Blusas Femininas 2017 Лето Жените Блуза Чипка Гроздобер Ракави Бела Renda Капчиња Повик, Кошули, Блузи Плус Големина S M L XL XXL

Blusas Femininas 2017 Лето Жените Блуза Чипка Гроздобер Ракави Бела Renda Капчиња Повик, Кошули, Блузи Плус Големина S M L XL

0 %

DEN 235.00

DEN 235.20

Свеж

Во магацинот


Постер шоу
Стил : Случајни полиестер влакна:полиестер влакна родова:жените item type:кошули, кошули тип:случајни кошули боја:црна,Бела
Купувачот Се Покаже
(Ако постои одредена слика за вас, но вие не сакате вашите фотографии да бидат прикажани тука, можете да ни кажете, ние ќе ги отстрани сите на вашите фотографии, ви благодариме за вашата поддршка. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
ДОБРЕДОЈДЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ова е нашата продавница линк : LJA мало и трговија на големо продавници Големина на табелата, Големина/cm Половината Должина Биста S 69 59 79-83 М 73 60 83-87 L 77 61 87-91 XL 81 62 91-95 XXL 85 63 95-99
Забелешка : 1 )Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел
2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција.
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.)
Дали ви се допаѓа тоа?
Потоа можете да изберат правото големина според големината на табелата.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Јака: О Деколте
Стил: Повик
Бренд Име: CHSDCSI
Облека Должина: Редовни
Материјал: Полиестер,Модални,Памук,Микрофибер
Sleeve Стил: Редовни
Број На Модел На: S039
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Декорација: Чипка
Шаблон Тип: Флорални
Ткаенина Тип: Chiffon
Материјал: Полиестер влакна
Тип На Објект: Кошули
Кошули Тип: Случајни Кошули
боја: Црна,Бела

Додатоци на производи

Нови Пристигнување Црвени Кинески Традиција женска Кошула Лето Кратко Sleeve Блуза Блузи Цвет Плус Големина M L XL XXL 3XL 4XL Свеж Со попуст
2018 Нови Модата, Домот, Долг ракав Памук ОЛ Тело Кошула Копчето Дизајн Темно Сина, Бела Црвена S-3XL SY0095 Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Celmia Peplum Блузи Жените Блуза 2018 Лето Кратко Sleeve Секси Туника Врвот Тенок Фитнес Секојдневен Blusas Femininas Плус Големина Свеж Со попуст
година летна кошула стил нови блузи жените блузи печатат маици секојдневен camisas femininas blusas гроздобер кимоно јакна, Свеж Со попуст
Жените Блузи И Кошули Нови Пристигнување 2018 Лето Есен Женски Работи Розова Бели Кошули За Жените Сите Натпревар Тенок Кошула Свеж Со попуст
Жените Блуза 2018 Нов Повик БРЕНД Долги Ракави Памук Оксфорд Бела Кошула Жена Канцеларија Кошули Одличен Квалитет Blusas Дама Свеж Со попуст
Нови година Лето Вистински Моден Жените Блузи Памучен Печатење Фолк Стилот Женска Маица со Кратки Ракави на Дното Големи Свеж Со попуст
2018 пролет лето тропски долго стил batwing ракав секојдневен лабава гроздобер ретро печати блуза кошула жените Блузи голема Свеж Со попуст
Лето Сончање Дама Секси Блузи Гроздобер Печати Chiffion Beachwear Бикини Покрие До Врвот Жените Shawl Вратот Заврши Блуза Кошула Свеж Со попуст
Dioufond Животински Печати Кошули Жените Памучни Блузи Флорални Дами Блузи Долг Ракав Женски Облека Плус Големина 5XL Училиште Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101 Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101

Големина На Табелата : Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина на Рамо Биста Половината Дол

DEN 713.00 1019.04
СП Шарени Блузи Блузи Свеж
СП Шарени Блузи Блузи

Ткаенини : 65% Памук&35% Полиестер ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење ГОЛЕМИНА(CM

DEN 1584.00
Новиот Бренд 2018 Женска Секојдневен Гроздобер Boho Кимоно Јакна Чипка Капчиња Chiffon Лабава Outwear Блуза Блузи Плус Големина Свеж Со попуст
Нови 2017 пролет V деколте, Природен памук, лен јакна риза Жените секојдневен overcoat облека 1724 Свеж Со попуст
Нови 2017 пролет V деколте, Природен памук, лен јакна риза Жените секојдневен overcoat облека 1724

Должина 58 cm, биста 110cm, рамо 40cm, ракав 45см, манжетната 26cm Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за м

DEN 1044.00 1392.00