Бесплатно купување Нови СТП кожа џез чизми долга побрза појас високо танц чевли модерен танц чизми џез танц чевли 4015

Бесплатно купување Нови СТП кожа џез чизми долга побрза појас високо танц чевли модерен танц чизми џез танц чевли 4015

0 %

DEN 859.00

DEN 859.20

Свеж

Во магацинот


Име На Производ
Бесплатно купување Нови СТП кожа џез чизми долга побрза појас високо танц чевли модерен танц
чизми џез танц чевли 4015
Материјал
Платно/СТП горниот,крава велур outsole
Боја
дизајни : исто како слики
(85-98% Сличен на слики, но таму ќе биде малку боја разликата се должи на различни
набљудувачите и светилки)
Големина
28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така
поддржани со Русија,Турција, Бразил.ект
Забелешка
Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена
На нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината. Ве молиме проверете
големина на табелата пред да се купи,ако не можете да се осигура големина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Но, ние ќе
не се одговорни за превозот на трошоците за враќање, ако купувачот изберете погрешен големина,ви благодариме за вашиот
љубезно разбирање.
Децата големина : (За деца големина,ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да се советуваат,благодарение)
US10.5 =Евра 26=за 17cm нога должина=6.69 инчи
US11.5 =Евра 27=за 17.5 cm нога должина=6.89 инчи
US12=Евра 28=за 18cm нога должина=7.09 инчи
US13 =Еуро 29=за 18.5 cm нога должина=7.28 инчи
US13.5=30 Евра=за 19cm нога должина=7.48 инчи
US1=Евра 31=за 19.5 cm нога должина=7.68 инчи
US2=Евра 32=за 20cm нога должина=7.87 инчи
US3=Евра 33=за 20.5 cm нога должина=8.07 инчи
Возрасни големина на :
US3.5=Евра 34=за 21cm нога должина=8.27 инчи
US4.5 =35 Евра=за 21.5 cm нога должина=8.46 инчи
US5.5=Евра 36=за 22cm нога должина=8.66 инчи
US6 =Евра 37=за 22.5 cm нога должина=8.86 инчи
US7=Евра 38=за 23cm нога должина=9.06 инчи
US8 =Евра 39=за 23.5 cm нога должина=9.25 инчи
US8.5=40 Евра=за 24cm нога должина=9.45 инчи
US9 =Евра 41=за 24.5 cm нога должина=9.65 инчи
US10=Евра 42=околу 25см нога должина=9.84 инчи
US10.5=Евра 43=околу беа 25,5 см нога должина=9.84 инчи
US11.5=Евра 44=за 26cm нога должина=10.04 инчи
US12.5=Евра 45=за 26.5 cm нога должина=10.43 инчи

Чевли Големина: 4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 3.5
Одделот За Името: Возрасни
Спортски Чевли Тип: чевли за танц
Пол: Жените
Одговара: Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал: PU
Танц Чевли Тип: Џез Чевли
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Outsole Материјал: Крава На Мускулите
Пета Висина: Станот (од 0 до 1/2)
Бренд Име: TIEJIAN
Ниво На Пракса: Почетник
Декорација: Тока
Затворање Тип: Чипка-Up
Пета Тип: Плоштад пета
Обвивка Материјал: Памук Ткаенини
Број На Модел На: XC-4015
Датум На Издавање: Summer2016
Insole Материјал: Латекс
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized: Yes
Функција: Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, Еко-Пријателски
Пол: Унисекс

Додатоци на производи

Отворено Мажите Плус големина Есен Воена Маскирна патуваат Кампување Качување Чипка Висока Врвот Патики Платно Спорт Скејт Чевли Свеж Со попуст
ONEMIX max Човек Трчање За Мажи Убаво Трендови се Кандидира Дише Мрежа Спортски Обувки за Мажи Џогирање Чевли Отворено Одење Свеж Со попуст
BD чевли Вистински Жени латински чевли Мека дното Allroom танцување Жените Танц чевли Увезени сатен сопствен стил Нови чевли Свеж Со попуст
Спортски Чевли Мажите Маскирна мрежа/платно работи чевли мажи, Мажи, Одење на Отворено Huaraching воздух Жени ЧОВЕК ТРЧАЊЕ Патики Свеж Со попуст
Зимски Мажи Жени Патики Топло Кадифен Сосема Отворено Унисекс Спортски Чевли Удобни Чизми Жени Мажи Трчање ST13 Свеж Со попуст
801 нов стил на жените девојки латинска Танц Чевли Ballroom танго фудбалскиот Чевли за жени 9 боја Свеж Со попуст
801 нов стил на жените девојки латинска Танц Чевли Ballroom танго фудбалскиот Чевли за жени 9 боја

1 Основни човекови стапки е симетрична, поголем нога податоци ќе преовладува 2 Мерка соодветната големи

DEN 635.00 1176.00
Ballroom Танго латинска танц чевли за деца девојки деца жените дами Ниска пета 3 Бои Свеж Со попуст
Ballroom Танго латинска танц чевли за деца девојки деца жените дами Ниска пета 3 Бои

Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија, и повеќето Е

DEN 623.00 1111.68
СТП кожа џез чизми машки женски танц чевли мека outsole џез чевли високи чевли за танц националниот танц џез патики Свеж Со попуст
Отворен Спортски Светлина Мрежа Дише Чипка Патики Чевли Мажите s Пустината Брз Respon Тактички Чизми за Планинарење Качување Свеж Со попуст
XIANGGUA 2017 зима мажите отворено спортски чевли за Качување чизми за мажи анти лизга спортски чевли мажите пешачење чевли Свеж Со попуст
Танц чевли нови пристигнување бесплатен превозот Бренд момчето Деца Мажите Ballroom латинска Танго Модерен Танц Чевли човек Свеж Со попуст
Ballroom латинска танц чевли Велур Големи попусти Високи чевли цевка танц чизми Пета 5,5 см, а 7cm За жените девојка Чевли whoesale Свеж Со попуст
Новите Дами Црн Сатен латинска Танц Салса Чевли Танго Бачата Танц Чевли СИТЕ ГОЛЕМИНА Свеж Со попуст
Новите Дами Црн Сатен латинска Танц Салса Чевли Танго Бачата Танц Чевли СИТЕ ГОЛЕМИНА

Категорија Ballroom, латинска Родова жените Место на Потекло произведени во Кина Материјали Сатен Outsole Велу

DEN 1225.00 1775.52
FEOZYZ Бренд Ourdoor Спортски Чевли Dampping Патики Жени Мажи Трчање Дише Пролет Лето Спортски Чевли Големина 36-44 Свеж Со попуст
FEOZYZ Бренд Ourdoor Спортски Чевли Dampping Патики Жени Мажи Трчање Дише Пролет Лето Спортски Чевли Големина 36-44

Answer : ___________________________ NOTE : Не, вклучувајќи кутија за чевлиКако да ги собереш на точната големина1 : Нашата г

DEN 1584.00 2639.52
Проф. д-Р ОРЕЛ Женска Отворено Спорт Зима патики жените Атлетика Женски спортски кошница femme 2017 работи чевли за жени krasovki Свеж Со попуст
Евтини Кошарка Чевли Мажите Тенис Спортски Тренери За Човекот Спортски Патики Амортизацијата 5 Бои Zapatos Де Baloncesto Onemix Свеж Со попуст