Нова Сила Огледало Вклучите Светлата се Префрлите Прозорецот за Префрлање Копчето 6PCS/SET За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 голф 5 6 tiguan passat CC б6

Нова Сила Огледало Вклучите Светлата се Префрлите Прозорецот за Префрлање Копчето 6PCS/SET За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5

5 %

DEN 1527.00

DEN 1607.04

Свеж

Во магацинот

Да се направи превозот ефикасна, ве молиме внесете го вашиот телефонски број во цел детал. ако превозот е бесплатен, На враќање ќе биде полн куповната цена помалку превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Трговија На Големо Барање :
Можете да стигнат до нас преку порака за да се распрашате за промет на големо програма. целосната куповната цена помалку Превозот и Ракувањето ќе бидат вратени на своите врати.
Сите се враќа треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост mail или ЕМС(Ние не сме одговорни за враќање на превозот обвиненија). Ве молиме исто така, ги споделите со нас вашата детална потреби и барања, како што се објект, количината и desternation итн.
Транспорт време :
* Меѓународна пратката ќе варира и зависи од вашата локација и вашиот земјата политика и така натаму, ние не може да гарантира точна испорача датум, но ние ќе го испрати предметот до вас, веднаш штом ќе може да. * Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас, прво за дополнителна помош, ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
превозот :
1. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. ако превозот е бесплатен, на враќање ќе биде полн куповната цена помалку превозот цена.
гаранција
Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи се користи за 1 година од датумот на купување(човечки mishandling исклучени). објектот мора да се врати неоштетени и во оригиналното пакување
Погрешната предмети : Ако вашиот предмет ќе пристигне погрешни, ние ќе размена за замена. Ако имате други барања ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За бесплатен превозот
Некои од земјите што ќе се користи NL пост, Шведска пост или DHL Глобалната Mail,зависи од вашата област.Ве молиме потврдете го со вашите сопствени пред цел ако не сте сигурни. Ние САМО ќе брод вашата регистрирана адреса на Aliexpress. Ние ќе се вратам на вас во 1 работен ден.
Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката .Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над плаќање, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.
Пакетот Вклучува :
1 X светлата Прекинувач(5 КД 941 431 A 10pins)
3 X еден прозорец прекинувач( 7 L6 959 855 B 3pins)
1 Xmaster прозорец хируршка постапка(1 K4 959 857 A 10pins)
1 Xmirror вештерка( 1 K0 959 565 H 10pins) ве Молиме Потврдете го на Делови Број Пред Купување )
Fitment :
"Фолксваген" JETTA 2006-2011 MK5 Фолксваген ГОЛФ 2004-2013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 2006-2013 MK5 MK6 "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 2006-2009 "Фолксваген" PASSAT 2006-2011 B6/3 C "Фолксваген" TIGUAN 2008-2012 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 2003-2012
"Фолксваген" CC 2008-2014
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.

Фолксваген Модел: Passat
Година: 1998-2006
Материјал Тип: голема ABS Пластика
За Возило Брендови/Модел: Фолксваген
Passat-Година: 2006,2007,2010,2008,2012,2011,2009
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
Специјални Функции: no
Бренд Име: DCOC
Објектот Дијаметар: 3cm
Тип На Објект: Прекинувачи
Објектот Должина: 14.5cm
Објектот Ширина: 4cm
Име На Модел: 5KD 941 431A , 1K0 959 565H , 1F0 959 855 , 1K4 959 857 7L6 959 855B
Објектот Тежина: 0.15kg
Објектот Висина: 5.5cm
swicth потекло : Кина
Fitment: Фолксваген ФОЛКСВАГЕН jetta mk5 голф 5 6 tiguan passat CC б6
is_customized: Yes
Автомобил Производител: Фолксваген

Додатоци на производи

Џ.К Моќ Автомобил ASR Стил Куче Коска Shifter Relocator Extender Прилагодливи Shift Менувачот За Хонда Акура 10*1.5 MM Свеж
Џ.К Моќ Автомобил ASR Стил Куче Коска Shifter Relocator Extender Прилагодливи Shift Менувачот За Хонда Акура 10*1.5 MM

Џ.К Моќ Автомобил ASR Стил Куче Коска Shifter Relocator Extender Прилагодливи Shift Менувачот За Хонда Акура 10*1.5 MMНа Shifter

DEN 192.00
ОЕМ Switch појас виткање на ретровизорот за A4 S4 B6 A6 Quattro Q7 R8 TT RS4 2001-2012 4F0959565 / 4F0 959 565 Свеж
ОЕМ Switch појас виткање на ретровизорот за A4 S4 B6 A6 Quattro Q7 R8 TT RS4 2001-2012 4F0959565 / 4F0 959 565

ОЕМ Switch појас виткање на ретровизорот за A4 S4 B6 A6 Quattro Q7 R8 TT RS4 20012012 4 F0959565 / 4 F0 959 565 Соодветни модели : За Q7 200

DEN 403.68
Автомобил Авто 12V 3 Пина Автомобил Авто Покрие LED SPST Toggle Рокер се Префрлите на Контрола Патување Нога Јахта Рокер Switch Свеж Со попуст
Автомобил Стил Јаглерод Влакна Воланот Гребло Shifter Продолжување Намали За ГОЛФ 7 Golf7 2015-2017 GTI Р MK7 Scirocco Свеж Со попуст
Автомобил Стил Јаглерод Влакна Воланот Гребло Shifter Продолжување Намали За ГОЛФ 7 Golf7 2015-2017 GTI Р MK7 Scirocco

Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ го примите вашата нарачка по 35 работни дена Јаглерод управување н

DEN 3189.00 3504.00
16mm Започнете Рог Копчето Еден Метал Притисни Копче за Префрлање Топла Светот Свеж
16mm Започнете Рог Копчето Еден Метал Притисни Копче за Префрлање Топла Светот

16mm Започнете Рог Копчето Еден Метал Притисни Копче за Префрлање Топла СветотКарактеристики : 100% сосема

DEN 86.40
Моќ Прозорец Господар Контрола Switch Копчето За Опел Astravan Zafira Опел Astra H Zafira 2004-2015 13215152, 13228879, 6240381 Свеж
Моќ Прозорец Господар Контрола Switch Копчето За Опел Astravan Zafira Опел Astra H Zafira 2004-2015 13215152, 13228879, 6240381

7 TD 2004 / 082009 / 03 1686 кзм, 79 KW, 108 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК V H 1.6 2006 / 102010 / 11 1598 кзм, 132 KW, 179 ГЛАСАЧКО место За Оп

DEN 781.44
Seicane најновата технологија 2 Din е Радио за Автомобил Fascia за 2010+ Хонда CRZ LHD Автомобил DVD Gps Декоративна Рамка Цртичка Свеж Со попуст
Е Радио за автомобил Fascia За БМВ Х5(E53),5(E39),1DIN Цртичка Монтирање на Комплет Адаптер Трим Panel, Frame Табла,1 din Свеж
Е Радио за автомобил Fascia За БМВ Х5(E53),5(E39),1DIN Цртичка Монтирање на Комплет Адаптер Трим Panel, Frame Табла,1 din

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може

DEN 806.40
Seicane 2 DIN е Радио за Автомобил Fascia за 2009-2013 Mazda 6 DVD Стерео Инсталација Панел Намали Авто Цртичка Планината Играч Свеж Со попуст
Seicane 2 DIN е Радио за Автомобил Fascia за 2009-2013 Mazda 6 DVD Стерео Инсталација Панел Намали Авто Цртичка Планината Играч

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за refitting инсталација на 2 din е радио за автомобил за 2009 2010 2011 2012 2013 M

DEN 1266.00 1391.52
YAOPEI Висок Квалитет Моќ Прозорецот за Префрлање За Тојота 84820-33230 84820 33230 8482033230 Свеж Со попуст
YAOPEI Висок Квалитет Моќ Прозорецот за Префрлање За Тојота 84820-33230 84820 33230 8482033230

Висок Квалитет На Моќ Прозорецот За Префрлање За Тојота 8482033230 84820 33230 8482033230ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои би

DEN 1046.00 1291.20