосипед Алатки Велосипедизам Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки Свеж Со попуст
1 Buc 6/9/11/14/18 Инчен Тешки C Тип Одредување Стеги за Столарски Машини за Домаќинство Хардвер Алатки

Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата Ве Молиме Избе

DEN 470.00 922.56
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички

1.Екстра Долг Тип ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои г

DEN 1008.00 1439.52