НЕО Блесок Нов Дизајн Акрилик Модерната Led Таванот Светла За Живеење Студија Соба Спална соба lampe plafond avize Затворен Таванот Светилка

НЕО Блесок Нов Дизајн Акрилик Модерната Led Таванот Светла За Живеење Студија Соба Спална соба lampe plafond avize Затворен

33 %

DEN 4760.00

DEN 7104.00

Свеж

Во магацинот


за враќа Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние сме среќни да понуди ЦЕЛОСНА наплата за било
објектот дека ќе примите, и ќе нема потреба од, сите што треба да направите е да ни e-mail, се врати на точка со целосна детали вклучени, и ние ќе се вратат назад .Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ STARSon сите
Детални Продавачот Рејтингот
2. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрален или
негативни повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Вие мора да му кажете
ни она што дефектот е и ни даде вашата цел број. Или понуда за наплата
(не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
ве молиме да се разбере ние ќе не наплата се врати на поштенски трошоци. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Некои оддалечени области може да потрае повеќе
од 20 работни дена.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Но вие
мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Производ Детали :
100% Сосема Нов. Ве молиме да ни ме преку
Моите Пораки или e-Mail ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот).Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа.
Големина : 3 глави Dia600x H100mm 36 W
5 глави Dia700x H100mm 48 W
9 глави Dia800x H150mm 68 W
12 глави Dia1000x H150mm 108 W
15 глави Dia1200x H150mm 128 W
Главните Материјали : Хардвер+Акрилик
Напон : 110-240 V
Затемнување : Yes (Само Светлината Dimmable)
Далечински Управувач : Yes (Само Светлината Dimmable)
просечен Живот : 50000h
Извор на светлина тип : LED Чипови
Боја : Бела (како фото)
Крај : Насликани
Извор на светлина Вклучени или Не : Да
Осветленоста Dimmable : Не вклучуваат само 3 светла боја топло бела и природните бела и кул бело , но, исто така, може да затемнување светлината
Внимание : видео се Злато во боја , топло и ладно бела , ве молиме оставете messge нас, ако треба злато боја
или топла и кул бело (и видео верзија се осветленоста dimmable)
1.

Абажур Боја: Бела
Боја На Каросеријата: 3 Глави Dia600mm, 5 Глави Dia700mm, 9 Глави Dia800mm, 12 Глави Dia1000mm, 15 Глави Dia1200mm
Wattage: Warm White, Cool White, Brightness Dimmable
Тип На Објект: таванот светла
Број На Модел На: таванот светла
Заврши: Железо
сертификација: CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Техника: Насликани
Гаранција: 3 Години
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Тело Материјал: Железо
Материјал: acryl
Бренд Име: НЕО Блесок
Е dimmable: Yes
Тип На Прекинувач: Далечинска Контрола
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Карактеристики: Модерен Минималистички
Стил: Модерна
Напон: 90-260V
Број на извори на светлина: > 20
Примена: Foyer
Осветлување Област: 15-30square метри
База Тип: Оптоварување
Инсталирајте Стил: Површината монтирани

Додатоци на производи

Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220V 12W 18W 24W 36W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Dimmable 9W/12W КОЧАН LED Таванот Светлина Површината Монтирани Кујна Бања Светилка КОЧАН LED Одредување Свеж Со попуст
Horsten Минимализам Модерната LED Таванот Светла Креативни Акрилик Алуминиум Таванот Светилка За Дневна Соба и Спалната соба Свеж Со попуст
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина, Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина,

LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка 85265 VLED Одредување на светлината Топло Бела / Кул Бело Б

DEN 115.00 143.52
Гроздобер Јаже Pendant Светла Светилка на Лофт Креативна Личност Индустриски Светилка Lumiled Сијалица Американски Стил За Дневна Свеж Со попуст
мини LED светлото на рефлекторите 3W Приказ светла декорирани универзална ротирачки вино кабинет екранот кабинет 360 степени Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27 Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27

GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E

DEN 1067.00 1641.60
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
Ретро Креативна Уметност Flute Pendant светлина E27 железо, индустриски Правец на Pendant светилка за Магацин/Ресторан/Кафе Свеж Со попуст
Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

започнетекрајотИме на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED

DEN 108.00 120.00
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе�

DEN 131.00 177.12
Креативни дрво led таванот светлина Геометриски светилка современото живеење соба спална соба aisle балкон таванот светилка, Свеж Со попуст
5 Грб модерната класична кристал лустерот lustres de cristal лустерот тавански светилки светла фабрика за директна продажба Свеж Со попуст
Ресторан LED светилки едноставен модерен Нордиските уметност правоаголна креативни лента за статистика Лустерот слободни Свеж Со попуст