сет од 2 црвено кратко отпор бенд fitnee вежба бенд еластичен појас за промет на големо и kylin спорт

сет од 2 црвено кратко отпор бенд fitnee вежба бенд еластичен појас за промет на големо и kylin спорт

15 %

DEN 408.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот


size1 : обемот на 610 мм, со ширина од 12.7 mm, дебелина 4.5 мм. разни напнатост : 10-25 lbs.
size2 : Обемот 2080mm, Ширина 13mm, дебелина 4.5 мм. Обемот тензија 15-25 LBS.
Тест Извештај
Поврзани настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
-Shippment
1.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но, ако цел повеќе од 200$, ние ќе брод од Експрес бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена.
2. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да ги пополни барање woth логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.

боја: Црвена
Функција: Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На: PB013L
Одделот За Името: Жените
Примена: На Возилото Exerciser
Бренд Име: kylinfit
боја: Црвена
Место на Потекло: Кина
применливи корисник: Жените и мажите

Додатоци на производи

4 Тркала Моќ Тркала Тројно AB Абдоминална Ролери Abs Фитнес Тренингот Машина Салата Коленото Подлога Свеж Со попуст
4 Тркала Моќ Тркала Тројно AB Абдоминална Ролери Abs Фитнес Тренингот Машина Салата Коленото Подлога

4 Тркала Моќ Тркала Тројно AB Абдоминална Ролери Abs Фитнес Тренингот Машина Салата Коленото ПодлогаКарак

DEN 805.00 1610.88
Micros Eyelid Офталмолошки Инструменти три видови главата 10.5 СМ двојно eyelid масти Tarsal жлезда физиотерапија масажа пинцети Свеж Со попуст
Рака Gripper Тренер Надлактицата Рака Карпален Проширувач Dynamometer Зајакнување На Обука Прст Exersiser Зафат Сила Сила Мерач Свеж Со попуст
1 Компјутер Спортски Јаже Скокнеш Дрво Зафат Се Справи Со Деца Дете Фитнес Опрема За Обука Пракса Брзина Скок Случаен Боја Свеж Со попуст
4pcs/set 12.5 cm ножици+Игла носители +пинцети Титаниум алуминиумски хируршки инструменти офталмолошки инструменти микрохируршка Свеж Со попуст
(УВ PROCTION)20*3мм 1 метар Speargun бенд прашка гумени цевки speargun гумени бендот килибар пливање делови Свеж
(УВ PROCTION)20*3мм 1 метар Speargun бенд прашка гумени цевки speargun гумени бендот килибар пливање делови

метар метар метар метар метар метарНуркање се Нурне Прашка Spearfishing Пиштол Вежба Гумена Цевка надвор / вн

DEN 671.52
2 во 1 Ab Ролери&Скокни Јаже, Без Бучава Абдоминална Тркала Ab Ролери со Мат за Вежбање Фитнес Свеж Со попуст
2 во 1 Ab Ролери&Скокни Јаже, Без Бучава Абдоминална Тркала Ab Ролери со Мат за Вежбање Фитнес

Тежина : околу 700gБоја : сина,црна,розова,црвенаF eature : Remo пет на ab ролери се справи,тогаш стави на јаже е j u m

DEN 836.00 1045.44
3M Скок Скокнеш Јажиња Кабел Челик Прилагодливи Брзо расте ABS Справи со Скок Јажиња Crossfit Обука на Боксерскиот Спорт Фитнес Свеж Со попуст
Relefree Топла Нерѓосувачки Челик Слободно Јаже 3 m Заменливи Wire Кабел Брзина Скок Скокнеш Јажиња за Спорт Вежба Свеж Со попуст
Стомачните Мускули Суспензија Виси Ремени Обука Обратна се Повлече Седат Прозорци Брадата-up Бар Монтирани Унисекс AB Прашка Свеж Со попуст
Природен Латекс Атлетик Гума Отпор Бендови поставите Салата Проширувач Crossfit Моќ Кревање се Повлече До Зајакнување на Мускулите Свеж Со попуст
Јога Пилатес Јога се Протега Појас 150cm еколошки гума латекс тензија јаже се протега бенд тензија парче отпор Свеж Со попуст
Јога Пилатес Јога се Протега Појас 150cm еколошки гума латекс тензија јаже се протега бенд тензија парче отпор

Бесплатен Превозот 1.5 м Јога Пилатес Водат Отпор Бенд Вежбање Фитнес Тренинг [име на производ] : тензии п

DEN 113.00 240.00
Насловна Фитнес 2pc Прашка Ремени Абдоминална Carver Виси Појас Брадата До Седат До Бар Pullup Тешки Мускулите Обука за Суспензија Свеж Со попуст
6 Бои Дигитални LCD Pedometers Мода Спорт Електронски Рака Хривнија Види Рака Pedometer Спорт се Кандидира Чекор Калории Контра Свеж Со попуст
Нови пристигнување AB тобоганот двојно тркала Абдоминална тркала тренер фитнес АД тркала пост-слободен пад Свеж Со попуст
Нови пристигнување AB тобоганот двојно тркала Абдоминална тркала тренер фитнес АД тркала пост-слободен пад

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Тркала КОЛ : 14cm, ширина : 2.5 cm справи со должина : 31cmЗабелешка : цената не вклучува improt данок

DEN 1166.00 1440.00
183 cm Топла Салата Фитнес Опрема Сила за Обука Памук Латекс гума за џвакање Отпор Бендови Јога Гума Циклуси Спорт Пилатес Свеж Со попуст
сина латекс отпор тренингот вежба пилатес јога бендови јамка врвка за околу глуждот еластичен појас енергија прстен за freeshipping Свеж Со попуст
Нови 208cm/Set Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема Свеж Со попуст
Нови 208cm/Set Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес CrossFit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема

Нови 208cm / Set Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес Cross Fit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес О

DEN 204.00 254.40
Латекс Цевки Expanders Јога Водат Отпор Фитнес Бенд Crossfit Рака Еластична Бенд Спортски Танц Обука Тренингот Опрема Свеж Со попуст
Латекс Гума За Џвакање Отпор Бенд Пилатес Цевка Јаже Фитнес, Јога Фитнес Опрема Свеж Со попуст
Латекс Гума За Џвакање Отпор Бенд Пилатес Цевка Јаже Фитнес, Јога Фитнес Опрема

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : TPR Боја : Зелена, Жолта, Розова, Црна, Сина, Црвена, Ви

DEN 167.00 193.44