2-2.24 Силиконски Директно Редуктор Црево Силикон Турбо Црна (51mm-57mm) За BMW MINI Cooper S R53 КОМПЛЕТ 2001 - EP-SS0R5157

2-2.24 Силиконски Директно Редуктор Црево Силикон Турбо Црна (51mm-57mm) За BMW MINI Cooper S R53 КОМПЛЕТ 2001 - EP-SS0R5157

DEN 110.88

Свеж

Во магацинот


Што се купување на 100% Сосема Нов на EPMAN - 2"-2.24" Силиконски Директно Редуктор Црево Силикон Турбо Црна (51mm-57mm) За BMW MINI Cooper S R53 КОМПЛЕТ 2001 - EP-SS0 R5157 Објект Спецификација Објект Состојба : Brand New Температура Опсег : - 65 сте. С до + 350 сте. F (177 сте. В) Армиран Слој : 4-Ply Црево Внатре Дијаметар : 2"-2.24" 51mm-57mm Дебелина на Ѕид : 5mm Должина : 3" (76mm) Боја : Исто како слика за Апликација : Ладење конектор, Основните замена, Обичај Турбо, Supercharger chargepiping постави, обичај компресор, влезот за turbocharged и supercharged автомобил, итн
[Гаранција] - 1 Година целосна Гаранција Против Било Производство на Дефект! ЗАБЕЛЕШКА : Силиконски црева НЕ е компатибилен со гориво или масло Силиконски црева е компатибилен со вода или анти-замрзнување како што coolant
Забелешка :
1, Друга боја треба М. К. П 10 PCS нагоре.
2, Прилагодени на брендот треба да плати дополнителни трошоци : 30 за едно лого .
3, Цевки надворешниот и внатрешниот боја не е исто М. К. П 10 PCS нагоре.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Бренд Име: EPMAN
Тип На Објект: Turbo
Година: 2001-2006
Име На Модел: EP-SS0R5157
Зафатнина: 1.2-2.5 Т
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Должина: 00inch
Објектот Ширина: 00inch
Објектот Висина: 00inch
Објектот Тежина: 0.15kg
Објектот Дијаметар: 00inch
Материјал Тип: силиконски црева
Специјални Функции: Универзална
Нема. на Цилиндри: Универзална
is_customized: Yes
МЕСТО НА ORIIGNAL: Тајван
Точка име : силиконски црева
Функција: внесувањето воздух
Дебелина: 5 mm, 4 ply армирано
Работен Притисок: 0.3 Mpa (43.5 PSI) да 0.9 Mpa (130.5 PSI)
боја: Црна со Виолетова
Состојба: Нови
Првиот Клучен Збор : 0DEGREE СИЛИКОНСКИ ЦРЕВА
Автомобил Производител: Универзална

Додатоци на производи

xunbeifang Бенд New за Сега DC SD читач на картички со индикатор светлото Адаптер Конвертор За DreamCast игра со 16GB слободен Свеж Со попуст
xunbeifang Бенд New за Сега DC SD читач на картички со индикатор светлото Адаптер Конвертор За DreamCast игра со 16GB слободен

За Сега DC SD прочитајте читач на картички со читање индикатор (SD kcal) Dreamcast SD card читач на картички испратени

DEN 1406.00 1512.48
Montessori Sensorial Материјали Цртан филм Зоолошката градина Животни Мозаик Montessori Образовни Дрвени Играчки на децата во Свеж Со попуст
Акрилик Торта Topper Вметнете Картичката Роденденска Торта Декорација Алатки За 2018 Дипломирањето Партија Материјали Свеж Со попуст
SSEA Нов Лаптоп, ЛЦД Инверторот за ACER TravelMate 5710 5710G 5320 5720series Бесплатен превозот Свеж Со попуст
SSEA Нов Лаптоп, ЛЦД Инверторот за ACER TravelMate 5710 5710G 5320 5720series Бесплатен превозот

Поправи вашиот лаптоп со LCD заднинско осветлувањеЕдиница : 1 PCSБоја : како на сликата шоу.Состојба : 100% сос

DEN 439.00 461.76
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ОДГОВАРА FORVolkswagen Буба Голф Jetta Дизел Turbocharged 1.9 L 8V L4 038 198 012 Т 038198012T Свеж
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ОДГОВАРА FORVolkswagen Буба Голф Jetta Дизел Turbocharged 1.9 L 8V L4 038 198 012 Т 038198012T

Моторот мотокар мотор ремонт колекцииПроектот вклучува : Цилиндар на главата заптивка, доза цела запти

DEN 2352.00
2018 Пролет Мажите Воени Чизми Вистински Кравја Кожа Водоотпорен Пустината Тактички Борба со Подигање на Глуждот на Мажите Војска Свеж Со попуст
Мотоцикл Пак Сигнал Опашка Светлина Кочница Престане да Работи Индикатор Интегрирани Сигнал LED Светла за Хонда GROM MSX125 Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ MX25L3205DM2I-12G MX25L3205D M2I-12G MX25L3205DM2I MX25L3205D 25L3205 СОП-8 МЕМОРИСКИ ЧИП НОВИ Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ MX25L3205DM2I-12G MX25L3205D M2I-12G MX25L3205DM2I MX25L3205D 25L3205 СОП-8 МЕМОРИСКИ ЧИП НОВИ

Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција 1 Ве молиме да го потврдите прие

DEN 168.00 176.64
Нови Пристигна 5/8 Paisley Печати Пати во Текот Еластична 10 јарди/многу Кашу Орев Печати НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Коса Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 125W 12V Мотоцикл Светлата на вниманието мото U7 LED Возење автомобил Магла работа Светлината Главата место Декоративни Свеж Со попуст
Прекрасна Бебето Животно Кукла Кадифен Спиење Кучиња Полнети Играчки со Звук Деца Kawaii Божиќ Роденден Нова Година Подароци Свеж Со попуст
Рачно изработени Накит Atolyestone Артилерија Алки WIith Водител на магнетски затворач Уникатен Хривнија Свеж Со попуст
Рачно изработени Накит Atolyestone Артилерија Алки WIith Водител на магнетски затворач Уникатен Хривнија

За стар клиент : 5% попуст за било која вредност ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18

DEN 590.00 719.52