disado 22 Frets Тигар пламен материјал јавор ружино дрво fingerboard Електрична Гитара Вратот трговија на Големо Гитара Делови додатоци

disado 22 Frets Тигар пламен материјал јавор ружино дрво fingerboard Електрична Гитара Вратот трговија на Големо Гитара Делови

DEN 5280.00

Свеж

Во магацинот


Спецификации : 1. Вратот Материјал : Тигар пламен јавор 2. Fingerboard Материјал : ружино дрво 3. Frets : 21 22 24 frets 4. Тјунер дупки : 10мм 5. Прилагодување : Двојно adjustble решетка род,глава на вредноста 6. Крај : сјајни 7. Боја : жолта 8. Пакетот вклучува : 1pcs гитара вратот
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

боја: 21frets, 22frets, 24frets
Број На Модел На: 22f
Бренд Име: disado
Тип: Лак
is_customized: Yes

Додатоци на производи

D'Addario Про-Арт Nyltech Ukulele Стрингови EJ88T EJ88S EJ88C EJ88B Daddario Свеж Со попуст
D'Addario Про-Арт Nyltech Ukulele Стрингови EJ88T EJ88S EJ88C EJ88B Daddario

Секоја низа во рамките на оваа група е направена од нашите ексклузивни Nyltech материјал и оптимизиран за с

DEN 623.52
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови Свеж Со попуст
10 Компјутери/Set Гитара Рака Брави Straplocks Рака Копчиња Печурки Глави Злато Гитара Делови И Прибор Нови

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

DEN 81.00 135.36
Внатрешната Нишка 3,5 мм Месинг Електрична Гитара за да се Префрлате Прекинувачи, Копчиња Совет Капа Копчето Свеж Со попуст
Прилагодливи Чист Памук Гитара Рака за Акустична Електричен Бас Гитара (3 Бои се Опционални ) Свеж
Прилагодливи Чист Памук Гитара Рака за Акустична Електричен Бас Гитара (3 Бои се Опционални )

ОписКарактеристики : Чист памук гитара ремени едноставен стил и практична, силна и издржливи. Осигурет

DEN 238.08
Zebrawood Гитара Глава Убава Zebrano Главата Дрво Цврсто Дрво рачно изработени Материјал Гитара Додатоци 200*90*0.55 мм Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Multicolor Птици војник гитара зема Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови Multicolor Птици војник гитара зема

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р Свеж Со попуст
6Pcs/Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3L+3Р

6 Pcs / Set Електрична Гитара String Подесување Штипки за Заклучување Приемници Копчиња Машина Глави 3 L+3РОпис :

DEN 365.00 536.64
6Pcs/SET 2018 Гитара Жици Orphee-RX TX Серија Никел Позлатен Челик Гитара Жици за Електрични Гитари Оригинални Мало Пакет Свеж Со попуст
Аудио Тон Switch A500K Сплит Вратило Садови Potentiometer Гитара JUL03_17 Свеж Со попуст
Аудио Тон Switch A500K Сплит Вратило Садови Potentiometer Гитара JUL03_17

Аудио Тон Switch A500 K Сплит Вратило Садови PotentiometerГитара JUL03_17Опис : Професионални и квалитетни A500 K Potentiometer,

DEN 34.00 47.52
Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте Свеж Со попуст
Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крсте

Yibuy Гитара Пломба Налепница Fretboard Белешки DIY Маркер за Бас Жолта Крстегитара пломба налепница секирај ма

DEN 156.00 210.24
Гитара додатоци класичната дрво гитара круг акустична гитара soundhole(звучна дупка) rosette пломба Свеж Со попуст
Гитара додатоци класичната дрво гитара круг акустична гитара soundhole(звучна дупка) rosette пломба

Гитара додатоци класичната дрво гитара круг нека вашиот гитара убава1 Вашите пари се плаќа за Aliexpress.com, о

DEN 130.00 172.80
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци Свеж Со попуст
SOACH 10pcs/Многу 1.0 mm дебелина гитара рака гитара делови ukulele Гитара зема String инструмент додатоци

Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата SOACH Музичката продавница, пред да го купат, ние

DEN 44.00 78.24
Musiclily Повеќе Боја Tremolo Гитара Мост Saddles за Фендер Strat Stratocaster Теле Telecaster Електрична Гитара (Пакување од Свеж Со попуст
1pc 3 Начин Лост Пикап Селектор Прекинувачи За Електрична Гитара Switch Замена Свеж Со попуст
1pc 3 Начин Лост Пикап Селектор Прекинувачи За Електрична Гитара Switch Замена

1pc 3 Начин Лост Пикап Селектор Прекинувачи За Електрична Гитара Switch Замена 100% сосема нов висок квалитет

DEN 203.00 238.08
AliceA908 Сребро Рана Виола Стрингови Најлон Core Алуминиум Легура Рана Позлатени Топката Крај Свеж Со попуст
AliceA908 Сребро Рана Виола Стрингови Најлон Core Алуминиум Легура Рана Позлатени Топката Крај

Најлон CoreАлуминиум Легура РанаСребро РанаПозлатени Топката КрајA1 Најлон Core Алуминиум Легура РанаД2 На

DEN 1627.00 2169.60