Добар квалитет ppr Заварување алатки за Водоводџија заварување делови PPR ЈП PB цевката од пушката заварчик умре главата 20/25/32-милиметри цевка Заварување Мувла

Добар квалитет ppr Заварување алатки за Водоводџија заварување делови PPR ЈП PB цевката од пушката заварчик умре главата 20/25/32-милиметри

5 %

DEN 297.00

DEN 312.00

Свеж

Во магацинот

2")
нашата Функција :
1. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Matrial превозот Употреба : JIANHU Thickest 20mm 260 0. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата . ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.3 кг Високо квалитетни алуминиумски легури Нема слободни ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач.
Нашата Предност :
1.
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.
започнете
крајот
Добар квалитет ppr Заварување алатки за Водоводџија заварување делови PPR ЈП PB цевката од пушката заварчик умре главата 20/25/32-милиметри цевка Заварување Мувла
Детали За Производот :
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот
гаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Ј-М13
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат !
Детали :
Употреба : PE/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20/25/32-милиметри(1/2"-1.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.

Димензии: 20/25/32-милиметри
Тежина: 0.3kg
Фреквенција: 50/60Hz
Употреба: pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Бренд Име: JIANHUA
Заварување Област: 100%
моќност: 1000W
Број На Модел На: Ј-М13
Греење температура:
Број На Модел На:
Тип: Водоводџија алатки (Градинарски Црева алатки)
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба: pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Matrial: Висок квалитет на Алуминиум
боја: златната боја
is_customized: Yes
моќност: 600-2300W
Напон: 220/110v

Додатоци на производи

SUNKKO HB-71A Батеријата место заварување пен-се користи за полимер батерија заварување за 709a 719a 787a 788h 737b 737g место Свеж Со попуст
SUNKKO HB-71A Батеријата место заварување пен-се користи за полимер батерија заварување за 709a 719a 787a 788h 737b 737g место

5 Елоксирани алуминиумски лемење игли, по загубата на светлината може да биде принуден да се повлече на �

DEN 2472.00 2875.20
Лемење Железо Совети T12-D24 Б Б2 B4 BC1 BC2 BC3 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-D24 Б Б2 B4 BC1 BC2 BC3 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
1PC Лемење Железо Совет Почиста Сосема Нов Жица Со Штанд Поставен Заварување Лемење Чистење на Електричен железо додатоци Свеж Со попуст
DX-30A Рачни Ласерски Место Заварувач, Ласерски Накит Заварувач, Заварување Машина Свеж
DX-30A Рачни Ласерски Место Заварувач, Ласерски Накит Заварувач, Заварување Машина

DX30 A Рачни Ласерски Место Заварувач, Ласерски Накит Заварувач, Заварување МашинаПрименливи за брзо зава

DEN 4416.00
WSFS Топла Нови Сина Cordless Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење Свеж
WSFS Топла Нови Сина Cordless Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење

Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење.Еквивалент на енергија спектар на 3070 WattsТ�

DEN 316.32
ЈИ HUA 8858 220V / 110V ЕУ/САД ПРИКЛУЧОК за Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пиштол Свеж Со попуст
ЈИ HUA 8858 220V / 110V ЕУ/САД ПРИКЛУЧОК за Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пиштол

ЈИ HUA 220 V / 110 V ЕУ / САД ПРИКЛУЧОК за Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пишто

DEN 2160.00 2400.00
Топлински елемент за пластични цевки 20-32-милиметри да се користи AC220/110V 600W Водоводни системи и алатки со 42mm цевка Свеж Со попуст
30W Замена Лемење Железо Совет Лемење Совет Свеж
30W Замена Лемење Железо Совет Лемење Совет

Посочи совет, се дизајнирани да се користи со 30 W лемење железоНадворешни греење стил, што се користи за �

DEN 42.72
KSOL Топла Продажба Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо Свеж
KSOL Топла Продажба Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо

* Лемење Совет 900mт1 Стандард за Лемење Станица Железо* Добар заменливи совет за вашата стандардна лемење

DEN 67.20
T12-BCF1 BCF3 BCF3Z BL Ц1 C4 C4Z Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-BCF1 BCF3 BCF3Z BL Ц1 C4 C4Z Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
Станица за лемење со Железо се Справи со Додатоци За HAKKO 936 907 937 938 /ESD Железо Главата Канила Железо Совет Черупка 42.9 Свеж Со попуст
Топлина-отпорни на Топлина Пиштол Телефон BGA Лемење Станица Поправка изолација Подлога Изолатор Подлога Лемење Мат Одржување Свеж Со попуст
1PC T12-BC2 Железо Совети Замени Лемење Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица се Справи со Заварување 12V-24V 70W Свеж
Корисни Лемење Железо Метал Стојат Носителот На Безбедност На Заштита На База Поддршка Станица Капка Брод Свеж Со попуст
Корисни Лемење Железо Метал Стојат Носителот На Безбедност На Заштита На База Поддршка Станица Капка Брод

Боја : Црна+Злато База на Големината : L : 11.20cm / 4.41" W : 6.50cm / 2.56" H : 1.50cm / 0.59" Тоне Пролет Тип Инка Должина : 8.5 м М

DEN 109.00 131.04
PJLSW 9936d 90W Прилагодлива температура Дигитални Електрични Лемење станица ЕУ plug го Замени HAKKO 936 Лемење станица Свеж Со попуст
PJLSW 9936d 90W Прилагодлива температура Дигитални Електрични Лемење станица ЕУ plug го Замени HAKKO 936 Лемење станица

Драги пријатели, Добредојдовте на вашето пристигнување, со нетрпение очекуваме да работиме со вас за со

DEN 1060.00 1247.52
1PCS Висок Квалитет 1 buc 133A Лемење Железо Грејач за Yihua 936 937 Лемење Станица Свеж Со попуст
1PCS Висок Квалитет 1 buc 133A Лемење Железо Грејач за Yihua 936 937 Лемење Станица

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V А Т давачки или оддалечена о

DEN 108.00 143.52
5pcs 220V 30W/40W/60W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка за Лемење железо алатка Свеж Со попуст