Бохемски Стил Пурпурна Кристал Кристал Цвет Dangle Обетки Панк Златна Боја Долго Капка Earring За Жените Накит

Бохемски Стил Пурпурна Кристал Кристал Цвет Dangle Обетки Панк Златна Боја Долго Капка Earring За Жените Накит

19 %

DEN 99.00

DEN 122.88

Свеж

Во магацинот

20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа. Колку за наплата/замена ?
а.
Враќање
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.Овие трошоци се на купувачот одговорност.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.
Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да).20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.18" Количина : 1 Пар Обетки
Пакет Се Вклучени : 1 Пар Капка Обетки
Забелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.Ние брод на светот. Кога ќе се направи пад на превозот со цел, може да се пополни вашиот клиент адреси, или да ја напуштат пораки за да ги споделите со нас, тоа е пад на превозот, тогаш ние ќе брод тоа како вашето барање побрзо.
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден). Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
is_customized: No
Пол: Жените
Материјал: Кристално
Бренд Име: Pinksee
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: Mu
Обликотшема: Растенијата
Место на Потекло: Жеџијанг,Кина (Копно)
Точка име : Капка Обетки
Материјал: Легура
Тип: жените обетки
боја: Виолетова
дизајн: Виолетова Кристал Цвет Dangle Обетки
жешка: обетки за жени
Повод: Годишнина,Ангажирање,Свадба,Подароци,Партија
клучен збор : Bijoux Femme
клучен збор : Orecchini lunghi

Додатоци на производи

MANILAI Трендовски Симулирани Бисер Голема Метална Школка Студ Обетки За Жените 2017 Шарм Накит Плажа Boho Обетки Pendientes Свеж Со попуст
TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066 Свеж Со попуст
TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066

Кристал Украси за Божиќни Обетки За Жените Познатиот Бренд Трендовски Earring Мода Накит Партија Brincos Bijoux Se

DEN 137.00 211.20
8SEASONS Жените Паун Мода Пердув Обетки сребрена боја Зелена Круг Dorp Обетки 30мм(1 1/8) x 18mm( 6/8), 1 Пар Свеж Со попуст
8SEASONS Жените Паун Мода Пердув Обетки сребрена боја Зелена Круг Dorp Обетки 30мм(1 1/8) x 18mm( 6/8), 1 Пар

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит

DEN 61.00 87.36
E00535 Мода Нови Пристигнување Врвен Квалитет Ниска Цена Мал Домот Модна Инспирација Жените Жолт Цвет Студ Обетки Свеж Со попуст
CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042 Свеж Со попуст
CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042

CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042Предмет : Женит

DEN 137.00 210.72
Студ Обетки Геометриски За Жените Мода Накит Партија Здрава Керамички Жена Обетки Bijoux Мода Накит Свадба Подарок Свеж Со попуст
Глам Luxe Мистериозен Бренд дизајнер Жолта кристално Сребро Студ обетки мода Симпатична накит E265 Свеж Со попуст
Глам Luxe Мистериозен Бренд дизајнер Жолта кристално Сребро Студ обетки мода Симпатична накит E265

Бренд Garilina Метал Сребро Позлатен Главниот Камен Кубни циркони 8 mm Главната Боја Жолта Тежина 2.44 Грама ( Ц

DEN 141.00 187.20
925 фунта сребрена Пеперутка Студ Обетки За Жените Бела Blushed Boucle d'oreille Уво Приклучоци Романтична Љубов Мода Нови Накит Свеж Со попуст
Година Earings Мода Симулирани Бисер Накит Шупливи Капка Обетки За Жените Гроздобер Сребро Позлатен Долго Earings Свадба Свеж Со попуст
PATICO Брзо Бесплатен Превозот Зелена Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Свеж Со попуст
8SEASONS Мода Накит Дрво Multilayer Празен Круг Маскирна Етничка Hyperbole Уво Кука Обетки 7.5*7cm, 1 Пар Свеж Со попуст
8SEASONS Мода Накит Дрво Multilayer Празен Круг Маскирна Етничка Hyperbole Уво Кука Обетки 7.5*7cm, 1 Пар

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

DEN 72.00 90.24
Новиот Бренд Гроздобер Мода Накит Злато Глеѓ Кубни Плоштадот Студ Обетки за Жените Накит brincos Свеж Со попуст
Новиот Бренд Гроздобер Мода Накит Злато Глеѓ Кубни Плоштадот Студ Обетки за Жените Накит brincos

ПроизводотМоден ОбеткиГолемина На&ТежинаОколу 8.2 g23*16mmБојаКако слик покажуваМатеријалАлуминиумски+Ка

DEN 96.00 101.76
XIAO МЛАД Бело Црно Крзно Топката Tassel Долги Обетки За Жените 2017 Нова Мода Накит Слатка Слатки Подароци трговија на Големо Свеж Со попуст
Yumfeel Нова Мода Накит Долго Tassel Обетки Златна Позлатен Геометрија Триаголник Долго Dangle Обетки Жените Подароци Brincos Свеж Со попуст
Qingmos Трендовски Sterling Silver S925 Обетки за Жени со 8.5 mm Сребрена Прстен, Сребрени Обетки-ear497 Слободен брод Свеж Со попуст
Qingmos Трендовски Sterling Silver S925 Обетки за Жени со 8.5 mm Сребрена Прстен, Сребрени Обетки-ear497 Слободен брод

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Трендовски Sterling Silver S925 Обетки за Жени со 8.5 mm Сребрена Прстен, Ср

DEN 281.00 360.00