Модерната Led Кристал Таванот лустерот За Дневна Соба luminaria teto cristal led Светилки За Домашна Декорација плоштадот сјај светилки

Модерната Led Кристал Таванот лустерот За Дневна Соба luminaria teto cristal led Светилки За Домашна Декорација плоштадот сјај

DEN 4963.20

Свеж

Во магацинот


Повеќе Препорачуваме Предмети
Модерната Led Кристал Таванот лустерот За Дневна Соба luminaria teto cristal led Светилки За Домашна Декорација плоштадот сјај светилки
Стилот на Модерната Материјал Кристал, LED,од не ' Рѓосувачки Челик Влезниот Напон 100-240 V 50/60 Hz LED Извор на Светлина ПРЕДВОДЕНА Вклучуваат или Не Вклучуваат Префрлување Тип Ѕиден Прекинувач Инсталација Тип Површината Износ Одговараат За
*Спална соба
*Студија Соба
*Трпезарија
*Aisle Потрошувачка на Енергија 48 W Боја Како слики Големина
Како слики Коментари
Повеќе Слики за вашиот референца
Превозот
Ние брод на Светот.
Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Постои вистински следење на број за секоја цел. за меѓународни налози
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.
Ние не бродот на викенд или државни празници
Плаќање
Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам(Alipay) од страна на главниот кредитна картичка или на друг начин кој Али поддршка.
Враќање
Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосно рефундирање во рок од 14 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било купите по ова 14-дневен период.
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Ви благодариме за комуникација.

Емитуваат Боја: Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект: Лустери
База Тип: Оптоварување
Напон: 240V,230V,120V,90-260V,110-240V,220V,130V,110V
Стил: Модерна
сертификација: RoHS,CCC,CE
Инсталација Тип: Semiflush Планината
Сенка Тип: Кристално
Број На Модел На: АБЦ-YJ-8038-4
Е Светилки Вклучени: Yes
Бренд Име: СОН МАЈСТОР
Заврши: Полиран Челик
Сенка Ветер: До & Долу
Гаранција: 1 година
Тело Материјал: Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина: LED Светилки
Тип На Прекинувач: Никој
Извор На Енергија: AC
Е dimmable: No

Додатоци на производи

2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок Квалитет Свеж Со попуст
2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок Квалитет

2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок КвалитетТип : Дведи

DEN 1400.00 1473.60
Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување Свеж Со попуст
Лофт ЛЕР Песна Светилки Нордиските Ретро RH Американскиот Индустриски LED Спот Светилка Црна Таванот Светлина Гроздобер Место Свеж Со попуст
NANS LED Кристал Лустерот Светлина за Aisle Тремот Ходникот Скалите Кристал Прстен јадење светлина, LED Сијалица Гаранција Свеж Со попуст
Ретро Креативна Уметност Flute Pendant светлина E27 железо, индустриски Правец на Pendant светилка за Магацин/Ресторан/Кафе Свеж Со попуст
модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален Свеж Со попуст
Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Свеж Со попуст
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
Horsten Минимализам Модерната LED Таванот Светла Креативни Акрилик Алуминиум Таванот Светилка За Дневна Соба и Спалната соба Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27 Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27

GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E

DEN 1067.00 1641.60
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бе

DEN 261.00 335.04
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот

Големина на : A : Дијаметар 7cm Висина 9cm Б : Дијаметар 8cm Висина 10cmC : Дијаметар 5cm Висина 10cmОпис : Pendant Светла (

DEN 842.00 936.00
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина, Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина,

LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка 85265 VLED Одредување на светлината Топло Бела / Кул Бело Б

DEN 115.00 143.52
ZMISHIBO Европски Стил Стакло Pendant Светилка 100-240V E27 Штекер Еден Чад Сива Таванот Монтирани Бар Трпезариска Маса во Спална Свеж Со попуст
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла

луксузна вила сала висат жица кристал лустерот осветлувањеГолемина : L100*w55*H70 CM1.Модел No : ZQA10592.Бренд име :

DEN 33660.00 39600.00
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст