2017 Обичај прави Вистински Фото Плус големина Sequins Strapless Чипка Свадба Фустани Евтини Белата Невеста Frocks Vestidos Де Novia HS099

2017 Обичај прави Вистински Фото Плус големина Sequins Strapless Чипка Свадба Фустани Евтини Белата Невеста Frocks Vestidos

8 %

DEN 1590.00

DEN 1728.00

Свеж

Во магацинот


Бидејќи на Мерни техники, не е грешка 1-3cm Големина 14 W е прилагодена големина. Вие само треба да изберете големина 14 W, и да го оставите порака, со цел да ни кажете на вашите градите, половината, телесна висина и потпетици висина, што ќе биде во ред. Се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена.Ако големина 14 W не можат да бидат избрани, тоа значи дека оваа точка не може да се изменуваат. Прифаќаме само големината изменуваат, бои и дизајн не може да се прилагоди на Овој објект е венчаница само, не вклучувајќи petticoat или други работи. Сите слики ќе ви покаже се реални слики, сите се облекуваат, се токму исто како слика го покажува.
!!! Ние ќе ги одби наплата ако у не им помагаат на царинење на царинската управа. Па ве молиме прочитајте внимателно политика на ЦАРИНЕЊЕ подолу. Ви благодариме.
За Тарифни
Нашата свадба фустани цени се формираат 30 да 200 ние ќе ги прогласи облека како подарок и вредноста е 20 да 150Се надевам дека се може да се направи у избегне тарифа. Но, различни земји имаат различни стандарди, ве молиме обидете се да дознаете вашиот округот политика за тарифни купи купат стоки од oversea.И ве молиме помогнете царинење ако треба, ви благодариме. Како Aliexpress политика, царинење е купувачот е должност. Ќе видиме у согласувате ако купите нашите производи. Ви благодариме.
За квалитетот
Ние имаме многу свадба фустани која цена е околу 30 Тоа е многу евтина цена и бесплатен превозот во многу земји. Фустаните генерално тежина 1kg, на товар не е евтино. И овие фустани се сите рачно изработени. Значи, ако u мислам на овие евтини цена, у нема да ги разочараме на овие свадба се облекуваат. Ако у сакате таписерии,порцелан венчаница, ве молиме изберете нашите венчаница која цена над 50 Ви благодариме.
За обработка на време
Ние сме фабрика, ние правиме се произведуваат за многу клиенти, ние и ветуваме да брод од стоката во 3-5 dasy откако ќе се добие исплата. Ако ur големина е прилагодена, се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена. Ве молам не ме прашуваат брод на стоките многу наскоро. обично 3-5 дена. Ве молиме да се разбере, ви благодариме.
За наплата & спор
1. Како и погоре зборови, ние ќе се направи целосна наплата за у ако стоката не испорака по shiped од 60 дена ( Бразил е 90 дена), па немојте да се отвори спорот afer shiped надвор 1-40 дена. Ве молиме обрнете внимание на стоката, контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
За бои
Некои клиенти прашам ако вајт е чиста бела, ние секогаш е тешко да се одговори, се облекуваат може да не е чиста бела или снежана, тоа е еден вид на бела кои се блиски на слонова коска, но не и слонова коска. Па ве молиме да знаат дека пред да го купат.

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект: Свадба Фустани
Назад Дизајн: Ланче
За Бремени Жени: No
Свадба Фустан Ткаенина: Tulle/Пребивање
Вграден Градник: Yes
Декорација: Appliques,Чипка,Кристално
Силуета: Бал
Број На Модел На: HS099
Воз: Никој
Деколте: Strapless
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Бренд Име: тоа е yiiya
Половината: Природни
Вистински Слики: Yes
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Фустани Должина: Кат Должина
is_customized: Yes
Моден Елемент: Цветни Печатење

Додатоци на производи

Луксузна Катедрала Воз Бал Шампањ Чипка Свадба Фустани 2018 Вистински Фото Долги Ракави Свадба Наметки Vestido Де Novias Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински Свеж Со попуст
LS00112 Луксузни свадба се облекуваат за булчински beading бал долги ракави чипка свадба наметки vestidos де noivas вистински

Предмет Бр : LS00112Големина : Боја : боја на слонова коскаМатеријал : сатенДеколте : брод деколтеSleeve Должина

DEN 26976.00 52895.04
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Возбудува Свадба Фустан Елегантен Beaded Нарачана Плус Големина Невеста, Свадба Gown Vestido Де Noiva

Ако ви се допаѓа толку подуени,треба да купи голем petticoat.Изберете вашиот венчаница,мора да оставите пора

DEN 6202.00 7296.00
Vestido де Casamento 2017 Прекрасни бал Свадба Фустани Бисери Плус Големина Свадба Наметки Чипка Невестата се Облекуваат Корсет Свеж Со попуст
CloverBridal исклучување на рамо бал црвена и бела чипка appliques флорални капела воз свадба фустани многу цвеќиња Свеж
Fansmile Вистински Гроздобер Фото Чипка Топката Свадба Фустани 2017 Прилагодено Плус Големина Булчински Свадба Наметки Бесплатен Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Домот Beaded Возбудува венчаница Капела Воз Со Вистински Слики Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Домот Beaded Возбудува венчаница Капела Воз Со Вистински Слики

Нарачана(Мерење Настава)1 Целосна Биста = инчи или сантиметри2 Половината =3 Колковите =4 Горниот биста =5 П

DEN 6348.00 7296.00
QQ Љубовник 2018 Нов Африкански Сирена Свадба се Облекуваат Со Видео Нарачана Плус Големина Секси Beaded Исклучување На Рамо Свеж Со попуст
ZJ9076 Нова Бела боја на слонова коска Кристал Бисер Чипка Свадба Фустани 2017 Свадба се Облекуваат gown vestido де noiva чипка Свеж Со попуст
Beaded венчаница V Вратот Бисери Линија Бела венчаница Плус Големина Свадба Наметки Vestido де Noiva Свеж Со попуст
Beaded венчаница V Вратот Бисери Линија Бела венчаница Плус Големина Свадба Наметки Vestido де Noiva

Напомена : Сите големини се земе со рака Мерење ќе биде од 1 до 3cm разлика од различен начин.Време на испор

DEN 7301.00 8112.00
ADLN Секси Чипка Сирена Свадба Фустани Висок Квалитет Плус Големина V деколте без Ракави Свадба Наметки Назад Патент со Копчиња Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Убаво Чипка Сирена Свадба се Облекуваат Нарачана Плус Големина Vestido Де Noiva Свадба Gown Свеж Со попуст
QQ Љубовник 2018 Нови Убаво Чипка Сирена Свадба се Облекуваат Нарачана Плус Големина Vestido Де Noiva Свадба Gown

Големина на табелатаЗабелешкаФустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.Ц

DEN 7259.00 10224.00
Gardlilac Душо бал Кавер-венчаница 2017 Евтини Обичај Формално Свадба Наметки Vestido де noiva Свеж Со попуст
Gardlilac Душо бал Кавер-венчаница 2017 Евтини Обичај Формално Свадба Наметки Vestido де noiva

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 4435.00 5279.52
Душо Beaded Сирена Свадба се Облекуваат 2017 Вистински Слики Чипка венчаница Tulle Булчински Свадба Gown Vestido Де Noiva SL-W58 Свеж Со попуст
ADLN Нова Долга Бела Сирена Свадба Фустани Евтини Лажичка Вратот Отворени Врати Плажа Boho Свадба Наметки Суд Воз Облека Де Свеж Со попуст