Ново ! Професионални Еден Прав со Четка Синтетички Кабуки Четка Козметички Сочинуваат Четка Цвет Стил Лицето за Нега на Шминка со СТП Торба

Ново ! Професионални Еден Прав со Четка Синтетички Кабуки Четка Козметички Сочинуваат Четка Цвет Стил Лицето за Нега на Шминка

DEN 252.96

Свеж

Во магацинот

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака :
1. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Четка Weigth : 43. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.7 g
Пакет : Црна СТП Патент Торба
Објектот Вклучува :
1 Buc Еден Шминка Четка со Црна Торба Патент
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Тип На Објект: Шминка Четка
Големина: 8 * 5 * 4 cm
Рачка Материјал: Метал
Бренд Име: Vonppo
Четка Материјал: Синтетичка Коса
Количина: 1 buc
Се Користи Со: во прав
Број На Модел На: maquiagem Fl001
Четка Боја: Бела со Црвени
се справи со боја: Црна
Тип: Руменило Четка, Прав Со Четка, Мултифункционален Четка
статус: во парк
is_customized: Yes
Материјал: Висок квалитет

Додатоци на производи

10Pair Природни Око Eyelash Продолжување рачно изработени Алатки Црна Лажни Трепки Maquiagem Шминка на Очите Трепките Памук Свеж Со попуст
15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во Собата Свеж Со попуст
15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во Собата

15pcs Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во СобатаОпис : 100% сосема нов и ви

DEN 144.00 174.24
10 Пара Рачно Изработени Лажни Лажни Трепки Екстензии Природни Транспарентен Око Трепките Шминка Црна Лажни Eyelash Лажни Трепки Свеж Со попуст
C Навивам 0.15 mm Мода Сјајот Eyelash Екстензии 12 Ленти Индивидуални Eyelash Продолжување Лажни Трепки Сјајот на Среброто Свеж Со попуст
Visofree Трепките Висока Јачина на звук 3D Mink Трепките Обновливи Драматични Трепките Лажни Трепки D122 Свеж Со попуст
Visofree Трепките Висока Јачина на звук 3D Mink Трепките Обновливи Драматични Трепките Лажни Трепки D122

Visofree 3 D Mink Трепките во Стил нудат врвна интензитет За оние кои сакаат драма, овие целосна falsies функција т

DEN 125.00 207.84
Природни Безалкохолни 2D Лажни Eyelash Поставен на Висок Квалитет Y Стил 0.12 мм В Навивам Трепки Продолжетоци Шминка Мешани Свеж Со попуст
CrownLash обновливи Лепак прстен со расположливиот хартија, лепак влошки Круна Lash одбраната Свеж
CrownLash обновливи Лепак прстен со расположливиот хартија, лепак влошки Круна Lash одбраната

Crownlash нуди еколошки лепак палета.Прстените се прилагодливи за да се утврдат различни прсти.2cm лепак прст

DEN 96.00
бесплатен превозот јас убавина 3 парчиња Лепак Буквар Користи на Корени на Лажни Трепки се Направи Eyelash Лепак посилни Задржи Свеж Со попуст
Лажни Eyelash Екстензии Супер Лепак Леплива Долготрајни Ниту еден Мирис и Иритација Пракса Eyelash Лепило Свеж
Лажни Eyelash Екстензии Супер Лепак Леплива Долготрајни Ниту еден Мирис и Иритација Пракса Eyelash Лепило

Детали : Карактеристика : микро иритација / None мирис, Боја : црна Капацитет : 15 ml Задржи време : околу 30 ден

DEN 405.12
2017 Нови 0.10 дебели висок квалитет на долниот трепките eyelash продолжување природни долго mink под eyelash продолжување Свеж Со попуст
3 Магнет 3D Магнетни Трепките Магнет Магнетни Трепките Магнетни Лажни Трепки Меки Природни Магнетни Око Трепките Шминка Комплет Свеж Со попуст
Природната Форма Лажни Eyelash Лента Eyelash За leaner/почетник Пракса 5 пара/кутија Свеж Со попуст
Природната Форма Лажни Eyelash Лента Eyelash За leaner/почетник Пракса 5 пара/кутија

Природната Форма Лажни Eyelash Лента Eyelash За Пракса5 Парови во фахПриродната Форма Во Дресот На Eyelash За Прак

DEN 81.00 95.04
Нерѓосувачки Челик LED Светло Eyelash Веѓа Отстранување на Лицето Коса Смена Веѓа Tweezer Козметички сочинуваат алатки врвен Свеж Со попуст
10 кутии/многу Микс Големина 7 до 15 mm 20 реда Висок квалитет mink синтетички eyelash индивидуални природни лажни трепки очите Свеж Со попуст
HUAMIANLI Про Природни Контура Руменило Еден Козметички Четка Фондацијата Прав Четка за Руменило Четка Лабава Прав Козметички Свеж Со попуст
8 Коцки/Многу Мека Свила Кореја Eyelash Продолжување Природни Црна Индивидуални рачно изработени Lash,3D за Јачина на Трепките Свеж Со попуст
YOKPN 5 парови Дебели Лажни Трепки Стереоскопски 3D Крстот Празник Природно Неуредна Трепките Голи Шминка Алатката Лажни Трепки Свеж Со попуст