КИЦ Дигитални 2 Канали 4 Бендови апаратче за Слушање Мини Tuneable Засилувач на Звук Во Увото Преносни Невидливи апаратчиња за Слушање A10 Батеријата

КИЦ Дигитални 2 Канали 4 Бендови апаратче за Слушање Мини Tuneable Засилувач на Звук Во Увото Преносни Невидливи апаратчиња

14 %

DEN 2229.00

DEN 2592.00

Свеж

Во магацинот

Една Програма За 8.
2)Ако вашата предмети се дефектни(не поради злоупотреба или погрешна употреба).Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.Мулти-канал Експанзија(2 Канали) 7.

Тип На Објект: Уво Заштита
Големина: CIC
Материјал: ABS
Бренд Име: AST
Број На Модел На: laiwenT21
Батеријата: 10A/a10
Програма: no
is_customized: Yes
Канал: 2
бучава redection: 6dB

Додатоци на производи

Бесплатен превозот до 2015 Топла Нови Двојно се Повлече Дише Ортопедски Медицинска Нега Половината Појас Заштита Свеж Со попуст
18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L) Свеж Со попуст
18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L)

18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L)Карактеристики : 1.Меки и у�

DEN 273.00 287.52
Иновативни Производи Кина Уво Aparat FEIE Беж Aparelho Auditivo Со Јасен Звук S-8b апаратче за Слушање Евтини Цена бесплатен Свеж Со попуст
Иновативни Производи Кина Уво Aparat FEIE Беж Aparelho Auditivo Со Јасен Звук S-8b апаратче за Слушање Евтини Цена бесплатен

Глувоста може да ја предизвика комуникациски нарушувања, но исто така предизвикуваат деменција, сериоз

DEN 864.00 959.52
60piece= 2 pack/многу Anion санитарни салфетка Shuya менструалниот влошки жените здравствена заштита љубов anion санитарни влошки Свеж Со попуст
Назад Нега на Телото во Пенкалата Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Рамо Поддршка Рака за Жените се Подобри Седат Прошетка Свеж Со попуст
OPER Рака Поддршка Рамо Појас Прилагодливи Дише Медицински Рака Прашка Clavicle Фрактура Хирургија Дислокација Скршени ЕМ-80 Свеж Со попуст
20 компјутери Удобност трговија на Големо Обновливи Медицински Одделение Силиконски Менструалниот Првенство Женски Хигиена на Свеж Со попуст
Анти 'Рчи Ленти Полесно Да Дишат Право Подобро Носната Ленти Вистинскиот Начин За Да Престанете Да' Рчи Подобро Дишат Свеж Со попуст
Tcare Авто Греење Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepads Вратот Заштитник Massager Магнетна Терапија Турмалин Подготвуваат Свеж Со попуст
50pcs/пакет Анти 'Рчи Полесно Дишам, Ленти Право Подобро Носната Ленти Вистинскиот Начин Да се Запре' рчењето Подобро Дишат Свеж Со попуст
Tcare Lumbar Поддршка Појас, Дише Мрежа во Долниот дел на Половината Поддршка Подготвуваат Терапија,Прилагодлив Ремени за Ослободување Свеж Со попуст
Feie Слушалки со апаратче за Слушање Аналогни Зад Увото Слушалки Глуви апаратчиња за Слушање S-8B Силика Гел Earplug Бесплатен Свеж Со попуст
година AOFEITE Топла Продажба на Телото во Пенкалата За Жени Мажи Рамо Поддршка Појас Функционална Обука Опрема Бесплатен Свеж Со попуст