BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата Факелот

BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата

36 %

DEN 307.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Ова е IR Сензор за Светла,кога ќе користите headlamp, можете да го користите смисла botton од десно за да го отворите или затворите светлина. 1. Модел : EHL0157 2. Emitter Тип : XPE LED 4. Сијалица Количина : 1 5. Боја На Каросеријата : Армија Зелена 6. LED животниот век : 100,000 часа 7. Начини : Висок/Низок/Strobe/IR Сензор 8. Режим На Аранжманот : Здраво-За-Оф 10. Батеријата Конфигурација : 3 x AAA батерии (Не се вклучуваат) 11. Влезен Напон : 3.6-4.2 V 13. Тип На Прекинувач : Clicky/Clickie 14. Вклучете Локација : Главата капа 15. Леќи На Камерата : Конвексен Леќи На Камерата 16. Посебни Карактеристики : Индукција Светлата Пакет Листата 100% Сосема Нов 1 x LED Headlamp (без батерија,не полначот)

Емитуваат Боја: Бела
Боја На Каросеријата: Зелена
Тип На Објект: Предните светла
Wattage: 5
Тип На Батерија: ААА
Бренд Име: BORUIT
Водоотпорен: Yes
сертификација: CCC,RoHS,FCC,CE
Префрлете Го Режимот: Висок
Извор На Светлина: LED Светилки
Цел: Кампување Риболов Hungting
Зрак Агол: 60°
Број На Модел На: EHL0157
Модел на LED Монистра: xpe led
Карактеристики: IR Сензор (рака бран)
Тип На Батерија: 3 X AAA батерија(не се вклучуваат)
Lumens: 2000 LED светилка Лумен
Начини: Високо/Ниско/Strobe/IR Сензор
Модел на LED Монистра: 1 X XPE LED
квалитет: Висок
забелешка: не батеријата,полначот не
Гаранција: 1 година
Зрак Опсег: До 100m
Осветлување Период (h): 12-24 часа

Додатоци на производи

3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички Свеж Со попуст
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички

3800 LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Такт

DEN 485.00 969.60
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650 Свеж Со попуст
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650

Функција : ★3 НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Висока светласлаба светлинаStrobe, Повеќе режим се достапни ★Водоотпо

DEN 513.00 732.96
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот Свеж
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : S1 A17 DDL FET+1 Светло ВозачотМодел : A17 DDL FET+1 Возач (од wight)Напон : 2.84.35

DEN 239.52
Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција CAPLIGHT 11-LED Капа Светлина Свеж
Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција CAPLIGHT 11-LED Капа Светлина

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

DEN 105.12
Нови Headlamp АА Батерија Светлата Батерија Предните led Lampe XML-T6 Отворено Главата Светилка Факелот За Кампување Риболов Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : Светло Возачот Нов FirmwareДијаметар : 17mm7135*3 излезна струја 1050m A (MA

DEN 122.00 122.40
LED Headlamp Батерија Работи предните Светла USB КРИ 5W Светлата Совршен за Риболов Кампување Пешачење со Бели и Црвени Светла Свеж Со попуст
XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650 Свеж Со попуст
КРИ Висока Моќност Нови Светла Прилагодливи Бела или Сина Кри П5 LED Headlamp Зум Главата Светлина Велосипед Главата Светилка Свеж Со попуст
Топла 5000 Lumens Главата Светилка Факел Светлина Батерија Зум Водоотпорен Висока Моќност Предводена Headlamp Велосипед Кампување Свеж Со попуст
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење Свеж Со попуст
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење

Карактеристики : 11 LED риболов кампување батерија светлата leadlamp Caplight Тоа може да трае за околу 1020 часа Жи

DEN 549.00 669.12
BORUIT Bramd Висок Квалитет 4.2 V Автомобил Chargering Кабел за Линија за LED Headlamp Светлата Светло Факел Светилка Автомобил Свеж Со попуст
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC Свеж Со попуст
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC

КарактеристикиЗа производство на ултра светол зрак на светлина со 3 LEDПовеќе за употреба за headlamp глават

DEN 494.00 617.76
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач Свеж Со попуст
3000LM LED Headlamp 4 Режими Zoomable LED Светлата Подигаат Главата Факел XML T6+КОЧАН LED Лов Главата Светла+батерија полнач

Светилка монистра тип : КРИ T6 + КОЧАН работа светлаИзлезна моќност (макс) : 3000lumenВреме на извршување (најд

DEN 638.00 671.52