Есен тенок жените е двојно гради кратко дизајн долги ракави јакна грб женски кратка јакна жена грб Бесплатен Превозот

Есен тенок жените е двојно гради кратко дизајн долги ракави јакна грб женски кратка јакна жена грб Бесплатен Превозот

14 %

DEN 536.00

DEN 623.52

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
М : Биста 84cm, Половината 74cm, Должина 48cm, Ракав 58cm, Рамо 35cm,
L : Биста 88cm, Половината 78cm, Должина 49cm, Ракав 59cm, Рамо 36cm,
XL : Биста 92cm, Половината 82cm, 50cm Должина, Ракав 60cm, Рамо 37cm,
2 XL : Биста 96cm, Половината 86cm, Должина 51cm, Ракав 60cm, Рамо 38cm,
3 XL : Биста 100cm, Половината 90cm, Должина 52cm, Ракав 61cm, Рамо 39cm,

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL
Пол: Жените
Тип На Објект: Блејзери
Sleeve Должина(cm): Целосна
Јака: О Деколте
Материјал: Lycra,Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име: GRTXIN
Стил: Канцеларијата Дама
Шаблон Тип: Цврста
Облека Должина: Краток
Број На Модел На: WL0321018
Затворање Тип: Двојно Гради
Маскирани: No
Декорација: Appliques
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција: Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната: Пролет, Лето, Есен, Зима
Ткаенина Тип: Broadcloth
Боја Стил: Природна Боја

Додатоци на производи

Fanceey Секси Жени Термички Долна Облека Пролет, Есен Зима Брз Сува Термо Долна Облека Поставува Женски Фитнес Одговара Свеж Со попуст
Принцезата слатка лолита поставите Бонбони дожд лак декорација везови Еден гради Јапонски дизајн Завој Стојат јака C16CD6128 Свеж Со попуст
Есен Жените Сет Долг Ракав Маскирани Суичери Жените Pullover Секојдневен Блузи И Неформални Панталони Жените Дуксери Одговараат Свеж Со попуст
Бела Црна, Розова Жените Блејзери И Јакни Плус Големина 2018 Пролет, Есен Едно Копче Blaser Женски Домот Палто Долг Ракав Свеж Со попуст
Женска формално одговара на Workwear канцеларија униформа дизајни жените канцеларија одговара блејзери feminino спа униформа Свеж Со попуст
Нова Мода Жените Палто Зимска Јакна Кратки Блузи 2017 Есен Зима Патент Долг Ракав Екипажот Вратот Архивиран Одговараат На Свеж Со попуст
Моден 2018 Нови Бизнис Панталона Одговара на Поставени Блејзери Формално Жените ОЛ Домот Plaid 2 Парче Поставува Униформа Јакни Свеж Со попуст
Зима жените дуксери вест панталони руно три-парче облека поставите задебелување на сомот топло нов одмор облека hoody облека Свеж Со попуст
Секси Латекс Фустан со појаси две Парче Поставува Гума облека топ маица одговараат bodycon playsuit наставник униформа големина Свеж Со попуст
2018 Лето Chiffon Тенка Лабава Женска Мода Одговараат Палто Одбиеме Солидна Отвори Бод Три Четврт Ракави Feminino Blaser Блузи Свеж Со попуст
Нова Мода Жените Секојдневен Тимови Дуксери Врвот Со Панталони Жените Tracksuits Жените Сет Свеж Со попуст
Нова Мода Жените Секојдневен Тимови Дуксери Врвот Со Панталони Жените Tracksuits Жените Сет

e Packet земе abuot 10 до 15 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Трае околу 15 до 35 работни дена Ако изберете го

DEN 862.00 906.72
BKLD Секси Износени Шупливи Надвор Fishnet Две Парче Облека Поставува Лето без Ракави Црна Bodycon Мрежа Поставување Женска Свеж Со попуст
Плус Големина Година Мода Жените Палто Одговараат на Женски Бела Блејзери И Јакни Едно Копче Blaser Feminino Cardigans Свеж Со попуст
Плус Големина Година Мода Жените Палто Одговараат на Женски Бела Блејзери И Јакни Едно Копче Blaser Feminino Cardigans

Големина на Информации (1 cm=0.39 Инчен , 1 Inch=2.54 см)ГолеминаДолжинаБистаПоловинатаSleeveS60 cm80 см70 см55 смМ60 cm82 с

DEN 1152.00 1919.04
2017 Нова Мода едно Копче Палто Жените Одговараат Црна Јакна /bule/розова Blaser Женско Палто Femme висок квалитет Свеж Со попуст
2017 Нова Мода едно Копче Палто Жените Одговараат Црна Јакна /bule/розова Blaser Женско Палто Femme висок квалитет

2017 Нова Мода едно Копче Палто Жените Одговараат Црна Јакна / bule / розова Blaser Женско Палто Femme висок квали

DEN 950.00 1357.44