бесплатен превозот Нова Жешка Продажба на Безжични итни копчето за GSM Аларм Систем 1 buc

бесплатен превозот Нова Жешка Продажба на Безжични итни копчето за GSM Аларм Систем 1 buc

10 %

DEN 181.00

DEN 201.60

Свеж

Во магацинот

433 M Безжична Итни Копчето Топло Прашува : 1. Зачестеноста на оваа точка ние имаме 433 MHz или 315 MHz, ве молиме да ни оставите порака за 315 MHz кога ќе се направи ред, или ние ќе ви испрати овој објект со 433 MHz фреквенција како стандардно.Однапред ви благодариме!!!
2. ако само цел 1 безжична копчето, јас нема да испраќате тоа, затоа што тоа е премногу мала, и тоа е лесно да се изгуби во превозот,
Ако ви требаат повеќе додатоци, ве молиме да ги видите на следниве линкови во детали
Безжична СОС копчето
1. Безжична панично копче( итна копче) со fix-код,кои работат со безжични GSM и PSTN аларм систем 2. Лесен за употреба,само кликнете на црвеното копче, тоа може да функционира нормално 3. Кога сте во опасност, ве молиме кликнете на црвеното копче, алармот систем ќе генерира аларм веднаш
1*Wireles Итни копче (на Батеријата не се вклучуваат)
Превозот, Ако сте од Русија, ве молиме оставете ги вашите полно име за мене,ви благодариме!! Понекогаш,на испорача време може да го одложи неколку дена,поради лошите временски услови или во текот на зафатен сезона, ве молиме, не грижете се. Само прашајте ме за да го одложите заштита на време.
Гаранција Ние ќе се направи целосно тест пред да испрати овој производ, така што ќе добиете совршен производ, Сите алармот домаќин се Запечатени етикета, ве молиме не се откине етикетата. Не се сите 433 MHz додатоци компатибилен со сите 433 MHz аларм систем на пазарот. Ве молиме прашајте ме ако имате проблем. 2 Години замена гаранција, купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
Услуга Време 10 : 00 часот - 22 : 00часот во Кинески време, јас ќе ви одговори што е можно поскоро ако испратите порака во друго време,
Повратни информации Доколку не сте задоволни со овој производ, ве молиме оставете ме 5 ѕвезди повратни информации, јас ќе услуга подобро и подобро ! Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме да не остави негативни повратни информации и ниска оценка, затоа што тоа нема да ги реши проблемите. ако не сте задоволни, ве молиме оставете ми порака и јас ќе ви одговори што е можно поскоро, мислам дека сè може да се реши. (Јас може да испрати уште еден нов производ или купон).

Број На Модел На: JINJI-01
Бренд Име: Earykong
боја: Бела
Работна Фреквенција: 433Mhz
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Свеж Со попуст
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор

Ве молиме да го исклучи моќ, а потоа чистење на сензорот со мека крпа со малку алкохол ако чистење е потр

DEN 743.00 863.52
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу Свеж
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу

Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст Сите вратени предмети МО

DEN 1920.00
Бесплатен превозот (10pcs/многу)Пластика Копче копче за Итни случаи Круг Стил за ФОЛКСВАГЕН далечинскиот клуч Свеж
Голем попуст Chuango WS-105 Безжична затворен Strobe флеш Сирената Компатибилен со Chuango и Etiger серија аларм систем Свеж
Yobang Безбедност на Безжични RFID Тастатурата за Безбедност Близина Вратата за Влез Контрола на Пристап на Алармни Системи+2 Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Безжична Keychain Далечински Контролер за iHome Фокус GSM PSTN Аларм Натрапникот Систем за Безбедност,Бесплатен Свеж Со попуст
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485) Свеж Со попуст
Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул Modbus TCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410T(16DI+RJ45+RS485)

Висока брзина на пулсот контра Ethernet Далечински IO IOT Модул ModbTCP Стекнување на Податоци Модул 16 DIN M410 T(16 DI+RJ4

DEN 5386.00 10560.00
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената Свеж Со попуст
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената В

DEN 8465.00 9302.40
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID Свеж Со попуст
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID

*Поддршка на надворешниот безжични сирената Поддршка мултијазик на менито на екранот,глас го поттикнув

DEN 2645.00 2875.20
85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Аларм Детектор Свеж Со попуст