Косата Криви Перика Четка, 9 линија Забите, Косата се Пропустливи Чешел За Коса Чешла 6 Боја за Да Изберете Погоден за Салон за убавина и Нега на Коса

Косата Криви Перика Четка, 9 линија Забите, Косата се Пропустливи Чешел За Коса Чешла 6 Боја за Да Изберете Погоден за Салон

5 %

DEN 228.00

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот


Косата Криви Перика Четка, 9 линија Забите, Косата се Пропустливи Чешел За Коса Чешла 6 Боја за Да Изберете Погоден за Салон за убавина и Нега на Коса
Ве молиме имајте во предвид надолу која боја , или ние ќе ги испрати по случаен избор
Боја : многу бои, ќе го испрати по случаен избор.
Материјал : Пластика
Вкупна Должина : app 22cm
Раката месо тело на должина : app11cm
Ширина : app 7cm
Пакет содржи : 1 X чешел(боја по случаен избор)
Криви се пропустливи четка косата
1. Криви форма, професионална употреба за коса стил,
стојат висока температура најмалку 120°C;
2. PC+најлон игли за удобен стил и максимална удобност, лесно за коса дизајн.
3. Хигиенски и трајни со отпорност на топлина и хемикалии
4. За detangling, мазнење и чешлање на сите видови на медиум за многу долга коса.
5. Фабрика цена, со висок квалитет
Исто така, може да масажа на вашиот скалп и направете ја вашата коса расте прекрасна и мазна.

боја: Црна, Зелена, Бела
Тип На Објект: чешел
Број На Модел На: 29184
Материјал: Пластични
Големина: 25mm
боја: Црна,Бела,Црвена,Сина,Виолетова,Зелена
Пакет: opp
Функција: Професионални
Примена: Косата
Големина: 25cm
се справи со: Гума
Оригиналното Место: Кина
дизајн: Криви
превозот: 2 дена
Материјал: Гума & ABS

Додатоци на производи

бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици Свеж Со попуст
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

DEN 2176.00 2720.16
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears Свеж Со попуст
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5" / 5.5" / 6" / 6.5" / 7" / 7.5" / 8" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Сечење / Чистење Ножици 1 Pcs / 1 Pair Оп

DEN 321.00 458.40
1PC Коса Дрвени Чешли се Пропустливи Гребло Четка Keratin Салон за Нега на Спа Масажа Antistatic Жените Стил Четки Алатки RP Свеж Со попуст
Жените Перика Коса Четка Detangling Гребло Коса Четка Јамка Чешел Анти-статички Перика Четка escova modeladora став cachos Hairbrush Свеж Со попуст
Топла Продажба на Нано Технологија Коса Четка, Воздух за сушење Коса Четка Во 5 Парче Сет Керамички + Ionic Тркалезна Четка Свеж Со попуст
Смит чу коса ножици професионални фризерски ножици висок квалитет сечење чистење режа shears фризер берберот жилет Свеж Со попуст
SEMBEM Преносни Густа Заби Четка Косата Чешел Пластични Флексибилни Круг Совет Коса Салон Професионални Берберот Алатки Фризер Свеж Со попуст
1pc Преносни Машки Брада Чешел Нерѓосувачки челик Мажите Бричење Анти-статички Џеб Мустаќи Четка 12.6X3.5cm Свеж Со попуст
1pc Преносни Машки Брада Чешел Нерѓосувачки челик Мажите Бричење Анти-статички Џеб Мустаќи Четка 12.6X3.5cm

HB0016320Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : Сребро, Како на с

DEN 164.00 204.48
1pc голема големина 140*120cm Берберот Кејп со копчето Пати Фризура фризерски kappers салон стил алатки за clippers фризер Свеж
50 компјутери Топла Продажба 6 Бои Мали Коса Перм Клип Метал Косата Клипови C-09 За Салон, S Големина Коса Екстензија Клип Со Свеж Со попуст
Црниот Витез 6 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски Чистење Ножици Берберот Shears 16/25/30 Заби Висок Квалитет Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Анти-статички Косата со Чешел Мода Пластични Коса, Четки Detangling се Справи со Метежот Туш Чешел Косата Стил Алатка Свеж Со попуст
Дрвена Рачка Масажа На Коса И Чешел Професионални Дрво Гребло Pin Коса Четка Хит Грижа Алатка Свеж Со попуст
Дрвена Рачка Масажа На Коса И Чешел Професионални Дрво Гребло Pin Коса Четка Хит Грижа Алатка

4904 Опис : Трајни и високо квалитетни Постојат многу акупунктура точка на вашата глава, чешел главата нај

DEN 144.00 192.00
1PC Пластични коса чешли Фризерски Четки Чешел Салон Боја на Коса Боја на Четка во Боја Алатка за Полнење Нови 2U0122 Свеж Со попуст
6.0 и 17,5 см Прилагодено Лого Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици C1009 Свеж Со попуст
Анти-статички Топлина Криви Коса Четка Берберот Салон Косата Алатка Редови Tine Чешел,Пропустливи Detangle Коса Четка TP-08 Свеж Со попуст
Моден DIY спирала коса curler навивам стапови коса прачки за кадрава коса виткање алатки како косата фризерски стил алатки трговија Свеж Со попуст
Професионални Салон Коса Алатка Торба Зебра Фризерски Торба Преносни Футрола Алатка Случај За Косата Алатки За Складирање Clipper Свеж Со попуст