2017 SUNNECKO 7 Секира Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Остар Жилет Сечење G10 Рачка За Готвач Готвење Алатки

2017 SUNNECKO 7 Секира Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Остар Жилет Сечење G10 Рачка За Готвач Готвење Алатки

42 %

DEN 2784.00

DEN 4799.52

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние ви дадат Најдобрите Производи и Најдобри Услуги, Едноставно Уживајте во Прекрасно Шопинг Тука!
Производот Категорија :
Име на производ : 7 инчен Секира Нож Производ Материјал : Супериорен Јапонски Челик VG10 Core Сечилото, со Врвен Квалитет G10 се Справи со користите за долго време не да ги искривуваат, а не да се намали и да не се избледени. Спецификација на производот : Нож Тежина-257g, Нож Должина-12.25"/ 311mm, Должина на Ножот-7"/ 178mm, Ножот Дебелина-2.2 mm Карактеристики на Производот : Мека Тежина, Остар и Издржливи, Супер Анти- ' рѓа Острината : Ниво на Сечење Сила со 6.0-8.0 N меѓународниот стандард Занает : Ammer Stria Фалсификувани Обработка
Претпазливост
1. Ве молиме чувајте го подалеку од деца.
2. Немојте да се задржи на работ и да се укаже на нож цел да се луѓе.
3. Ве молиме не го фати нож од рака кога нож паѓачкото.
4. Ве молиме чисти и суви нож по користење, и поставете го на суво место.
5. Сечилото е многу остро, ве молиме да не го користите прст да ги тестираат нож острина.
ОБРАБОТКА :
Ние ќе процес наредби истиот ден уплата, и ние прифаќаме многу плаќање видови, како Alipay, Виза, Мастеркард, Western Union, итн.
ПРЕВОЗОТ :
1. Нарачки ќе брод од следниот ден по уплатата била исчистена, а пратката може да бидат подготвени од страна на кралството Холандија Пост, Сингапур Пост, EMS или DHL.
2. Но, различни превозот метод ќе имаат различни превозот цена, некои можат да бидат слободни, а некои треба друг бесплатно, како изразат ЕМС или DHL.
3. Стоките ќе бидат испорачани на товарни спедитор првиот и ќе се околу 2 до 3 дена да се ажурира на превозот вести.
4. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни даде вашата полно име ако вашата земја е за Русија, и ве молиме, напишете точната адреса за испорака, тоа ќе ви помогне да помине парцела успешно.
СЛЕДЕЊЕ :
Сите парцели испрати надвор од нашата продавница ќе имаат целосен следење на информации, можете да купуваат предмети на нашата продавница без никакви грижи.
ПОВРАТНИ информации :
1. Вашиот фер и чесни преглед е она што ние го очекуваме да, тоа ќе се задржи ни прави напредок!
2. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде некои позитивни повратни информации (како 5 ѕвезди).
3. Ако било да се жалат на стоката која сте ја добиле, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме најдобро решение.

Тип: Ножеви
сертификација: CIQ,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име: Sunnecko
Број На Модел На: 00201701102
Нож Тип: секира
Функција: Еко-Пријателски
Материјал: Дамаск Челик
Име на производ: 7 Нож Секира
Сечилото Материјал: Јапонски Челик VG10
Рачка Материјал: G10+S/S
Тежина: 257g
сечилото дебелина: 2.2 mm
Должина На Ножот: 7/178mm
Нож Должина: 12.25/311mm
Силен Ритам: 59-60HRC
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Шема Кујна Knive Нерѓосувачки Челик Сечење Готвење Готвач Исецка На Коските Нож За Зеленчук, Свеж Со попуст
xinzuo 8 инчен секира нож слоеви Јапонски Дамаск кујнски нож професионални режење sashimi нож дрво се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со

Опис : XINZUO 6.5 инчи кујнски ножМатеријал : Германија Din 1.4116 челик .Параметри : должина : 300мм; нож должина : 170m

DEN 1578.00 2630.40
Ruixin острило 2 Поправи Агол Апекс работ Професионално Нож Острилка 4piece по многу Свеж
Ruixin острило 2 Поправи Агол Апекс работ Професионално Нож Острилка 4piece по многу

100% Вистински ПроизводПлус БЕСПЛАТЕН Превозот на Национално нивоПлус Потпис на Испорака, СЛОБОДНИПлус

DEN 335.52
ERMAKOVA Сет од 4 Флексибилни Пластични Сечкање Блок Мат Шарени Кујна Сечење Одбор Nonslip Антимикробна со Храна Икони Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск Свеж Со попуст
Метал полирање тркала 150*25мм 7p Не ткаени абразивен Најлон Влакна полирање тркала Абразивни диск

Поле на примена : авиони, автомобили и други делови на обработка на сите видови на метални површински тр

DEN 358.00 895.20
XINZUO 5 компјутери кујнски ножеви поставите 67 слоеви Дамаск од не ' рѓосувачки челик santoku секира готвач комунални нож pakka Свеж Со попуст
SUNNECKO 5 инчи Бифтек Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото на Остар Жилет Месо се Сече Кујнски Ножеви G10 се Справи Дамаск Машина Свеж Со попуст
Трговија на големо 80PCS Зеленчук Овошје Резба Длето Готвач Комплет ножеви Алатка за Поставување Вистински Готвач Кујна Рака Свеж Со попуст
1 BUC Прст Guard Заштита на Прст на Рака Не се Повреди Намали Нерѓосувачки Челик Рака Заштитник Нож за Сечење Прст Заштита Алатки Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 инчен Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer Свеж Со попуст
Смола antisepsis класификација сечење одбор сечкање блокови исечете овошје транспарентен сечкање блокови Свеж Со попуст
Смола antisepsis класификација сечење одбор сечкање блокови исечете овошје транспарентен сечкање блокови

пластични транспарентен сечкање блоковиПроизвод материјал : ПППакувањето на производот : 1pieceПроизвод

DEN 91.00 95.52
3.5 инчен Многу Остри Boning Нож германски Челик X50 Висок Квалитет Компир Овошје Сечење Резба Алатка Кујнски Ножеви Seagull Свеж Со попуст
2018 НОВИ Дамаск господар готвач нож Јапонски кујнски ножеви vg10 трајни челик убава pakkawood се справи со уметност статуа Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен

100% Вистински производи1 парче острило 200*50*25мм Користење на : home нож отворено нож ножици straiget нож Рубин oils

DEN 2287.00 2858.40
XINZUO 5 инчен комунални нож 67 слоеви Јапонски Дамаск кујна G10 се справи со овошје нож готвење ножеви бесплатен превозот Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок

1 ПлаќањеПлатформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),ТТ, Qiwi, Weste

DEN 739.00 1344.00