1pcs Висок Квалитет 4 *5/8 Круг Филц од Волна Чистење Полирање Тркала Влошки dics Полирач користат за Агол Мелница

1pcs Висок Квалитет 4 *5/8 Круг Филц од Волна Чистење Полирање Тркала Влошки dics Полирач користат за Агол Мелница

DEN 216.00

Свеж

Во магацинот


Број На Модел На: 4
Големина: 4
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Тип: Волна мелење dics
Дијаметар: 4
дупка: 16mm(5/8)
Дебели: 8мм

Додатоци на производи

3 парчиња 3 5 7 Факултативна Собираат Волна Почувствува Полирање Тркала Полирање Восок Топка за Метал Пластика, Стакло, Дрво Свеж Со попуст
80x10x10Hx4W-150 дијамант мелење тркала за острење карбид алатки,смола мелење тркала,рамно брусење тркала. Свеж
80x10x10Hx4W-150 дијамант мелење тркала за острење карбид алатки,смола мелење тркала,рамно брусење тркала.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Нашите производи се со добар квалитет со р

DEN 720.96
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање Свеж Со попуст
5 челична жица тркала четка метал derusting дрво мелење полирање

Големина : 5"(OD)*16(ID)mmПримена : се Користи за derusting метал, брусење и полирање на дрво.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТ

DEN 379.00 379.20
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен Свеж Со попуст
Fixmee 10 Компјутери Влажна и Сува Хартија Sandpaper Одделение 120 - 2000 Ронки Водоотпорен

Карактеристики : Ова е исклучително високо квалитетни материјали Идеален за DIY или Индустриски апликац

DEN 281.00 379.20
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска Свеж Со попуст
DRELD 25Pcs Dremel Додатоци 2.35 mm месо тело Полирање Тркала Mandrels Сечење Cut-off Тркала Држачот за Ротари Алатки Врска

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет Mandrel за Волна по

DEN 168.00 223.20
2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки Свеж
2 парчиња Чистење Разголување Мелење Диск 100*16 мм Метална Боја Рѓа Отстранување Агол мелница Алатки

Примена : Отстранување на општи слој и полирање на површината.Вашето задоволство е нашиот прв приоритет

DEN 475.20
Jrealmer 10pcs 2.35 mm месо тело Круг Топката Дијамант Burrs битови Dremel Брус Ротари Алатка Стоматолошки Гравирање Гравирање Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка Свеж Со попуст
20 компјутери 2/50mm Roloc Мелење Диск Размавта Тркала + Држачот за Метал Заврши Ударна Моќ Алатка

Ви благодариме ! Добредојдовте да се распрашува со нас за крај решение и повеќе сродни производи ! Покра

DEN 806.00 806.40
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240 Свеж Со попуст
100 парчиња 9/225mm Кука & Јамка Абразивни Пескарење Диск Ѕид, Дрво Мелење P60 P80 P180 P240

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 3494.00 3494.40
OOTDTY Топла 2 Микс Ронки Сандер Диск 3мм месо тело Пескарење полски Полирање Подлога Backer Плоча За Полирање На Вештачки Камен Свеж Со попуст
10pcs 125mm 5 Кука Јамка Пескарење Дискови 8 Дупка Sandpaper Влошки Поставите 40Grit-3000Grit Сандер Диск Полирање Абразивни Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15 Свеж Со попуст
10Pcs 6mm Ронки 120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Вежба Битови L15

КарактеристикиДобра на метали, шуми, пластика, керамика, итн.80 Ронки Пескарење Бендови за Помине Уметно

DEN 35.00 37.44
10Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка L-парична казна Свеж Со попуст
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка Свеж
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки

DEN 168.00
Нови 100Pcs 13mm волна Полирање мелење тркала главата Малку Вежба Свеж Со попуст
Нови 100Pcs 13mm волна Полирање мелење тркала главата Малку Вежба

Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира Во случај дека вашиот производ е

DEN 211.00 266.88
Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала Свеж Со попуст