1piece рачно изработени ткаенини убава завеса прозорец скрининг Балкон Чиста завеси за кревет Соба Прозорец Ролетни цвет tulle

1piece рачно изработени ткаенини убава завеса прозорец скрининг Балкон Чиста завеси за кревет Соба Прозорец Ролетни цвет tulle

14 %

DEN 453.00

DEN 527.04

Свеж

Во магацинот

Пакет : 1piece завеса
Ако купувате крошна,pls одете на линкот за цел крошна :
Ако сакате да нарачате Крошна, исто така,pls отидете на линкот
Испорака :
Кога ќе се стави на ред,молам, изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на Предмети веднаш штом ќе може да откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја,Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или Одговара на Прашањата :
Како и сите наши производи се рачно мери,на готовиот gown може да се разликува од околу +_1 ich во одредени мерења.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

боја: жолта, црвена, виолетова
Големина: 1piece W150xH145cm, 1piece W150xH175cm, 1piece W150xH225cm, 1piece W150xH245cm
Обработка: Кука, Род џеб, Табот Врвот, Grommet Врвот
Локација: прозорецот
Стил: Европа
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Шема: Флорални
Тип: Општи Pleat
Формат: јаже
Бренд Име: Пливање Риба
Применливи Прозорец Тип: Француски Прозорецот
Техника: Ткаени
Инсталација Тип: Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип: Сценско
Број На Модел На: W032204
is_customized: Yes
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал: 100% Полиестер
Тип На Објект: Прозорец Скрининг
Состојка: organza
боја: виолетова,жолта,црвена

Додатоци на производи

1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
Цветни печатење Луксузни 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба Дома Декор Tapestry Ѕид, Тепих Drapes Cotinas Свеж Со попуст
Извезена Пеперутка Цртан филм Прозорец Скрининг Voile Прилагодите Дете Спална соба Tulle Завеси Бела Voile За Дневна Соба AG013&2 Свеж Со попуст
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
Прозорецот Третман Voile Римски Завеса Кафе Завеса Пастирски Остава Декорација Дома Дневна Соба Дома Текстил 3 Бои 5 Големини Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби Свеж Со попуст
Пастирски Сини листови извезени на завеси tulle Прозорец завеса дневна соба бели завеси за детски соби

Answer : ___________________________ Note : 1.Цената е за 1 парче на завесата 2 Не се Вклучени : НЕМА Prong куки / Tieback / Tassle / Перни

DEN 307.00 557.76
Европската Затемнување Завеси За Дневна Соба Везени Римски Ролетни Damask Сина Drapes За Спалната Соба Прозорец Панели Кујна Свеж Со попуст
Исклучување на бели цвеќиња везови чипка половина-завеса bay прозорец tulle завеса cortinas пастирски подготвени направи завеса Свеж Со попуст
Модерната завеса црвено виолетова 3d завеси дома декорација спална соба завеси прозорец ткаенина завеси прозорец декорација Свеж Со попуст
Сјај Ѕвезда Деца Белата Завеса Tulle За Дневна Соба, Кујна Сина, Розова Предиво Завеси За Спалната соба на Детето Зелена Cortina Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба Свеж Со попуст
Дома Текстил Цвет Везени луксузни 3D Voile Завеси ткаенина Tulle Чиста Завеси За Кујна, Спална соба Дневна Соба

Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа н

DEN 207.00 264.96
Луксузна Чиста Voile Завеси За Живеење Roon Спалната соба Балкон Солидна Везени Прозорец Скрининг Drapes Бела Cortinas HP009Z30 Свеж Со попуст
Европски Стил Луксузни Цвет Везени Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Cortina Tulle Чиста Предиво Ткаенина За Свеж Со попуст
Пиратскиот Брод Водител на Затемнување Завеси за Деца Дете Соба Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Затемнување Завеси Јапонски Свеж Со попуст
Топ Финел Цртан филм Автомобил Завеси за Детска Спална соба Прекрасни Момчиња и Девојки Соба Завеси Drapes Подготвени Направени Свеж Со попуст
Нови пристигнување Пастирски Прозорец Завеси За дневна Соба/ кујна соба Дебели затемнување Завеси Прозорецот Третман Бесплатен Свеж Со попуст
Organza везови шема Цвеќиња балон завеса tulle ролетни , завеси за кујна, спална соба дневна соба прозорец декоративни Свеж Со попуст
Целосно затемнување завеси Солидна боја завеси за Дневна Соба Квалитет Бесплатен Превозот во Спалната соба, Кујна Завеса Вратата Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба Свеж Со попуст
Едноставен модерен шарени жанила екрани,Tulles за Живеење трпезарија спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец TulleМатеријал : 100% ПолиестерЗасенчување го оценувате : Tulle завеси5%Тежина :

DEN 643.00 960.00
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG Свеж Со попуст
година Нови Романтична Флорални Лозата Voile Tulle Врата, Прозорец Завеса Панел Drape Чиста Valances 08WG

Спецификација : Карактеристики романтична флорални лозата завеса, создавајќи прилично модерен прилог

DEN 164.00 164.16
Извезена tulle лен завеси бела модерна прозорец drapes voile браун дрво дизајн на спална соба дете соба, кујна краток завеса Свеж Со попуст