3G Антенски Кабел N Женски Џек да се CRC9 Десен Агол Конектор RG316 Кабел Pigtail 15CM 6inch Адаптер RF Скокач

3G Антенски Кабел N Женски Џек да се CRC9 Десен Агол Конектор RG316 Кабел Pigtail 15CM 6inch Адаптер RF Скокач

DEN 108.00

Свеж

Во магацинот


3 G Антенски Кабел N Женски Џек Switch CRC9 Десен Агол Конектор RG316 Кабел Pigtail 15 CM 6inch Адаптер RF Скокач

Ние сме мило да ви дадат Сопствени Услуги : 1, Кабел должина,било колку е ДОБРО, но ве молиме контактирајте со нас прво за цени. 2, Конектори, crimp различни конектори како што побара 3, Кабел тип, имаме RG178,RG316,RG58,RG142,RG8,итн кабли за вашиот chooice. 4, Голема количина, трговија на големо цена може да бидат понудени. Референца : CRC9 приклучок за модем/рутер како што следува Huawei E152 Huawei E156 Huawei E156 G Huawei E159 Huawei E160 Huawei E160 E Huawei E160 G Huawei E161 Huawei E169 Huawei E169 G Huawei E176 Huawei E176 G Huawei E179 Huawei E182 E Huawei E230 Huawei E352 Huawei E352 B Huawei E353 Huawei E355 Huawei E367 Huawei E392 Huawei E583c Huawei E630 Huawei E660 Huawei E1820 Huawei E3131 Huawei E3272 Huawei E3276 Huawei E3372 Huawei E5373 Huawei E8372 Huawei K3806 Huawei E1612 Huawei E1762 Huawei EC321 Huawei UMG1691 Huawei UMG181 ZTE MF612 ZTE MF626

Бренд Име: DexMRtiC
Број На Модел На: 3G Антенски Кабел
Конектор A: N Женски Џек
Конектор Б: CRC9 Десен Агол
кабелот тип: RG316 или на барање
Должина на кабел: 15cm или на барање
статус: Нови

Додатоци на производи

USB3.0 влакна extender USB3.0 Оптички двојна влакна LC USB индустриски екран на допир за Оптички мултимедијални Свеж
USB3.0 влакна extender USB3.0 Оптички двојна влакна LC USB индустриски екран на допир за Оптички мултимедијални

Детали за производот: USB3.0 влакна extender, исто така познат како USB3.0 Оптички, преку две основни или core влакн

DEN 10992.00
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени Свеж Со попуст
5sets/многу 315MHz 433MHz 100 Безжичен Модул за полнење (ПРАШАЈТЕ предавателот STX882+ ПОБАРА приемник SRX882)+ пролет антени

Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба Ние ја цениме вашата цел и ние да се потруд

DEN 415.00 518.40
Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231 Свеж Со попуст
Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231

Доколку купите повеќе од 410pcs радија, ние може да се користи на курирската служба DHL или други Изразат как

DEN 378.00 491.52
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw Свеж
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw

Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несре

DEN 2186.40
Alicate Decapador Де Fibra Optica Подобро Кабел Разголување Plier Оптички Влакна Соголување Алатка 3pcs/многу Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА Свеж Со попуст
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА

Карактеристики : 100% Сосема новЗборувате и да слушате без да го држите радио.Јасен звук перформансиМал п

DEN 294.00 316.32
Baofeng Оригиналната Програма Кабел за wln BAOFENG УВ-5R Додатоци УВ-8HX СМ-8HX uvb2 УВ 82, GT-3,TYT, Поддршка WIN8,64-Битна Свеж
Baofeng Оригиналната Програма Кабел за wln BAOFENG УВ-5R Додатоци УВ-8HX СМ-8HX uvb2 УВ 82, GT-3,TYT, Поддршка WIN8,64-Битна

Baofeng оригинални Програмски Кабел за BAOFENG УВ8 HX УВ5 R / 5 RA / 5 R Плус / 5 RE, UV3 R Плус, BF888 S (Најновата Верзија, Подд

DEN 508.32
136-174MHz astro 320 телескопски лов следење на антена 1m vhf антена за воки токи висок квалитет најдобра цена 10pcs/многу Свеж
2 ПАРЧИЊА УВ-5RE Воки Токи Двојна Бенд БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио UV5R Ажурирана верзија 5W 128CH UHF&VHF преносни двонасочна радио Свеж Со попуст
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ Свеж
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ

49 Ft SMA Женски SMA Машки Скокач Pigtail Кабел за Продолжување RG 58 Коаксијален 15 милиониОпис : Ултра Ниска Загуб

DEN 868.80
Десктоп батеријата адаптер за полнење за Motorola благајничките радио gp328-апарат gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280 Свеж Со попуст
Десктоп батеријата адаптер за полнење за Motorola благајничките радио gp328-апарат gp320 gp338 gp340 gp360 gp380 gp240 gp280

Почитувани почитувани клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ние ги подобриме нашите

DEN 614.00 757.92
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T Свеж Со попуст
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T

5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114 TФункција : СпецификацијаСите на на

DEN 317.00 360.00
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два Свеж Со попуст
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / да

DEN 2880.00 3599.52
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот Свеж
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Антена 3g 4g lte Антенски со RP SMA МашкиСтандард : 1.Фреквенција : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.SMA outter ди

DEN 184.80
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900 Свеж
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ YEASU FT2800 програмирање кабел МоделRPCYM6UКарактеристикиUSB порта за програмирањ

DEN 864.00
HNN9008 HNN9009 Ni-МЗ батеријата 1400mAh за HT750 HT1250 HT1550 GP680 GP640 GP340 GP380 GP338 GP328 PRO5150 MTX850 MTX950 MTX8250 Свеж
HNN9008 HNN9009 Ni-МЗ батеријата 1400mAh за HT750 HT1250 HT1550 GP680 GP640 GP340 GP380 GP338 GP328 PRO5150 MTX850 MTX950 MTX8250

HNN9008 HNN9009 NiМЗ батеријата 1400m Ah заHT750 HT1250 HT1550 GP680 GP640 GP340 GP380 GP338 GP328 PRO5150 MTX850 MTX950 MTX8250Хемија NiМЗ Тежина Напон 7.5

DEN 715.20
8X LCD За Yaesu FT-2900 Свеж
8X LCD За Yaesu FT-2900

8 X LCD За Yaesu FT2900Компатибилен за Yeasu две начин радија : FT2900Пакет : LCD : 8pcsВкупно Нов Направени Во КинаНапомен

DEN 2496.00
2 парче/многу Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе Свеж Со попуст
2 парче/многу Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе

Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 НозеGPS Надворешна Ан

DEN 281.00 295.68
Воки Токи Baofeng УВ-5RE Шунка Радио Двојна Бенд двонасочна Радио 128CH UHF VHF УВ-5R Надградена верзија Преносни Радио за Лов Свеж Со попуст
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare Свеж Со попуст
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare

caratteristiche : 1 Фреквенција Гама : 136174 / 400520 MHz2 DualBand Екран, Dual Freq Екранот, Двоен Режим На Подготвеност3 Излез Pote

DEN 2460.00 3565.44
Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018AR 1400mAh NiMH батерија за CT250 CT450 GP88S P040 P080 P308 PRO3150 Свеж
Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018AR 1400mAh NiMH батерија за CT250 CT450 GP88S P040 P080 P308 PRO3150

Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018 AR 1400m Ah Ni MH батерија за CT250 CT450 GP88 S P040 P080 P308 PRO3150 Спецификации : Хемија : Ni MH Нап

DEN 662.40
1 Пар 2 Парчиња/број 1 Канал Видео Оптички Конвертор 1V1D Оптички Влакна Видео Оптички Предавателот & Приемник 1CH +RS485 Податоци Свеж Со попуст
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена Свеж
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена

ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИФреквентен Опсег56005900 MHz Добивка6d BiV S W РТекст Отпорност50Ω ЗрачењеOmniМаксимална

DEN 1872.00
телеком користи Коаксијален кабел, N-F конектор,repeater cdma 75-7 кабел F&N бустер кабел конектор за комуникација Свеж