2017 Есен Зима Бебе Без Ракави Faux Крзно Вест Бебе Девојка Зима Waistcoat Крзно Вест За Бебе Облека

2017 Есен Зима Бебе Без Ракави Faux Крзно Вест Бебе Девојка Зима Waistcoat Крзно Вест За Бебе Облека

20 %

DEN 475.00

DEN 594.24

Свеж

Во магацинот


Топло прашај!
1.Драги пријатели,ви благодариме за купување на подароци во нашата продавница. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .
3.Ако имате било какви прашања , не отворен спор , може да го контактира
нас , можеме да зборуваме повеќе работи се реши.Се надевам да имаат пријатен
Дете НИ Големина
Ознака големина
Облека должина(cm) во Градите *2cm Соодветна висина см -
- - 3 M 80 27 28 60-70 - - - 9 M, 12 M 86 28 29 70-80 - - - 18 МИЛИОНИ, 24 M 92 29 30 80-90 - - - 3 T 98 30 31 90-95 - -
Големина на табела,може да се 1-2cm грешка. (1 инч=2.54 см)
Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
(Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, а не телото.)
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express , следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 15 работни дена).Да Russion : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. испорака од Кина (од 15 до 60 дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи

Дете НИ Големина: 3M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Outerwear & Палта
Outerwear Тип: Вест
Број На Модел На: BHY012-G
Дебелина: Дебели
Стил: Моден
Пол: Унисекс
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип: Worsted
Јака: V Деколте
Облека Должина: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Материјал: Faux Крзно,Spandex,Памук
Бренд Име: Хумор Мечка
Облека Должина: Редовни
Ткаенина Тип: Worsted

Додатоци на производи

Децата Облека Деца Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни Облека Печ Каубојска Шапка Лабава Грб Убав Џеб Стандардна Големина Свеж Со попуст
Зимски Есен Зајакот Уво Девојка Маскирани Грб Деца Outerwear Детска Облека Бебе Девојка Јакна Елегантен Мантил На Мало Свеж Со попуст
Зимата на децата Палто грб облека Цртан филм Мечка Момчиња Јакна Деца Одржување на Топло Памук Дуксери Грб Деца Секојдневен Свеж Со попуст
мало 1pc Деца Облека панда Цртан филм Outwear Дете Момче Зима се Носат Задебелување Outerwear Грб Деца памук-поместена јакна Свеж Со попуст
2017 Нови Деца Грб Бебе Девојки зимски Палта долг ракав грб девојка е топло Бебе јакна Зимска Outerwear цртан филм руно Свеж Со попуст
Мало 0-3 години памук ракави задебелување плус кашмир вест бебе цртан филм грб есен есен зима Свеж Со попуст
Мало 0-3 години памук ракави задебелување плус кашмир вест бебе цртан филм грб есен есен зима

**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние

DEN 573.00 716.64
Anlencool нови девојки грб во пролет и есен голема момче долги ракави јакна windbreaker во кореја Принцеза chidren облека Свеж Со попуст
Anlencool нови девојки грб во пролет и есен голема момче долги ракави јакна windbreaker во кореја Принцеза chidren облека

Ракавот : Долг ракавДали капа : Не поврзување капамодел : Солидна боја, цветДебелина : обичниВистински шу

DEN 1400.00 2332.80
Децата Облека 2017 Есен Момче Палта Облека Диносаурус Моделирање Маскирани Outerwear Јакна За Деца Пролет Девојки Јакни Облека Свеж Со попуст
Бебе Девојки Јакна Деца Облека Печатење Грб Девојки Зима И Топло, Чисто Outerwear Деца Маскирани Дебели Јакни Блузи Облека Свеж Со попуст
-30 Зима Snowsuit Бебе 80% патка Надолу Romper Отворено Детското Overcoat Облека Девојки Целокупната за Момчиња Деца Jumpsuit Свеж Со попуст
-30 Зима Snowsuit Бебе 80% патка Надолу Romper Отворено Детското Overcoat Облека Девојки Целокупната за Момчиња Деца Jumpsuit

Нови пристигне! Висок квалитет и ниска цена! топла продажба! 100% 5 ѕвезди и позитивни повратни информации!

DEN 2160.00 2399.52
нови девојки/деца/деца пролет/есен јакна, 3 бои за опција, топло руно обвивка, девојки windbreaker, големина 98 да 146 Свеж Со попуст
нови девојки/деца/деца пролет/есен јакна, 3 бои за опција, топло руно обвивка, девојки windbreaker, големина 98 да 146

Answer : ___________________________ Note : бренд на облека не содржат било кој бренд, што значи и ние НЕ прифати расправа з

DEN 958.00 1008.00
Sundae Ангел јакна момче пролет Долг Ракав Маскирани Цртан филм Outerwear деца јакни за девојки Есенски Капути Облека на Децата Свеж Со попуст
Мало 0-8 години памук sleeveles поместена памук рачно изработени бебе вест децата waistcoat пролет, есен есен Свеж Со попуст
Мало 0-8 години памук sleeveles поместена памук рачно изработени бебе вест децата waistcoat пролет, есен есен

**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние

DEN 304.00 304.32
Девојки Жан Јакни Деца Чипка Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни За Девојки 2-7Y Свеж Со попуст
Девојки Жан Јакни Деца Чипка Грб Долг Ракав Копчето Тексас Јакни За Девојки 2-7Y

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",Доколку ви се допаѓа нашата прода

DEN 418.00 509.76
2017 Деца Ски Одговараат Поставите Задебелување Водоотпорен Тинејџерка Момче Ладно-доказ Отворено Облека Windproof Зима Одговара Свеж Со попуст
нови пристигнување мекото ткиво памук момче палто BB02 Б Свеж
нови пристигнување мекото ткиво памук момче палто BB02 Б

Висок квалитет на мекото ткиво памук 100% палто наредени за деца момче BB201602.АБCD

DEN 480.00
softshell бебе девојки јакна секојдневен маскирани outerwear девојки грб пролет руно детска облека децата јакни за девојки cardigan Свеж Со попуст
2017 децата зимско палто јакна момче во голема отворено децата windproof отстранлив тројно децата Јакни 6-16t Свеж Со попуст
2017 децата зимско палто јакна момче во голема отворено децата windproof отстранлив тројно децата Јакни 6-16t

НИ големина / CN големинаДолжинаБиста*2Должина На РакавРамоСоодветни heigh тгрб6 T / 130574852401208 T / 1406049544113010 T / 15

DEN 1769.00 2010.72
2017 Зима Нови Деца Облека Солидна Бебе Крзно Вест Имитација Фокс Крзнено Палто Домот Пријатна Вест Паркови За Девојки TZ183 Свеж Со попуст