LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински фотографии 2018

LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински

49 %

DEN 26976.00

DEN 52895.04

Свеж

Во магацинот


Предмет Бр. : LS00112
Големина : us2 us4 us6 us8 us10 us12 us14
Боја : боја на слонова коска
Материјал : сатен
Деколте : брод деколте
Sleeve Должина : долги ракави
Пакет : Секое Парче во Еден ПП Торба
Име на производ : венчаница
Custom Size (ве молиме кажете ни за вашата големина како што следи)
1 биста =
2 половината=
3 колковите=
4 рамо до рамо=
5 шупливи до подот без чевли=
6 рамо до подот без потпетици=
7 вашата висина без чевли=
6 потпетици=
• ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку разговор онлајн систем или e-mail во рок од 2 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
• Ако треба да се вратите, ве молиме направете го тоа во рок од 2 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
• Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
• Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Како Да Се Цел
Како Да Плаќање

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W
Воз Должина: 200cm
Тип На Објект: Свадба Фустани
Назад Дизајн: Ланче
За Бремени Жени: No
Вграден Градник: Yes
Декорација: Beading,Appliques,Цвеќиња,Кристално
Моден Елемент: Кроена
Силуета: Бал
Деколте: Брод Вратот
Sleeve Должина(cm): Целосна
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Свадба Фустан Ткаенина: Сатенски
Половината: Природни
Вистински Слики: Yes
Бренд Име: CHANVENUEL
Број На Модел На: LS00112
Фустани Должина: Кат Должина
is_customized: Yes
Воз: Судот Воз
Декорација: Чипка
боја: Слонова коска
Со воз или не : Yes
Назад: ланче назад
Вграден-во-градник или не: Yes
време на испорака: 20-25 дена
Големина: US2-US12 or custom size
колекција: Сатенски
слика: Вистинска Слика
Име: Љубов Сезона

Додатоци на производи

JIERUIZE vestidos де novia Бела Чипка Сирена Свадба Фустани Исклучување На Рамо Половина Ракави Свадба Наметки облека де mariage Свеж Со попуст
ADLN Секси Чипка Сирена Свадба Фустани Висок Квалитет Плус Големина V деколте без Ракави Свадба Наметки Назад Патент со Копчиња Свеж Со попуст
Вистински Фотографии Долга Женска Strapless Чипка CheapWedding Dresse 2017 Bridial Чипка Appliques Кат Должина Бал Свадба Фустани Свеж Со попуст
Вистински Фотографии Долга Женска Strapless Чипка CheapWedding Dresse 2017 Bridial Чипка Appliques Кат Должина Бал Свадба Фустани

Рамо до рамо : ______5 Тука ние се нудат бесплатни модификација за да не се вклопуваат.Голема ЦенаСо доставу

DEN 1780.00 1914.24
Роуз Moda Чај Должина Венчаница Бисер Beaded Краток Свадба Фустани Свадба Наметки Boho Вистински Фотографии Свеж Со попуст
Роуз Moda Чај Должина Венчаница Бисер Beaded Краток Свадба Фустани Свадба Наметки Boho Вистински Фотографии

Ова е завршена фустан прилагодени и фотографирани од Роза Moda Сите права се задржани.Копирање или на дру

DEN 8136.00 10848.00
Fansmile Вистински Гроздобер Фото Чипка Топката Свадба Фустани 2017 Прилагодено Плус Големина Булчински Свадба Наметки Бесплатен Свеж Со попуст
Gardlilac Душо бал Кавер-венчаница 2017 Евтини Обичај Формално Свадба Наметки Vestido де noiva Свеж Со попуст
Gardlilac Душо бал Кавер-венчаница 2017 Евтини Обичај Формално Свадба Наметки Vestido де noiva

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 4435.00 5279.52
QQ Љубовник Прекрасни Beaded Сирена Свадба Фустани 2017 Vestido Де Noiva Sereia Чиста Грбот и Вратот Возбудува Свадба се Облекуваат Свеж Со попуст
Linyixun Вистински Фото Плажа Свадба Фустани Шпагети Ремени Чиста Бела Ruched Tulle 2017 Свадба Gown Едноставен Стил Свадба Свеж Со попуст
Linyixun Вистински Фото Плажа Свадба Фустани Шпагети Ремени Чиста Бела Ruched Tulle 2017 Свадба Gown Едноставен Стил Свадба

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКога Ќе Ги Нарачате .Ве молиме да го Прочитате тоа:1.Остави порака во

DEN 4029.00 5232.00
QQ Љубовник 2018 Нови Гроздобер венчаница Луксузни Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж
QQ Љубовник 2018 Нови Гроздобер венчаница Луксузни Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 7296.00
CloverBridal исклучување на рамо бал црвена и бела чипка appliques флорални капела воз свадба фустани многу цвеќиња Свеж
ZJ9040 година strapless дијамант Бела боја на слонова коска формално Кристал Монистра Свадба Фустани 2015 Свадба се Облекуваат Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нов Африкански Сирена Свадба се Облекуваат Со Видео Нарачана Плус Големина Секси Beaded Исклучување На Рамо Свеж Со попуст
Liyuke Гроздобер Чипка Appliques бал Свадба Фустани Три Квартал V Деколте, Beading Sash Романтични Невестата се Облекуваат облека Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 6202.00 7296.00
ZJ9059 2017 Бела боја на слонова коска Gown Tulle Душо, Свадба се Облекуваат Вистински Фото Суд Воз за невестата Фустани плус Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Домот Beaded Возбудува венчаница Капела Воз Со Вистински Слики Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Домот Beaded Возбудува венчаница Капела Воз Со Вистински Слики

Нарачана(Мерење Настава)1 Целосна Биста = инчи или сантиметри2 Половината =3 Колковите =4 Горниот биста =5 П

DEN 6348.00 7296.00
LS70776 елегантен чипка венчаница долги ракави бал кристал свадба наметки со долга опашка облека де mariage 2017 вистински фотографии Свеж Со попуст
LS65392 слонова коска исклучување рамо душо бал чипка задната страна работа свадба фустани од кина vestido де noiva вистински Свеж Со попуст
Душо Beaded Сирена Свадба се Облекуваат 2017 Вистински Слики Чипка венчаница Tulle Булчински Свадба Gown Vestido Де Noiva SL-W58 Свеж Со попуст
ZJ9040 ГОДИНА А-линија Со Кристално Монистра Tulle Свадба се Облекуваат за Свадба Фустани Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 Свеж Со попуст
ZJ9040 ГОДИНА А-линија Со Кристално Монистра Tulle Свадба се Облекуваат за Свадба Фустани Големина 2 4 6 8 10 12 14 16

Овој фустан е супер квалитет, со 6 слој Здолниште,горниот дел од облеката е чипка и монистра, јас препора

DEN 2972.00 4127.52
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки Свеж Со попуст
Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques Чипка Плажа Облечи Кат Должина Chiffon Плус Големина Свадба Наметки

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !Едноставна Венчаница 2018 V Вратот Appliques

DEN 5700.00 6000.00
Vestido Де Noiva линија Еден Рамо Булчински Applique Чипка Organza Облека Де Mariage Гроздобер Свадба Фустани 2018 OW4042 Плус Свеж Со попуст
Vestido Де Noiva линија Еден Рамо Булчински Applique Чипка Organza Облека Де Mariage Гроздобер Свадба Фустани 2018 OW4042 Плус

ве молиме да знаат ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете нацаринска политика на сво

DEN 3602.00 3792.00