1pcs Нерѓосувачки Челик Палачинка Мувла Пржени Јајца Shaper Јајце Мувла Omelette Готвење Алатки Кујна Gadgets Случаен Форма

1pcs Нерѓосувачки Челик Палачинка Мувла Пржени Јајца Shaper Јајце Мувла Omelette Готвење Алатки Кујна Gadgets Случаен Форма

39 %

DEN 48.00

DEN 79.20

Свеж

Во магацинот


1pcs Нерѓосувачки Челик Палачинка Мувла Пржени Јајца Shaper Јајце Мувла Omelette Готвење Алатки Кујна Gadgets Случаен Форма
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Совршен точка за користење со кујна.
Се справи со огради за лесни за складирање.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Спецификации :
Облик : Случајни, (Ѕвезда, Срцето, Круг, Слива Цвет)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Димензии : 13 x 10cm
1 x Пржени Јајца Shaper
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Компактен издржлив и лесен за употреба.
Одличен дизајн за готвење различни во облик на јајца, палачинки или за вашиот љубовник, како и
вашето семејство
Идеална за правење палачинки crumpets или пржени. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Време На Испорака :
1. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Слива Цвет форма пржени јајца мувла. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Лесно да се чисти и траен перформанси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Тип: Јајце Алатки
Бренд Име: VKTECH
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Јајце Алатки Тип: Јајце & Палачинка Прстени
Eggbeater Врска Метод: Рака
Функција: Јајце Stiring
Број На Модел На: пржено јајце мувла
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

180w 7-Брзински Електрични Рака Миксер Јајце Beater Готвење Алатки Кујнски Прибор Свеж
180w 7-Брзински Електрични Рака Миксер Јајце Beater Готвење Алатки Кујнски Прибор

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

DEN 811.20
1pc Мултифункционален Пченица Слама Намали Јајце Slicer Dividers Конзервирани Јајце Splitter Намали Јајца Кујна од Суштинско Свеж Со попуст
1 парче Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Спирала Whisk Кујна Јајце Beaters Алатка Јајце Крем Мешајќи за Домашна Кујна Алатки Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Отпуштен Јајце Мувла Палачинка Мувла Готвење Алатки Палачинка Прстен Јајце Мувла Стил Алатки Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Силикони Јајце Ловокрадец Јајце Чаши Садови Микробранова Јајце Шпорет Јајце Котел 301-0325 Свеж
2 парчиња/многу Силикони Јајце Ловокрадец Јајце Чаши Садови Микробранова Јајце Шпорет Јајце Котел 301-0325

Функција : Флексибилни силикони готвење алатка, совршен за лов јајца, печење и калапи лебди во вода за вр

DEN 109.44
2 парчиња/Многу Силикони Јајце Ловокрадец Јајце Чаши Садови Микробранова Јајце Шпорет Јајце Котел Погодно Кујнски Алатки Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Мода Топли Пијалаци Млеко Frother Foamer Whisk Миксер Stirrer Јајце Beater jan19 Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Мода Топли Пијалаци Млеко Frother Foamer Whisk Миксер Stirrer Јајце Beater jan19

1 PC Нерѓосувачки Челик Мода Топли Пијалаци Млеко Frother Foamer Whisk Миксер Stirrer Јајце BeaterФункција : 100% Сосема но

DEN 81.00 98.40
Quickdone Јајце Тајмер Кујна Материјали Варени Готвење Помошник Магија Боја се Менува Јајца Време се Готви Вари Термометар Алатка Свеж Со попуст
1 buc Temporizador Направи Ново материјал де Cozinha Ново Mudanca Da Кор Perfeita Perfeito Ovos Cozidos Cozinha Ajudante Свеж Со попуст
1 buc Temporizador Направи Ново материјал де Cozinha Ново Mudanca Da Кор Perfeita Perfeito Ovos Cozidos Cozinha Ajudante

Симпатична Јајце Совршена Боја Промена На Тајмерот Вкусен Мека Тешко Варени Јајца Готвење КујнаОпис : 10

DEN 83.00 99.84
Нерѓосувачки Челик Пржени Јајца Shaper Палачинка Прстен Мувла Готвење Алатки Кујнски Прибор Свеж
Нерѓосувачки Челик Пржени Јајца Shaper Палачинка Прстен Мувла Готвење Алатки Кујнски Прибор

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката3 На сликите кои се прикажани не се вист

DEN 52.80
Кафе Млеко И Јајце Beater Електрични Whisk Кујна Јајце Миксер Stirrer Готвење Алатки Јајце Stiring Млеко Foamer Whisk Свеж Со попуст
Кафе Млеко И Јајце Beater Електрични Whisk Кујна Јајце Миксер Stirrer Готвење Алатки Јајце Stiring Млеко Foamer Whisk

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2.Јајце beater нема да го оштети садови или чинии Транзит пати

DEN 102.00 135.36
Нови Нерѓосувачки Челик Јајце Beaters Whisk Stirrer Кафе Млеко Мешање Миксер Овошен Сок Пенење Frother Кујната Готвење Додатоци Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Јајце Боја Промена на Тајмерот Вкусен Мека Тешко Варени Јајца Готвење Кујнски алатки Свеж Со попуст
Нов Стил Од Не ' Рѓосувачки Челик Јајце Beaters Кујнски Алатки Рака Јајце Миксер Готвење Foamer Wisk Готви Blender+Дрвена Рачка Свеж Со попуст
МИНИ Срце облик на Јајце Тава НЕ-СТАП + Маска за Кујна, Трпезариска & Лента Свеж
МИНИ Срце облик на Јајце Тава НЕ-СТАП + Маска за Кујна, Трпезариска & Лента

ОписНова мода СКАРА на Отворено Кујна Пан Срцето Јајце shaper Тенџере да се каже Те Сакам.Ова јајце shaper про

DEN 383.52
Јајце Алатки 1pc Цвет во Облик на Метални Палачинка Мувла Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Форма За Јајца DIY Јајце Прстени Свеж Со попуст
Висок продажба Пие Млеко Frother Foamer Whisk Миксер Stirrer Јајце Beater Електрични Мини Рачка Свеж
Висок продажба Пие Млеко Frother Foamer Whisk Миксер Stirrer Јајце Beater Електрични Мини Рачка

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитетНестап, флексибилен и лесно да се справи соНерѓосувачки челик п

DEN 90.24
2Pc Пријателски Рачка Јајце Divider Алатка За Појадок Јајце Сепаратор Мини Gadgets, Пластични Филтер Сито се Готви Јајце Носителот Свеж Со попуст
10 инчен 430 Нерѓосувачки Челик Балон Јајце Beater Кујна Миксер Whisk за Whipp Прирачник Млеко Крем Whisk Stiring Јајце Алатки Свеж Со попуст
1Pcs Варени Јајца Мувла Симпатична Цртан филм 3D Јајце Прстен Мувла Бенто Создателот Машина Украсување Јајце Алатка 5*4.5*5CM Свеж Со попуст
1PC Нови 180W јајце beater Електричен миксер со белка од јајце сепаратор гранка со 7 прав бар J0570 Свеж
1PC Нови 180W јајце beater Електричен миксер со белка од јајце сепаратор гранка со 7 прав бар J0570

Опис : Член име : Јајце beaterМатеријал : ФДУ нерѓосувачки челикБоја : белаГолемина : 18x7x13cmЕдиница тежина : ок

DEN 863.52
(1pcs 8-инчен) Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Рачни Јајце Blender Миксер Whisk Beater Свеж
(1pcs 8-инчен) Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Рачни Јајце Blender Миксер Whisk Beater

(1pcs 8инчен) Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Рачни Јајце Blender Миксер Whisk BeaterИме : јајце beaterМа

DEN 129.12
WALFOS 5pcs/set Нерѓосувачки челик Симпатична Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Алатка Свеж Со попуст
WALFOS 5pcs/set Нерѓосувачки челик Симпатична Облик Пржени Јајца Мувла Палачинка Прстени Мувла Кујна Алатка

Лажни материјал се токсични и штетни за нашето здравје,не може да се допре храна директно.Брза испорака

DEN 319.00 540.00