Бесплатен превозот.FANUC Осигурач FANUC LM32 големи транспарентен 3.2 Еден 3.2 На Даито осигурач ДАИТО

Бесплатен превозот.FANUC Осигурач FANUC LM32 големи транспарентен 3.2 Еден 3.2 На Даито осигурач ДАИТО

DEN 1073.28

Свеж

Во магацинот

На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.
Плаќање
1. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
И со нетрпение очекувам да вашата НАРАЧКА!
Гаранција
1.
Ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги.- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување на Купувачите треба да се обрне круг-патување трошоците за превозот.
Ве молиме имајте во предвид!!!
Ако тоа 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори.- Една година гаранција.
Повратни информации
1.

Број На Модел На: Стандард
is_customized: Yes
Материјал: Бакар
Бренд Име: OKWK
Употреба: Стандард
Кршење Капацитет: Стандард
Стандарди За Безбедност: Стандард

Додатоци на производи

PCM1753 PCM1753DBQ SSOP16 Свеж Со попуст
PCM1753 PCM1753DBQ SSOP16

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е

DEN 25.00 26.88
SINOTIMER 30A Оптоварување 7 Дена Програмабилни Дигитален ТАЈМЕР SWITCH Реле Контрола 220V Din Rail Монтажа, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
МОС Топла Пластични Случај 22 Ohm 2 Игли PTC Стартер Реле за Фрижидер Свеж
МОС Топла Пластични Случај 22 Ohm 2 Игли PTC Стартер Реле за Фрижидер

9178 ПОВЕЌЕ PRODCUTS ВИЕ МОЖЕ да САКАТЕ, Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГ

DEN 43.20
100Pcs/многу 5x20mm Електрични Избрани Осигурач Amp Брзо-удар Стакло Осигурач се Меша во Собата Со Кутија 0.2 A 0.5 A 1А 2А Свеж
4 Канал Реле Модул со Optocoupler Изолација Поддржува Високи и Ниски Активирањето на напонот 5V, 12V, 24V Свеж
4 Канал Реле Модул со Optocoupler Изолација Поддржува Високи и Ниски Активирањето на напонот 5V, 12V, 24V

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис4 Канал Реле Модул со Optocoupler Изолација Поддржува Високи

DEN 106.08
230V 40A Din 35 автоматско обновување поврзе над/под напон заштитен уред заштитник заштита реле RCB-40A Свеж
230V 40A Din 35 автоматско обновување поврзе над/под напон заштитен уред заштитник заштита реле RCB-40A

Главниот Технички Speacification : 1 Номинална AC напон 230 V±10% и фреквенција 50 Hz / 60 Hz2 Полагање Max Струја : 40 A3 Max Вчи

DEN 105.60
CJX2-25008/CJX2-25004 4Pole AC Магнетни контактор 25A 4NO или 2NO/2NC Свеж
CJX2-25008/CJX2-25004 4Pole AC Магнетни контактор 25A 4NO или 2NO/2NC

Примена : CJX2 серија 4 Pole AC Контактор е погоден за користење во кола отценети напон до 660 V AC 50 HZ или 60 HZ, номи

DEN 480.00
Јас облик Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС Алуминиум Топлина Мијалник Дисипација Радијатор Свеж
Јас облик Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС Алуминиум Топлина Мијалник Дисипација Радијатор

Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни инфор

DEN 48.00
Тајмерот се Префрлите JK02B 0-60 Секунди DC Прилагодливи Одложување 12V Влез Реле Модул H02 Свеж Со попуст
Тајмерот се Префрлите JK02B 0-60 Секунди DC Прилагодливи Одложување 12V Влез Реле Модул H02

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Опис : 1...

DEN 83.00 91.68
100 Компјутери Брз Удар Тип Стаклена Цевка Осигурувачи 2A 250V Замена Свеж
100 Компјутери Брз Удар Тип Стаклена Цевка Осигурувачи 2A 250V Замена

Име на производ : Стаклена Цевка Осигурувачи;Количина : 100a±2% КомпјутериКарактеристики : Брз Удар(F) Ниска

DEN 107.52
SMH-112DM Свеж Со попуст
SMH-112DM

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е

DEN 33.00 36.00
1pcs Цврста Состојба Реле Модул РБС-10VA 10A 500K ohm ДО 24-380V AC РБС 10VA Отпор Модератор Свеж
1pcs Цврста Состојба Реле Модул РБС-10VA 10A 500K ohm ДО 24-380V AC РБС 10VA Отпор Модератор

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Со

DEN 130.08
Оригиналниот 3000W трансформатор 110V напон 220V конвертор Свеж
Оригиналниот 3000W трансформатор 110V напон 220V конвертор

Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање

DEN 4080.00
1 Канал, 5V Реле Модул за arduino 1-Канал навистина КЕНТАКИ-019 Свеж
1 Канал, 5V Реле Модул за arduino 1-Канал навистина КЕНТАКИ-019

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на 1 Канал 5 V Реле Модул за arduino 1Канал навистина КЕНТАКИ019 1, на

DEN 18.24
DMWD СПД 2P 30KA~60KA D ~420VAC Домаќинство Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред Пренапонска Заштитен Уред Свеж
DMWD СПД 2P 30KA~60KA D ~420VAC Домаќинство Surge Protector Заштитна Ниско-напонски Arrester Уред Пренапонска Заштитен Уред

Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е / се резултат на купувачот злоупотребаПов

DEN 183.84
DC-AC 25A Цврста Состојба Реле Една Фаза РБС Реле Модул РБС-25DA Свеж
DC-AC 25A Цврста Состојба Реле Една Фаза РБС Реле Модул РБС-25DA

НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1.Цврста Состојба Реле РБС25 DA 25 A / 250 V 332 VDC / 24380 VAC БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Текст К

DEN 224.64
DS8884AN Свеж Со попуст
DS8884AN

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е

DEN 410.00 445.92
120pcs Избрани Автомобил Осигурач Авто Камион SUV Осигурувачи Мини Нож Осигурач Колекции 5-30 AMP H02 Свеж
120pcs Избрани Автомобил Осигурач Авто Камион SUV Осигурувачи Мини Нож Осигурач Колекции 5-30 AMP H02

Боја : како што е прикажано на сл 120 Pcs Мини Големина Осигурувачи 530 AMP Авто Автомобил Камион Сечилото SUV Fuse

DEN 197.76
3 парчиња Microtemp ТФ Температура на Исклучување на осигурувачот 240 степен SF240E 240C 250V 10A метал топлина заштитник SEFUSE Свеж Со попуст
Расположливиот Осигурач Печ Осигурач 0467003.БР Осигурач 0603 3А 32V Свила Екран P Свеж
Расположливиот Осигурач Печ Осигурач 0467003.БР Осигурач 0603 3А 32V Свила Екран P

1 дали Ние секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена.2...

DEN 436.32
RT18-32X AC 32A 1 Пол 10x38mm DIN Rail Монтажа на Осигурувачот Носителот База G08 Капка брод Свеж
RT18-32X AC 32A 1 Пол 10x38mm DIN Rail Монтажа на Осигурувачот Носителот База G08 Капка брод

Име на производ : осигурач база осигурување базаТип на производ : RT1832 X 1 PУпатства за работа : со светлаИн

DEN 94.56
Индустриски 40A DC да AC Singh Фаза РБС Цврста Состојба Реле РБС-40DA Свеж Со попуст
Индустриски 40A DC да AC Singh Фаза РБС Цврста Состојба Реле РБС-40DA

Ние Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO Или, ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака

DEN 276.00 313.92
LC2-K0601/LC2-K0610 К серија механички interlocking контактор 6A Свеж
LC2-K0601/LC2-K0610 К серија механички interlocking контактор 6A

LC2K0601 / LC2K0610 К серија механички interlocking контактор 6 AПрименаНа контактор е погоден за користење во кола до

DEN 806.40