16Pcs Музички Инструмент Поставите 10 Видови Градинка Tambourine Тапан Ударни Играчки за Деца Деца Бебе Рано Образование

16Pcs Музички Инструмент Поставите 10 Видови Градинка Tambourine Тапан Ударни Играчки за Деца Деца Бебе Рано Образование

35 %

DEN 1186.00

DEN 1824.00

Свеж

Во магацинот


16 Pcs/set Музички Инструменти Поставени 10 Видови Градинка Децата Tambourine Тапан Ударни Играчки за Деца / Бебе / Рано Образование
Главни Карактеристики :
- Наменета за деца на возраст од 3 и горе, секое парче на Innocheer музички инструмент во собата е издржлив, забавно да се користи и има неколку мали делови.
- Музички инструменти се идеални играчки како тие не само што им помогнат на децата да се развијат музичките способности, но, исто така, може да се зголеми вниманието нивоа, меморија, моторички и креативни вештини.
- На овие едноставни уште автентични инструменти се потпираат на инстинктивно однесување кое поттикнува аудио признавање и музички развој.
Спецификации : Карактеристики :
- Наменета за деца на возраст од 3 и горе, секое парче на Innocheer музички инструмент во собата е издржлив, забавно да се користи и има неколку мали делови.
- Музички инструменти се идеални играчки како тие не само што им помогнат на децата да се развијат музичките способности, но, исто така, може да се зголеми вниманието нивоа, меморија, моторички и креативни вештини.
- На овие едноставни уште автентични инструменти се потпираат на инстинктивно однесување кое поттикнува аудио признавање и музички развој. Боја : Шарени Количина : 16 Pcs/Многу Пакет Тежина : 845 G / 29.81 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 210*210*60 ММ / 8.27*8.27*2.36 Инчи Мало Пакување : Да, Блистер Пакување EPC_MIA_B0 O Пакет Вклучува : 2 x Maracas 2 x Shaker Јајца 2 x Зглоб Ѕвона 1 x Мали Санки Бел 1 x Големи Санки Бел 1 x Триаголник со Напаѓач на 2 x Прст Castanets 2 x Claves 1 x Tambourine 1 x Справи со Castanet 1 x Торба
Ние И Ветуваме На :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Тапан Подлога: Други
Гаранција: 1 година
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Додатоци на производи

6 инчи природни кристал магнетни пирамида за звук исцелување музичка терапија и чакра балансирање Свеж Со попуст
6 инчи природни кристал магнетни пирамида за звук исцелување музичка терапија и чакра балансирање

6 инчи природни пеење магнетни пирамида за звук исцелување музичка терапија и чакра балансирање Специф

DEN 2280.00 2400.00
MoonEmbassy Cowbell Конектор Бас Тапанот Поставен Обрачот Бел Планината Ударни Додатоци Свеж
MoonEmbassy Cowbell Конектор Бас Тапанот Поставен Обрачот Бел Планината Ударни Додатоци

D escribe : Овој класичен носителот месеци на повеќето cowbells на бас тапан обрачот на оптимално играње позициј

DEN 815.52
Поб Firth Hickory Drumsticks 5A, 5B, 5B Барел, 7А, Оригинални Направени во САД, Повеќе Бои на Тапан Стапови Свеж
Поб Firth Hickory Drumsticks 5A, 5B, 5B Барел, 7А, Оригинални Направени во САД, Повеќе Бои на Тапан Стапови

Поб Firth е еден од најпрепознатливите имиња во ударните, кој е сè повеќе и повеќе импресивен, кога ќе се зе

DEN 815.52
Arborea рачно изработени Cymbal змеј серија 16 медиум несреќа Свеж
Arborea рачно изработени Cymbal змеј серија 16 медиум несреќа

Arborea рачно изработени Cymbal змеј серија 16" медиум несреќаПрофесионални балансот на своите намаленизмеј С

DEN 2772.00
НИВНАТА Ѕвездена Серија 5A Drumsticks направени од врвен Квалитет Американски Hickory Ударни Тапан Чекан Стапови Свеж Со попуст
НИВНАТА Ѕвездена Серија 5A Drumsticks направени од врвен Квалитет Американски Hickory Ударни Тапан Чекан Стапови

Нормално време на испорака со различни изразат компанија Ние ќе им даде пет започнете повратни информа

DEN 820.00 1025.28
Yibuy Дрвени Музички Риба Стил Guiro Ударни Инструменти w/ Scraper За Деца Свеж Со попуст
Yibuy Дрвени Музички Риба Стил Guiro Ударни Инструменти w/ Scraper За Деца

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерПерду

DEN 520.00 703.20
Mallet торбичката за 13-14 кристал пеење чаши Тешки Платно Превозникот Свеж Со попуст
Mallet торбичката за 13-14 кристал пеење чаши Тешки Платно Превозникот

Mallet торбичката за 13"14" кристал пеење чаши Тешки Платно ПревозникотКристал Пеење Сад Превозникот е напра

DEN 2189.00 2304.00
Yibuy 11.5x4cm Сребро Метал импровизирам Стапица Тапан Цедилка Задник Крајот без Завртки Тапан Делови Тип В Свеж Со попуст
Yibuy 11.5x4cm Сребро Метал импровизирам Стапица Тапан Цедилка Задник Крајот без Завртки Тапан Делови Тип В

Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој до

DEN 396.00 528.00
2 парчиња Јавор Дрво Тапан Стапчиња со Мазна Површина за Почетник Свеж
2 парчиња Јавор Дрво Тапан Стапчиња со Мазна Површина за Почетник

ОписКарактеристики : Овален облик на дрвени совет да се даде јасен cymbal прстен. Падна помалку од хит во в

DEN 95.52
2 парчиња! Сина Најлон Стигнале Џез Тапани Четки Стапчиња со Црни Гумени Рачки Музички Инструмент Делови и Додатоци Свеж Со попуст
Тапанар HearSafe Уво Приклучоци Намалување на Шумот Музичар Слух за Заштита на Earplug со Случајот За Концерт Ударни DJ Нова Свеж Со попуст
Orff Светот Ново Тапан Стапови Деца Дрвени Ударни Играчка Музички Инструмент Градинка Училиште Дома Рака Тапан Учење Играчки Свеж Со попуст
IRIN Црна 8 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти Свеж
IRIN Црна 8 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти

Карактеристики : Популарни музички инструмент со висок квалитет. Креативен дизајн и изглед. Челична ко

DEN 844.32
Црна 6 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти Свеж Со попуст
Црна 6 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти

6 Инчен Блек Метал Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни ИнструментиГлавни Карактери

DEN 522.00 802.56
Рачно изработени Витез серија 8 Ефект Cymbal Од ARBOREA Cymbal Свеж
Рачно изработени Витез серија 8 Ефект Cymbal Од ARBOREA Cymbal

Вести За ПроизводотНа Витез серија Cymbal е направен од B20 материјал ,со висока ценаефективност,која е пого

DEN 1257.60
Алис Шарени Звучни Јајца Shaker Maracas Ударни Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Алис Шарени Звучни Јајца Shaker Maracas Ударни Бесплатен Превозот

Опис : Напомена : Ние ќе ја испрати на случаен боја Состојба : 100% Сосема Нов И Одличен Квалитет на Size L : Дол

DEN 128.00 134.40
Yibuy Сребро Железо Триаголник Форма Тапан Ноктот Кука без Тензија Прачки Тапан Замена на Делови Пакет од 10 Свеж Со попуст
Yibuy Сребро Железо Триаголник Форма Тапан Ноктот Кука без Тензија Прачки Тапан Замена на Делови Пакет од 10

Yibuy Сребро Железо Триаголник Форма Тапан Ноктот Кука без Тензија Прачки Тапан Замена на Делови Пакет од

DEN 380.00 527.04
1 пар на Алиса A041SE Шарени Звучни Јајца Shaker Maracas Ударни Бесплатен Превозот Свеж
1 пар на Алиса A041SE Шарени Звучни Јајца Shaker Maracas Ударни Бесплатен Превозот

започнете Цена : $6.99 Цена : $6.99 Цена : $6.99 Цена : $3.99 Цена : $6.99 Цена : $6.99крајот1 Пар на Алиса A041 SEG Шарени Звучн

DEN 239.52
Црна 8 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти Свеж Со попуст
Црна 8 Инчен Метал Челик Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни Инструменти

8 Инчен Блек Метал Cattlebell Cowbell Персоналните Месинг Добиток Крава Бел Ударни ИнструментиГлавни Карактери

DEN 668.00 1027.68
ABS Djembe Тапан Африкански Ударни Рака Махагони Дрвени Jambe Doumbek Тапанар Со Моделот Свеж Со попуст
ABS Djembe Тапан Африкански Ударни Рака Махагони Дрвени Jambe Doumbek Тапанар Со Моделот

Спецификација : Материјал : ABSДимензии : Дијаметар : 21cmВисина : 39cmЛесен и пренослив, лесно да се носат.PVC за

DEN 2862.00 3215.52
Arborea 32 chau гонг Свеж
Arborea 32 chau гонг

*Испорака обично трае 725 бизнис денови на Светот.Правец на gongs се идеални како преносни рачен гонг за упо

DEN 15504.00
Acouway стандард 14 20 Влакно Стапица Жица Поставена за 14 Стапица Тапан Дел Реставрација Замена Свеж Со попуст
Acouway стандард 14 20 Влакно Стапица Жица Поставена за 14 Стапица Тапан Дел Реставрација Замена

СпецификацијаЗа продажба е Нова 20 Влакно Стапица Жица за 14" тапан,вкупната должина е 13.25".Ова е со висок к

DEN 120.00 125.76
10Pcs Акустична Soundproof Звук Дебели Апсорпција Пирамида Студио Пена Одбор 50x50x3cm Комплет Свеж Со попуст
10Pcs Акустична Soundproof Звук Дебели Апсорпција Пирамида Студио Пена Одбор 50x50x3cm Комплет

Опис : Материјал : Сунѓерот Големина : 50*50cm*50cm Боја : црна Карактеристики : 1 мек сунѓер, нема прашина, висок

DEN 861.00 1012.80