Едноставно Мажите и Жените Зборуваат Види Зборуваат англиски Слепи Електронски Дигитални Спортски рачни часовници За Постарите Луѓе

Едноставно Мажите и Жените Зборуваат Види Зборуваат англиски Слепи Електронски Дигитални Спортски рачни часовници За Постарите

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот

Случајот : АБС
2.Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од временските услови, државни празници, Царинската проверка, итн. Дури и со сите бучава, таа се уште може да се слушне сосема јасно.
Стари лица, или визија-оштетени лица сакаат овие, и ги најдете многу практично.
Фабриката Турнеја
Превозот И Испорака
Бесплатен превозот со Ali Express Стандард за Испорака : За 15-60 Дена да пристигнат. Повратни информации
1.
Купувачот Читање
1. Тока : од нерѓосувачки челик
7. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.000 квадратни метри на стандардните фабрички, кој се наоѓа во SHISHI City, Fujian провинција, Кина. Леќи на камерата : ПММА
5. Батон : ABS
3. Зборувајќи време, Аларм, Snooze
2. (Бразил : За 15-90 Дена да пристигне)
Ако купувачот треба брза испорака, ние ќе use Ali Express Премија на Превозот и трошоците ќе бидат платени од страна на Купувачот.5 V)
Профил На Компанијата
SHISHI XINJIA ELECTRONICS CO. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. За мене, тоа е корисно за полу-темна ноќ скокање. е професионална ISO 9001 & BSCI сертифициран производител на разни LCD дигитален часовник во Кина. Вие сте во темна кино, и сакате да знаете времето. Имате вашиот избор, користење на друга страна копчето, од претворање на оваа функција на вклучена или исклучена.Испраќање е договорен рок од 1-3 работни дена откако плаќање е потврдена од страна Ali Express.
Постојат многу очигледно е можно користи.Било увозни давачки и трошоци се на купувачот одговорност. И ние имаме повеќе од 400 модели на високо квалитетни производи, вклучувајќи дигитални спортски види, зборува часовници, Аналогно-дигитални часовници, часовници кварц, pedometer часовници, итн. Или на улица со тешки амбиентниот градската врева.LCD види
2.Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере. Задниот поклопец : Нерѓосувачки челик
6.
Тип : спорт види
Големина на : 240*36*14 мм
Функција :
1.Нови 2015 Мажите и Жените Мултифункционален Зборува Види Зборуваат англиски слепи Електронски Спортски рачни часовници
1. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме, напишете вашето име и презиме, адреса, детали и телефонски број, така што парцели ќе се помине за да што побрзо. Исто така, многу беа купени од страна на campers и backpackers (ова е доста добра апликација, всушност).
торба
.
Имаме професионални R&D оддел, искусен тим на КК тим и да се заврши производството на системот, дека ние може да обезбеди дизајнирање, инструментално, горивото, печатење, сликарство монтажа самостојно. Рака : ПВЦ
4., ве молиме почекајте за вашиот парцела трпеливо. Времето точност : +/- 2s/ден
3. Батерија : 2 XLR1130 (1.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и поддршка на нас со 5 ѕвезди.Ако стоките имаат било каков проблем. Фабриката има повеќе од 800 службеници кои може да се претвори од 1,2 Милиони единици месечно. Зборува шпански
Материјал :
1.Зборувајќи види во англиската верзија
Детали за производот
- тука ќе најдете детална спецификација на штрек
Ова многу добро дизајниран види зборува во пријатен женски глас на допир на копчето, и ако треба да се потсети на нешто во текот на денот, тоа е аларм функција, на пример, да се разбудам од sunbath на пропишаниот.

боја: Црна Англиски
Бренд Име: XINJIA
Пол: Мажи
Стил: едноставна
Движење: Дигитални
Случај Материјал: Пластични
Бендот Должина: 24cm
Затворач Тип: Тока
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Функција: Repeater), Auto,Датумот На Алармот
Dial Дијаметар: 36mm
Број На Модел На: XJ-716TE
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип: Пластични
Случај Обликот: правоаголник
Бендот Материјал Тип: Пластични
Бендот Ширина: 10мм
Случај Дебелина: 14mm
Тип На Објект: Дигитални Рачни Часовници
зборува јазикот: Англиски
Пол: Унисекс
Отпорност На Вода Длабочина: 0 м
Затворач Тип: pin тока
Тип На Објект: Рачни часовници
Dial Материјал Тип: Пластични
Состојба: Нова без ознаки
Dial Екранот: Дигитални

Додатоци на производи

Новиот Бренд БОБО ПТИЦА Мажите Механички Часовници се Види Вистинска Кожа Дрво Бенд рачен часовник relogios masculinos Б-K14 Свеж Со попуст
MG. ORKINA Златни Часовници Мажите Скелет рачни часовници Рака Правец на Механички Види Челик Рака Relogio Masculino Свеж Со попуст
MG. ORKINA Златни Часовници Мажите Скелет рачни часовници Рака Правец на Механички Види Челик Рака Relogio Masculino

Главни Карактеристики : 1 Гроздобер скелет dial дизајн; 2 Нерѓосувачки челик бенд; 3 Рака ликвидација механ�

DEN 776.00 902.40
Дрво Часовници Мода Црна Природни Дрвени Бамбус Кварц Види Креативни Црвено Вториот Рацете на Мажите Часовник Reloj де madera Свеж Со попуст
SKMEI Луксузен Бренд Мажите Воена Спортски Часовници Мажите Кварцен Дигитален LED Час Часовник Машки Целосна Челик Зглоб Види Свеж Со попуст
IK Mens Види Механички Часовници Врвот Бренд на Луксузни Модни Чисто Механички Часовник Едноставно Злато Кожа Големи Dial рачен Свеж Со попуст
Санда Врвот Луксузен Бренд Мажите Дигитални Sport G Стил Шок доказ, Водоотпорен Часовници Двоен Дисплеј Воена рачен часовник Свеж Со попуст
Швајцарија мажите се види луксузен бренд BINGER 18K злато Механички рачни часовници целосна нерѓосувачки челик водоотпорен B1128-16 Свеж Со попуст
Супериорен Авион Aivator Пилот LED Светлото за Аларм Мажите Спорт Ткаенината Види Црн август 4 Свеж Со попуст
Супериорен Авион Aivator Пилот LED Светлото за Аларм Мажите Спорт Ткаенината Види Црн август 4

Кул Авион Aivator Пилот LED Светлото за Аларм Момчиња Мажите Девојка Спорт Манжетната се ВидиФункција : 100% со

DEN 132.00 186.72
Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1 Свеж Со попуст
Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612G-1

Baogela Mens Мода Воена Силикони Рака Правоаголник Dial Черепот Лице Спорт Кварц Зглоб Часовници BGL1612 G1Специфи�

DEN 1195.00 2390.40
БОБО ПТИЦА V-A15 рачно изработени Mens Бамбус Дрвени Види Бамбус Dial Часовници Кварц со Кожа за на Рака во Подарок Кутија Relojes Свеж Со попуст
Мажите е Уникатен Луксузни Бизнис Кварц се Види Мода Обичните Класичен Аналоген Човек рачен часовник Календар Датум Водоотпорен Свеж Со попуст
Oulm Голема Големина Мажите Плоштад Машки Часовници Кварц Часовник Секојдневен СТП Кожа за на рачен часовник Луксузен Бренд Свеж Со попуст
2018 Мода Кожа за на Рака часовници Мажите Секојдневен види Мажите Бизнис Спортски рачни часовници Воена кварц види erkek kol Свеж Со попуст
адвокатско часовници врвот бренд на луксузни кварц види BOAMIGO бизнис челик авто датум часовници 2017 топла подарок рачни часовници Свеж Со попуст
CRRJU Врвот Бренд на Луксузни Mens Види Мажите Часовници Машки Секојдневен Кварц рачен часовник Кожа Воена Водоотпорен Часовници Свеж Со попуст
Спортски Часовници Каузална Mens Стоперката Функционална Види Reloj Hombre SINOBI Спорт Хронограф Види Relogio Masculino Свеж Со попуст
Спортски Часовници Каузална Mens Стоперката Функционална Види Reloj Hombre SINOBI Спорт Хронограф Види Relogio Masculino

Спортски Часовници Каузална Mens Стоперката Функционална Види Reloj Hombre SINOBI Спорт Хронограф Види Relogio Masculino

DEN 832.00 1631.04
Луксузна Мажите Злато Целосна Челик Транспарентен Види Скелет Автоматски Механички часовници Steampunk Часовник мажите Relogio Свеж Со попуст
SMAEL LED Мултифункционален рачен часовник USB Пренесува Smart Watch Чекор Counteruhr Digitale Спорт Ух Zeit Податок SL-W5 Свеж Со попуст
SMAEL LED Мултифункционален рачен часовник USB Пренесува Smart Watch Чекор Counteruhr Digitale Спорт Ух Zeit Податок SL-W5

SMAEL LED Мултифункционален рачен часовник USB Пренесува Smart Watch Чекор Counteruhr Digitale Спорт Ух Zeit Податок SLW5За куп

DEN 525.00 807.84
BADACE Мода се Мажи Кварц Часовници, Кожа за на Рака Луксузен Часовник Плоштадот Врвот Бренд рачен часовник Секојдневен Бизнис Свеж Со попуст
Компас Спортски Часовници Мажите Одбројување рачни часовници Дигитален часовник Relogio Masculino Relojes Hombre Horloge Orologio Свеж Со попуст
Компас Спортски Часовници Мажите Одбројување рачни часовници Дигитален часовник Relogio Masculino Relojes Hombre Horloge Orologio

2017 Компас Спортски Часовници Мажите Одбројување рачни часовници Дигитален часовник Relogio Masculino Relojes Hombre H

DEN 822.00 1096.32
Топла Продажба на Мажите Црна Природни Дрвени Види Вистинска Кожа за на рачен часовник Добар Квалитет рачни часовници Кварц Свеж Со попуст
Часовници Мажите Автоматски Механички се Види Врвот Бренд Целосна Челик Луксузни Бизнис машки Часовници Датум Часовник relojes Свеж Со попуст