COUYA Нов Дизајнер Нерѓосувачки Челик Широк Празно Обичен Сјајна Рака Ткаенината Алка Хривнија Хип Punky Накит Дами Мода Накит

COUYA Нов Дизајнер Нерѓосувачки Челик Широк Празно Обичен Сјајна Рака Ткаенината Алка Хривнија Хип Punky Накит Дами Мода Накит

25 %

DEN 281.00

DEN 374.40

Свеж

Во магацинот


Нов Дизајнер Нерѓосувачки Челик Широк Празно Обичен Сјајна Рака Ткаенината Алка Хривнија Хип Punky Накит Дами Мода Накит
1. НА LIEXPRESS ПРИФАЌА СЛЕДНИВЕ НАЧИНИ НА ПЛАЌАЊЕ :
VISA, MASTERCARD, QIWI, WESTERN UNION И Т/Т(БАНКАРСКИ)
2. КУПУВАЧОТ ГО ЗАШТИТИТЕ :
ALIEXPRESS САМО ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ ЗА НАС ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ДОСТАВУВАЊЕТО НА ВАШАТА НАРАЧКА.
Nomally, ние ќе брод наредби во рамките на 3-5days откако ќе го стави на ред.
Пост воздух пошта е бавно превозот начин како што некои причини, како што се времето,
можеби тоа не може да се ажурира на следење на информации во време за некои coutries. И
превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
Вашето мислење е многу важен за нашиот развој на бизнисот. Срдечно ве покануваме да ја напушти својата позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодарам многу за вашиот Вид на поддршка.
Ние сме производителот & извозниците од не ' рѓосувачки челик накит. Нашите високо квалитетни производи ги вклучува : прстен, pendant, earring, ѓердан, нараквица, закачам, cufflink, итн. Сите може да се направи од нерѓосувачки челик. Ние може да произведе во клиент е дизајн и барање. Ако сте заинтересирани во нашите производи, што се топло добредојдени да не контактирате за повеќе информации!

Нараквици Тип: Пресечените алки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: silver01 обичен ткаенината закачам
Бренд Име: COUYA
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Пол: Жените
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
позлата: Родиум Позлатен
Функција: Никој
боја: Сребро.
Стил: Панк
Нараквици Тип: Манжетната Нараквици
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Метална боја: сребро позлатен
Дијаметар: 68mm

Додатоци на производи

2017 ZG Нова Кожа Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит Свеж
2017 ZG Нова Кожа Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит

2017 ZG Нови Пристигне Мода Накит Сива и Kahki боја Жените Нараквица со Златна боја Бар магнетни хривнија2017 Н

DEN 115.20
DIY рачно изработени Накит, Буда Монистра Хривнија Јога Чакра НП Молитва Мала Хривнија Жени Мажи Влакно Шарм Хривнија Свеж Со попуст
АКО МЕ Нов Гроздобер Крило Кожа Хривнија За Мажи Жена Мода Црна Боја Повеќе Плетенка Нараквици Накит за Подарок трговија на Свеж Со попуст
2018 Нови Злато & Сребрена Боја Кругови Хривнија & Алки за Жена неправилност Отвори Contort Круг Женски Нараквици Свеж Со попуст
2018 Нови Злато & Сребрена Боја Кругови Хривнија & Алки за Жена неправилност Отвори Contort Круг Женски Нараквици

ОПИС : Синџир Должина е 14.5+5 смМатеријал : Легура На Животната СрединаПовод : Партија ,свадба ,улица ,Божиќ

DEN 111.00 162.72
Моден beaded нараквици 6mm сина природни lapis lazuli полу-скапоцени камења круг бисери на жените накит одлуки 7.5 инчен B1927 Свеж Со попуст
Новиот Бренд Позлатен Сребрен Накит Правоаголна Форма Шарм Ткаенината Хривнија Алка за Жените Партија Свеж Со попуст
Новиот Бренд Позлатен Сребрен Накит Правоаголна Форма Шарм Ткаенината Хривнија Алка за Жените Партија

Предмет Тип : БелегзииПол : ЖенитеМетал : АлуминиумскиМатеријал : СмолаБоја : ColofulЗатворач Тип : за да се П

DEN 81.00 124.32
10pcs/многу Големо Snap Накит Сребро 12mm 18mm Snap Копчиња Хривнија 9 Бои Сомот Хривнија Кристал Snap Хривнија за Жени Свеж Со попуст
10pcs/многу Големо Snap Накит Сребро 12mm 18mm Snap Копчиња Хривнија 9 Бои Сомот Хривнија Кристал Snap Хривнија за Жени

Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 1272 часа по уплатата Подолу е проценка испорака брзина за в

DEN 389.00 432.00
нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар Свеж Со попуст
нова мода љубовно писмо кожа хривнија жените мода накит bijoux убав сите натпревар

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

DEN 125.00 190.08
Злато Accessorise Силикони Нараквица Со Нерѓосувачки Челик Нараквици & Алки Секојдневен & Спортски Мода Накит (JewelOra BA101396) Свеж Со попуст
Сосема Нов Дизајн Луксузни Бесконечност Нараквици Кристал Монистра DIY Срцето Шарм Нараквици За Вљубените Подароци Свеж Со попуст
Познатиот Бренд за Накит Сребро Обложено со Шарм Хривнија Накит за Жените Свадба Свеж Со попуст
Познатиот Бренд за Накит Сребро Обложено со Шарм Хривнија Накит за Жените Свадба

Предмет Тип : БелегзииПол : ЖенитеМетал : АлуминиумскиМатеријал : СмолаБоја : ColofulЗатворач Тип : за да се П

DEN 77.00 119.04
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

Точка Име : БелегзииСтил : ТрендовскиГолемина : 16.5*0.7 cmТежина : околу 15gМатеријал : Цинк ЛегураПакет : opp вр

DEN 131.00 145.44