50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight

50W 123x74mm Целосна Власт ПРЕДВОДЕНА од Поплави PCB SMD2835 led PCB одбор,5000lm Алуминиумска плоча за led floodlight

11 %

DEN 165.00

DEN 184.80

Свеж

Во магацинот


Опис
Моќност : 50 W
LED Чип : SMD2835
Чип led диоди : 100pcs
Прозрачна Флукс : 5000-5500lm
Големина : 123x74mm
Осветлување големина : 95x48mm
Боја Рендерирање Индекс : Ra80
Ефикасност : >0.9
PC : >0.8
Температура На Бојата :
Бела 6000-6500 K
Топло Бела 2800-3200 K
Зрак агол : 120 степен
Животниот век : 50.000 часа Домување
материјал : Aluminun
Сертификат : CCC CE и Ро
Белешки
20 W Влезен Напон : DC 20-39 V Тековната 600m A
30 W Влезен Напон : DC 20-39 V Тековната 900m A
50 W влезен Напон : DC20-39 V Тековната 1500m A
100 W Влезен Напон : DC 20-39 V Тековната 1500m A(2 ПАРЧИЊА 50 W)
150 W Влезен Напон : DC 20-39 V Тековната 1500m A(3 PCS 50 W)
Апликации Широко се користи во Сообраќајот осветлување Пејсажи осветлување рекламирање осветлување Затворен Осветлување Посебно осветлување Пејзаж сцена место осветлување Архитектонски осветлување на Екранот сцена Уметнички дела осветлување општа намена Забавен парк сцена Аквариум осветлување и така
Пакување вклучуваат :
1 x 1pc led pcb за поплави светлина

Емитуваат Боја: Топло бела 3000K, Чиста бела 6000K
Wattage: 1PC, 10PCS, 50PCS
Тип На Објект: Поплави Светла
Е Светилки Вклучени: Yes
Заврши: Бранеа Никел
База Тип: Оптоварување
Број На Модел На: ST-50W
Повод: Плоштад
Тело Материјал: Алуминиум
Стил: Модерна
Заштита Ниво: IP33
сертификација: CCC,RoHS,CE
Напон: 24V
Извор На Енергија: DC
Извор На Светлина: LED Светилки
Бренд Име: Umaked

Додатоци на производи

10 m снегулка форма LED светло string декоративни ноќ светлина 100 LED ЕУ plug елка свадба партија градина декорација Свеж Со попуст
10 m снегулка форма LED светло string декоративни ноќ светлина 100 LED ЕУ plug елка свадба партија градина декорација

Карактеристики : .100% сосема нов и висок квалитет.Одличен Декор за свадба, забава, градина, и некои фестив

DEN 667.00 667.20
Божиќ string ѕид светлина батеријата operated10M 100LEDs мини led декоративни сребрена жица самовила string светлина светилка Свеж Со попуст
LED Самовила Светлина 1.2 m 10 LED String Светлина Мал Бел Бакарна Жица Напојува од Батерија за Гарланд Божиќ Свадба Декорација Свеж Со попуст
Нови 16 LED Соларна Енергија Сензор за Движење Градина Безбедност Светилка за Отворен Водоотпорен сончевата Светлина бесплатен Свеж Со попуст
Dcoo Соларна LED String Светла 22meter 200 Led диоди Водоотпорен 8 Режими Самовила Божиќ Светла Отворено Lighitng Градина Партија Свеж Со попуст
Алуминиум отворено водоотпорен ѕид led светилка двор портал станбени светлина градина осветлување тела WKS-OWL69 Свеж Со попуст
1M-10M Топката Led String Самовила Светла Со Батерија Кутија Топло Бела/Бела/RGB За Божиќ Одмор Свадба Дома Декорација Свеж Со попуст
5m 20 Ратан Топки Светла Led String Самовила Празник Божиќ Светла Отворено Guirlande Lumineuse Exterieur Luces Decorativas Свеж Со попуст
5m 20 Ратан Топки Светла Led String Самовила Празник Божиќ Светла Отворено Guirlande Lumineuse Exterieur Luces Decorativas

Пакет Содржина : 1x 5m Ратан топката LED светло stringПоени да се Напомене : Вистинска боја на овие светла може

DEN 228.00 239.52
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V

Карактеристики : Сертификати на CE, и Ro Hs, безбеден, сигурен и еколошки.Hitech Epistar LED чип, светлината е висок и

DEN 389.00 432.00
200 LED 22M Соларна Светилка Самовила String Светла за Соларна Енергија на Отворено Осветлување 2 Начини Водоотпорен За Наводнување Свеж Со попуст
Тајланд Памук Топката Светла LED String Самовила Светла Свадба Декорација Mariage Guirlande Lumineuse Led Божиќ Светла Garlands Свеж Со попуст
Тајланд Памук Топката Светла LED String Самовила Светла Свадба Декорација Mariage Guirlande Lumineuse Led Божиќ Светла Garlands

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање Сериозни Купувачот Само! Ве молим

DEN 448.00 527.52
Новиот Соларен Погон Светлина 2 Светилки 12 LED Водоотпорен Пејзаж на Вниманието на Градина / Базен / Езерцето / Тревник Свеж Со попуст
BEIAIDI 4pcs/Многу 3W Led Footlight Вградени Агол Светилка 86X86MM Отворено Чекор Скалило Светла Водоотпорен Вдлабнати Подземни Свеж Со попуст
QLTEG Нови Соларни Светилки Отворено Led Тревник Светилки Декоративни Факели Пејзаж Двор Пламен Светилки градина осветлување Свеж Со попуст
Gitex 6/25 LED Соларна Светилка ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина Водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина Заштеда на Енергија Свеж Со попуст
Пакет Отворено 3 Led Соларна Енергија Енергија Светлина Тревник Градина Безбедност Светилка Земјиште Lampcape Пат Светилка Свеж Со попуст
Евтини Нови Гарланд Топки Отворено Осветлување LED Лента 5M 10M String Светлина Неонски Партија Патио Елка Свадба Декорација Свеж Со попуст
Аквариум led осветлување RGB 10W 12V Предводена Подводни Светлината 16 Бои 1000LM IP68 Водоотпорен Фонтана Базен Светилка Осветлување Свеж Со попуст
3pcs LED соларна тревник светилка градина декоративни светилки 6LED пол светлина dragonfly / hummingbird / пеперутка отворено Свеж
2M LED Гарланд Бакарна Жица Corker String Самовила Светла за Стакло Занает Шише Нова Година/Божиќ/Вљубените Свадба Декорација Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписТочка Име : 100% целосна моќ led pcb за floodlightМоќност : 30 WПрозрачна Флукс : 30003300lmLED Чип : SMD5730 (0.5 W по чип)Чип le

DEN 125.00 140.64
4pcs Предводена од сончевата светлина светилка led свеќа фенер патио лустерот виси градина светлина со клип отворено осветлување Свеж Со попуст
LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила Свеж Со попуст
ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина RGB Боја IP65 Водоотпорен 10W 20W 30W Проектор FloodLight центарот на Вниманието Надворешен Ѕид Свеж Со попуст