RF 8.2 Mhz ЕАС мека етикета 4cmX4cm 1000piece,анти-кражба безбедност етикета,супермаркет анти кражба securitry аларм етикетата

RF 8.2 Mhz ЕАС мека етикета 4cmX4cm 1000piece,анти-кражба безбедност етикета,супермаркет анти кражба securitry аларм етикетата

5 %

DEN 616.00

DEN 648.00

Свеж

Во магацинот


Забелешка :
ЕАС 8.2 Mhz RF мека етикета ,цената што понуда е 1000pcs со бесплатен превозот,
Оваа етикета може да се користи за не метал пакување merchandize,можете да имате merchandize бар-код испечатен на тоа,скенирање и проверете.За разлика од ова ќе треба да се купи deactivator и аларм за врата,консултирајте се со нас да се комбинираат за вас
Внимание :
Одбие да го користите евтини курир,сите курир ние ги користиме има следење на информации на интернет,така што клиентот ќе може да се запознаете со најновите статус на нивните производи.Ако ви требаат повеќе брзи превозот како DHL,fedex,UPS, ве молиме да се консултирате со нас за да го ревидира цена
На безбедност на етикетата мора да биде деактивирана откако се провери,така што ќе не аларм кога минува низ еас антена врата,кликни тука за да се купи машина deactivator
Бесплатни консултации :
За каков вид на анти-кражба на опрема ќе треба да се купи,колку парче што треба, ние нудиме бесплатни консултации за услугата,контактирајте со нас преку веб порака или tradermanager разговор онлајн.
Uaually целиот анти-кражба систем треба да имате,аларм за врата,етикета/tag, еас detacher/deactivator
различни продавница треба различни опрема,консултирајте се со нас со денот на (merchandize што ќе се продаваат,ширина на вашиот излез,ако има некои пречки околу вас)
Нашите Клиенти
ние ви посакам добредојде да visist нашата фабрика,и discusss соработка,можете да добиете ценовник ако сакате да бидете на нашиот агент во вашата локална регионот,благодарение!

Број На Модел На: безбедност ознака ЕАС
Бренд Име: e-Малку
1: директни ЕАС фабрика
2: анти-кражба безбедност мека етикетата
4: R4cm
5: 8.2 mhz
6: лепило ЕАС етикетата
7: OEM/ODM
8: брза испорака

Додатоци на производи

YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената Свеж Со попуст
YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената В

DEN 8465.00 9302.40
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет Свеж
Бесплатен превозот (1piece) Remodling HU92 Флип Далечинскиот клуч 433MHZ Со PCf 7935 чип за НА EWS со добар квалитет

Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот треба

DEN 792.00
2 парчиња/многу Вода Течење Детектор Упад Аларм Сензор за TCP IP Мрежа Аларм Систем за Безбедност ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB Свеж
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel

Pls Внимание : Овој Безжичен strobe сирената само може да работи со нашиот модел YB103 / YB104 Аларм Панел серија.Н

DEN 1128.00 1226.40
Modbus TCP Ethernet Далечински IO Модул (4DI+4DO+4AI+2AO) Вграден во Набљудувачка Поддржува 10MHz Висока Брзина на Пулсот Контра Свеж Со попуст
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност Свеж
Топла Продажба 433Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за Безбедност

Топла Продажба 433 Mhz Безжичниот Сигнал од Предавателот Repeater за Фокус Аларм Систем за БезбедностПакување

DEN 1579.20
бесплатен превозот!трговија на големо 10/20/50/100 компјутери 433MHz Безжична Стакло Вибрации Кршење Сензор Детектор За Нашите Свеж Со попуст
Бесплатен превозот (10pcs/многу)Пластика Копче копче за Итни случаи Круг Стил за ФОЛКСВАГЕН далечинскиот клуч Свеж
2 парчиња/многу Безжична Keychain Далечински Контролер за iHome Фокус GSM PSTN Аларм Натрапникот Систем за Безбедност,Бесплатен Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични RFID Тастатурата за Безбедност Близина Вратата за Влез Контрола на Пристап на Алармни Системи+2 Свеж Со попуст
85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Аларм Детектор Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу Свеж
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу

Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст Сите вратени предмети МО

DEN 1920.00
Црна Безжична Безбедност Лажни Камера Симулирани видео Надзор, внатрешна/надворешна Надзор Атарот Ir Led Лажни видео надзор Свеж Со попуст
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст