Топла Продажба во Русија, Украина Дома Професионални Вода Истекување Детектор HIKADA WLD-807 со 3/4 Моторните Топката Вентил

Топла Продажба во Русија, Украина Дома Професионални Вода Истекување Детектор HIKADA WLD-807 со 3/4 Моторните Топката Вентил

10 %

DEN 2959.00

DEN 3288.00

Свеж

Во магацинот

Топла Продажба на Домашни Професионални Вода Истекување Откривање на Алармот-технолошка Опрема со 3/4" Вентил и 2 парчиња 6m Сензор Кабли, Мало или Големо, Бесплатен Превозот
Пакет Содржина : единица за Контрола*1pc 3/4" Моторните Топката Вентил*1pc 6m Вода Течење Сензор Жица*2 парчиња AC Adaptor12 V-CE и УЛ Одобрување*1pc Излез Контакт Жици*2 парчиња Преглед :

Бренд Име: СОНЧЕВИОТ ТЕХНИКА
Број На Модел На: WZ-807
Вентил големина: 3/4
Вентил Количина: 1pc
Додатоци: 1pc*единица за контрола+2 парчиња*сензори+1pc вентил+1pc*адаптер
Сензор: 6m Бела Боја
Сензор Количина: 2 парчиња
is_customized: Yes

Додатоци на производи

SMARSECUR Жичен Метал Ролери Shutter Вратата Магнетни Контактирајте го Вклучите Алармот ОК-55 Вратата Сензор за Домашен алармен Свеж Со попуст
85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Аларм Детектор Свеж Со попуст
Бесплатен превозот(5pcs/многу)нови 3 копчето картичка копче случај со печатени Копчето за Рено megane целосен сет Свеж
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст
RF 8.2 Mhz ЕАС мека етикета 4cmX4cm 1000piece,анти-кражба безбедност етикета,супермаркет анти кражба securitry аларм етикетата Свеж Со попуст
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап Свеж Со попуст
3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристап

3 жица магнетни switch NO NC врата сигнал сензор За излез Вратата контрола на пристапШколка материјал : ABSСети

DEN 384.00 432.00
КО детектор 85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Вода Течење Детектор Упад Аларм Сензор за TCP IP Мрежа Аларм Систем за Безбедност ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB Свеж
Голем попуст Chuango WS-105 Безжична затворен Strobe флеш Сирената Компатибилен со Chuango и Etiger серија аларм систем Свеж
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу Свеж
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу

Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст Сите вратени предмети МО

DEN 1920.00
2 парчиња/многу Безжична Keychain Далечински Контролер за iHome Фокус GSM PSTN Аларм Натрапникот Систем за Безбедност,Бесплатен Свеж Со попуст
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената Свеж Со попуст
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената В

DEN 8465.00 9302.40
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485) Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485)

Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул ModbTCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410 T(16 DI+RJ4

DEN 5386.00 10560.00
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност Свеж
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност

Топла Продажба 433 Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за БезбедностПакување

DEN 1579.20
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel

Pls Внимание : Овој Безжичен strobe сирената само може да работи со нашиот модел YB103 / YB104 Аларм Панел серија.Н

DEN 1128.00 1226.40