Бесплатен превозот Нови Пристигнување Привремен Заб Накит Најдобрите Австриски Кристали Заби Дијамант Кристали Фенси Девојка Накит 6 кутија

Бесплатен превозот Нови Пристигнување Привремен Заб Накит Најдобрите Австриски Кристали Заби Дијамант Кристали Фенси Девојка

DEN 1104.00

Свеж

Во магацинот


Бесплатен превозот Нови Пристигнување Привремен Заб Накит Најдобрите Австриски Кристали Заби Дијамант Кристали Фенси Девојка 's Тело Накит 6box Почитувани купувачи,ќе се купуваат е 60 компјутери(6box) ,постојат и Бело/црвено/сино/розова/muticolor-бела, ве молиме да ни кажете каква боја ви треба.
Оперативен
Стоматолошки дијамант во работењето е многу лесно, додека првиот површината на забот е чиста и сува, а потоа специјален површински третман агенти и лепило процес, тоа може да биде оставен на забите вештачки камења. Бидејќи овој тип на гем сечење преку посебен процес, назад е мазна, за разлика од поголемиот дел од скапоцени камења на задната страна на остри сечење на површината се лепливи, лесно може да се третира. По завршувањето на дијамант лепило четкање или општа исхрана не е веројатно да предизвика загуба, ако тоа го прави да не падне случајно проголта, природно ќе испразнета, тоа нема да му наштетат на телото. Дијамант заби немаат дупки, методот е едноставен, само 5-10 минути може да имате најсветлиот насмевка.
Ефект
Bur во силна светлина може да емитираат блескави сјај, ние се најде во анкетата, во целина сонце, Fengyun мала вежба не е многу примамливо. Но, во светлина, нејзиниот шарм е евидентно. Замислете, ако присуствуваат на странката, носи вечер фустан, покажува забите, покажете ја вашата насмевка, пенливо стоматолошки вежба, ќе ти како препознатлив изглед. Откако таму кои се обиделе да се каже, бидејќи на забите инкрустирани со дијаманти, таа беше промена од претходната цврсти лице, со цел да ја покажат пенливи заби, секој се смееш е многу светлина, се менува ликот на поранешниот депресија, лични слика и интерперсонални односи одигра голема помош.
Bur одржување на време да се погледне на клиентите свој и обично одржување, според дневниот заштита на лични околности, главно, се движат од 1 до 5 за да се одржи месеци.

Тип На Објект: Белење На Заби
Состојка: PP
Големина: Moderate
НЕТО-WT.: 80g
Тип На Објект: Белење На Заби
боја: како на слика
Име на производ: Стоматолошки Дијамант Чистење Голема Брзина Burs
MOQ: 1 многу
Материјал: челик/pp
Функција: за забни
Тип: како се следи слика
Бесплатен превозот : Yes
is_customized: Yes

Додатоци на производи

4pcs Стоматолошки Интраорална Клиника фотографија Огледало+5L+5S Ремените Образ Усна Устата Настроената Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошки Интраорална Клиника фотографија Огледало+5L+5S Ремените Образ Усна Устата Настроената

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фаб

DEN 1940.00 2063.52
3pcs/многу Топла Продажба Стоматолошка Лабораторија Полирач Handpiece - Спирала Намали Супер Казна - Стоматолошки Волфрам Карбид Свеж Со попуст
3pcs Заградата локатор Заградата Мерач Стоматолошки Инструменти Ортодонтски Свеж Со попуст
3pcs Заградата локатор Заградата Мерач Стоматолошки Инструменти Ортодонтски

Ставка Опис100% сосема нов и висок квалитет!три тип : 2.0 mm 2,5 mm 3.0 mm 3.5 mm3.5 mm 4.0 mm 4.5 мм 5.0 mm4.0 mm 4.5 мм 5.0 6.0 mm mmПакува

DEN 714.00 1209.60
1 КОМПЈУТЕР од не ' Рѓосувачки Челик за Хируршки Медицински Стоматолошки Инструменти Свиткување Фах Дезинфекција Плоча За веѓа Свеж Со попуст
Оралната Хигиена 1 Парче Irrigator Вода, Џет-Чистење На Забите Заб Почиста Комплет Преносни Стоматолошка Заштита Белење На Вода Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ НОВИ Стоматолошки Ултразвучно Scaler Скалирање Совет G1 За ЕМС & WOODPECKER Топла Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ НОВИ Стоматолошки Ултразвучно Scaler Скалирање Совет G1 За ЕМС & WOODPECKER Топла

Ние поддршка на стоматолошки материјали трговија на големо и мало, имаат било какви барања ,можете да ко

DEN 837.00 1046.40
6pcs/3set Стоматолошки Плунка Ejector Вшмукување Вентили SE HVE Совет Адаптер Млазницата Пластика За Продажба Свеж Со попуст
6pcs/3set Стоматолошки Плунка Ejector Вшмукување Вентили SE HVE Совет Адаптер Млазницата Пластика За Продажба

Опис На Производот Мало Value > £19! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот! БРЕНД НОВИ, Високо Квалитетни! Нови директ

DEN 698.00 767.52
Нови Пристигнување 17 Инчен Монитор USB / Wifi Интраорална Endoscope Endoscope Камера 6 Led Камера Стоматолошки Камера Стоматолошки Свеж Со попуст
Стоматолошки AS8000 Brushless Електрични LED Handpiece Систем Micromotor Кабелот NSK внатрешниот вода спреј KAVO компатибилен Свеж Со попуст
Стоматолошки AS8000 Brushless Електрични LED Handpiece Систем Micromotor Кабелот NSK внатрешниот вода спреј KAVO компатибилен

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектСтоматолошки AS8000 B

DEN 17875.00 18816.00
Проф. д-Р СОВРШЕН 50 Парчиња/многу бамбус мека четка за заби Еко пријателски Дрвени Четка за чистење Орална Нега Мека Наежвам Свеж Со попуст
Denshine ,Белење на Заби 35K ВРТЕЖИ во минута Стоматолошка Лабораторија Накит Micromotor Полирање Микро Моторни Handpiece Свеж Со попуст
20PCS/МНОГУ Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips 5 Стоматолошки Скалирање Совети G4 Компатибилен WOODPECKER Ултразвучно Scaler Свеж Со попуст
20PCS/МНОГУ Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips 5 Стоматолошки Скалирање Совети G4 Компатибилен WOODPECKER Ултразвучно Scaler

Пакување Листа : 20pcs G4 Скалирање Совети за Да се отстранат сите supragingival калкулус.следните бренд компатиб�

DEN 1718.00 2020.80
50 Парчиња Стоматолошка Лабораторија Алуминиум Празни Касети Со Капак За Флексибилни Акрилик Протеза 4 Различни Должина Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Стоматолошки Ендодонтско На Коренскиот Канал 8 Дупки За Држачот За Стоматолошки Датотеки Ендо Вежби Блок Reamer Свеж Со попуст
Ange Aile Бесплатен Превозот 40pcs Стоматолог, Забен Интраорална мешање совети/ Впечаток Материјали / Силиконската Гума Глава Свеж Со попуст
година силиконска уста Стоматолошки Плунка Ejector Вшмукување Вентили SE/HVE Совет Адаптер 2 парчиња Универзална Свеж
2017 5 компјутери x NSK SX-SU03 Турбина Кертриџ за Pana Max Плус S-Max M600L Dynal LED S-Max M600, M600KL/M600SL, M600WLED/M600BLED Свеж Со попуст
2017 5 компјутери x NSK SX-SU03 Турбина Кертриџ за Pana Max Плус S-Max M600L Dynal LED S-Max M600, M600KL/M600SL, M600WLED/M600BLED

Забелешка: купување кертриџ е без знаци , без NSK лого, знаци , подолу покажува фото само за клиентите да р

DEN 6293.00 6624.00
Стоматолошки Единица Покрие Waterpr На Стоматолошки Стол Покрие Заштитник 7 Боја За Опција Свеж Со попуст
Стоматолошки Единица Покрие Waterpr На Стоматолошки Стол Покрие Заштитник 7 Боја За Опција

Стоматолошки Единица Покрие Waterpr На Стоматолошки Стол Покрие Заштитник 7 Боја За ОпцијаОпис На Производ

DEN 1732.00 1823.52
50 парчиња / кутија Еко-пријателски Не-linting Двојно-на чело Стоматолошки Четка Забите Стапови Конец ги Собереш Toothpick Свеж Со попуст
Стоматолошка Лабораторија Опрема Autoclavable Стерилизирате Кутија Впие Дезинфекција Првенство Нето Кошница Случај Стоматолог Свеж Со попуст
Про Стоматолошки Орален Клиника за Привремен Круната 6Boxes За Предниот Заби И Млечни Заби Свеж Со попуст
Про Стоматолошки Орален Клиника за Привремен Круната 6Boxes За Предниот Заби И Млечни Заби

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Име на Производ : Привремена Коронка 3 Кутија за Млечни Заби 3 Кутија за Пр�

DEN 577.00 613.92
1 Парче Стоматолошки Ортодонтски Фотографски Црна Contrasters Autoclavable Инструмент Свеж Со попуст
1 Парче Стоматолошки Ортодонтски Фотографски Црна Contrasters Autoclavable Инструмент

Карактеристики на производот:1 Парче Стоматолошки Ортодонтски Фотографски Црна Contrasters AutoclavableИзработе

DEN 1148.00 1766.40