Топла Продажба на Нано Технологија Коса Четка, Воздух за сушење Коса Четка Во 5 Парче Сет Керамички + Ionic Тркалезна Четка Косата G-93

Топла Продажба на Нано Технологија Коса Четка, Воздух за сушење Коса Четка Во 5 Парче Сет Керамички + Ionic Тркалезна Четка

12 %

DEN 1225.00

DEN 1392.00

Свеж

Во магацинот


Топла Продажба на Нано Технологија Коса Четка, Воздух за сушење Коса Четка Во 5 Парче Сет Керамички + Ionic Тркалезна Четка Косата G-93
Тркалезна четка косата;
Керамички Ion Antistatic Ovenproof
Големина на :
19mm, 25мм,32-милиметри,45mm,53mm
Карактеристики : 1.Не се лизга рачка, слајд ефикасно да се справи со, флексибилна работа.
2.На челични цевки од порцелан одбор загрејте ја ослободување на негативни јони, кои се неутрализира cations коса fleeciness и досадна.
3. Топол воздушен компресор момент може да се постигне, порозност може брзо да топлина дисперзија, го скрати времето на дува калапи, мувла здрава и убава коса.
4. Специјална четка дизајн, не се завиткани на оштетена коса, фен топлина спроводливост да се четка, е косата просек топлина, еластична се тркалаат степен повеќе почитување.
5. Со брза термичка спроводливост најлон,тоа може да умерена брза моделирање, форма прекрасна стап стапи на сила.
Пакувањето Се Вклучени :
5pcs/Set Виткање на Косата Тркалезна Четка

Тип На Објект: чешел
Бренд Име: Mythus
Големина: 19mm ,25mm, 32mm,43mm,53mm
Материјал: Метал
Број На Модел На: 2912
боја: Црна
Состојба: Гума & Керамички & Алуминиум
Пакет: Сет
Функција: Анти Топлина,Нано Технологија
Примена: Косата
Големина: 5 sizes
Оригиналното Место: Кина
барел: Проток на воздух
превозот: 2 дена
Име: Керамички Четка Косата

Додатоци на производи

Парична Казна Заби Фризери Јаглерод Сечење Чешел Професионални Коса Тример Чешел Во Опашката Дизајн Свеж Со попуст
Парична Казна Заби Фризери Јаглерод Сечење Чешел Професионални Коса Тример Чешел Во Опашката Дизајн

Опис : MythЈаглерод Antistatic Фризура Чешел Вклучува Над 10 Дизајни За Фризер Околу 35% Јаглерод и Пластични Меш

DEN 95.00 105.60
Жените Перика Коса Четка Detangling Гребло Коса Четка Јамка Чешел Анти-статички Перика Четка escova modeladora став cachos Hairbrush Свеж Со попуст
Дрвена Рачка Масажа На Коса И Чешел Професионални Дрво Гребло Pin Коса Четка Хит Грижа Алатка Свеж Со попуст
Дрвена Рачка Масажа На Коса И Чешел Професионални Дрво Гребло Pin Коса Четка Хит Грижа Алатка

4904 Опис : Трајни и високо квалитетни Постојат многу акупунктура точка на вашата глава, чешел главата нај

DEN 144.00 192.00
1pc голема големина 140*120cm Берберот Кејп со копчето Пати Фризура фризерски kappers салон стил алатки за clippers фризер Свеж
Фризерски Материјали Ножици 5 инчен Коса Ножици Јапонија Професионални Титаниум Коса за Сечење Ножици Десната Рака Берберот Свеж Со попуст
50 компјутери Топла Продажба 6 Бои Мали Коса Перм Клип Метал Косата Клипови C-09 За Салон, S Големина Коса Екстензија Клип Со Свеж Со попуст
Анти-статички Топлина Криви Коса Четка Берберот Салон Косата Алатка Редови Tine Чешел,Пропустливи Detangle Коса Четка TP-08 Свеж Со попуст
SEMBEM Преносни Густа Заби Четка Косата Чешел Пластични Флексибилни Круг Совет Коса Салон Професионални Берберот Алатки Фризер Свеж Со попуст
Виолетова Змеј 8 Професионални Алатки За Полнење Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите Директно & Криви & Чистење Shears Свеж Со попуст
7pcs/многу T&G Бренд Нова Коса Јаглерод Чешел Anstatic Haidresser Чешел Поставите TG-07 За Берберот Добар Квалитет во Бела Коса Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Анти-статички Косата со Чешел Мода Пластични Коса, Четки Detangling се Справи со Метежот Туш Чешел Косата Стил Алатка Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка

Тип : Коса CurlersПол : ЖенитеКоличина : 12 КомпјутериМатеријал : Сунѓер, ПластичниКарактеристики : Лесен за Н

DEN 38.00 54.24
6 коса ножици фризерски ножици продажба професионални коса облекување ножици црвено берберот комплет clipper фризура чистење Свеж Со попуст
Моден DIY спирала коса curler навивам стапови коса прачки за кадрава коса виткање алатки како косата фризерски стил алатки трговија Свеж Со попуст
500pcs Коса Додатоци Мини Плетенка Плетенки Еластична Врска Бенд конска опашка Носителот Еластична Гума Јасно Бели Додатоци Свеж Со попуст
Про Свиња Наежвам Четка За Коса Стил Анти-топлина на Косата Овална Гребло Четка За Коса Мазна Не Штети На Коса Салон Четка Свеж Со попуст
5.5 инчен сребро Јапонски коса ножици Тефлон ножици евтини фризерски фризер нерѓосувачки челик фризерски сет ножици Свеж Со попуст
Професионални Салон Коса Алатка Торба Зебра Фризерски Торба Преносни Футрола Алатка Случај За Косата Алатки За Складирање Clipper Свеж Со попуст
црна 4.5 инчен фризерски салон нерѓосувачки челик коса ножици Фризер професионални фризерски ножици моделирање алатка Свеж Со попуст
Црна 19 Забите, Косата со Чешел Detangling Широк Заби Фризерски Чешел Пластични отпорни на Топлина Голем Широк Заб Чешел Косата Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(16.80 cm) должина RT60 модел на косата ножици

Не заборавајте да го добиете вашиот купони пред да се направи нарачката~ фризерски ножици за barbers,ножниц

DEN 973.00 1216.32
Вратот Хартија во Ролна за Берберот Берберот Салон Алатки Професионални Еластичен за Еднократна употреба Свеж Со попуст
Вратот Хартија во Ролна за Берберот Берберот Салон Алатки Професионални Еластичен за Еднократна употреба

Опис : Меки, Силни и Издржливи за Еднократна употреба, треба да се користи за еднократна употреба Држи бе

DEN 106.00 133.44
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears Свеж Со попуст
5/5.5/6/6.5/7/7.5/8 ЈП Kasho H1006 Сино Дијамант Фризерски Ножици за Сечење Чистење Shears Човековите & Миленичиња Коса Shears

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5" / 5.5" / 6" / 6.5" / 7" / 7.5" / 8" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Сечење / Чистење Ножици 1 Pcs / 1 Pair Оп

DEN 321.00 458.40
6.0 и 17,5 см Прилагодено Лого Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици C1009 Свеж Со попуст
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици Свеж Со попуст
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

DEN 2176.00 2720.16