Топла продажба на Жените Плус Големина S-XXXL Лето Тенок појас бонбони боја водат Leggings capris мода Молив панталони Култури За Женски

Топла продажба на Жените Плус Големина S-XXXL Лето Тенок појас бонбони боја водат Leggings capris мода Молив панталони Култури

14 %

DEN 288.00

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
S : половината 58cm, хип 72cm, должина 64cm,
М : половината 60cm, хип 74cm, должина 64cm,
L : половината 62cm, хип 76cm, должина 65cm,
XL : половината 64cm, хип 78cm, должина 65cm,
XXL : половината 66cm, хип 80см, должина 66cm,
XXL : половината 68cm, хип 82cm, должина 67cm,
Реалниот Производ е Боја која ќе примите можеби се разликуваат од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина. Ви благодариме за разбирањето!
Инструкции за перење : пресврт, облека во ладна вода, рака мие , не користете рака мие енергично , не треба да се користи нејзината четка и бришење тешко . Па како не, да исчезнат, варијанта , кои влијаат на големината . Памучна ткаенина, се препорачува да користите посветен сапун за перење и миење на течност во чистење , препорачливо е дека нијанси на боја да се мијат одделно . Не треба да биде изложеност .
* Повеќето од нашите договори се предвидени со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. * Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена да го достигне. * Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsib ility.
*Политика на враќање Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. *Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме! Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол: Жените
Бренд Име: GRTXIN
Стил: Повик
Пред Стил: Станот
Декорација: Panelled,Батон,Џебови
Ткаенина Тип: Broadcloth
Панталона Стил: Молив Панталони
Затворање Тип: Еластичен Појас
Материјал: Полиестер,Памук
Должина: Knee Length
Шаблон Тип: Цврста
Половината Тип: Средината
Одговара Тип: Слаби
Број На Модел На: WL00780321006
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција: Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната: Пролет, Лето, Есен, Зима
Боја Стил: Природна Боја
Дебелина: Лесен
Тип На Објект: Capris

Додатоци на производи

ЖЕШКА Мода Жените Leggings Секси Дами Слаби Leggings Висока Половината Долги Панталони Еластичен Мека Jeggings Тенок Молив Leggings Свеж Со попуст
CHRLEISURE S-XL Нова Мода Црна Лабава Harem Faux Кожени Панталони Жените Joggers Панталони High Street женски Панталони Свеж Со попуст
CHRLEISURE S-XL Нова Мода Црна Лабава Harem Faux Кожени Панталони Жените Joggers Панталони High Street женски Панталони

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

DEN 507.00 780.00
Стилски Жени Висока Половината СТП Кожа Солидна Патент Кратко Мини Здолниште Обичен Разгореа Pleated Молив Здолниште Краток Свеж Со попуст
4Layers Црна Шалче Здолниште Мода Долго Туту Tulle Здолниште Невестата Overskirt Шик Кат Должина Saia Longa Монтажни Свадба Свеж Со попуст
4Layers Црна Шалче Здолниште Мода Долго Туту Tulle Здолниште Невестата Overskirt Шик Кат Должина Saia Longa Монтажни Свадба

4 Layers Црна Шалче Здолниште Мода Долго Туту Tulle Здолниште Невестата Overskirt Шик Кат Должина Saia Longa Монтажни С

DEN 763.00 1387.20
Жените беа тенки Никаква трага Вештачка кожа панталони убава leggings Свеж Со попуст
Жените беа тенки Никаква трага Вештачка кожа панталони убава leggings

Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на националниот стандард

DEN 524.00 747.84
Слатка Бела Мека Пет Слој Лолита Petticoat /Туту Здолниште Свеж Со попуст
Слатка Бела Мека Пет Слој Лолита Petticoat /Туту Здолниште

Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, нап

DEN 912.00 959.52
Нови Ретро Висока Половината Жени Здолниште Домот Дами Midi Pleated Здолништа за Жена на работното Врвен Квалитет Saia Feminina Свеж Со попуст
2017 пролет жените фармерки faux СТП кожа фармерки обложени тенок слаби молив панталони секси водат тесна femme тесни црни фармерки Свеж Со попуст
Жешка! Нов Моден Бренд Џез harem жените хип хоп панталони танц лавра пролет и лето лабава улица sweatpants Свеж Со попуст
Жешка! Нов Моден Бренд Џез harem жените хип хоп панталони танц лавра пролет и лето лабава улица sweatpants

Нов Моден Бренд Џез harem жените хип хоп панталони танц лавра пролет и лето лабава улица sweatpants Сите големи

DEN 1190.00 1294.08
Celmia Жените Црна Еластичен Појас Baggy Ниско-Crotch Панталони Џебови Нерегуларни Готски Долго Pantalon Хип-Хоп Harem Панталони Свеж Со попуст
Намалување Цртан Филм Жените Legging Женска Leggings Jeggings Жените Legings Секси Legging Панталони Legins Секси Печатени Leggings Свеж
Qyibian 2017 Нова Бела Здолништа Женска Висока Половината Здолништа Плус Големина На Коленото Должина Pleated Здолништа Црвена Свеж Со попуст
Harajuku Асиметрични Мини Здолниште Панк Plaid Здолниште за Жени Свеж Со попуст
Harajuku Асиметрични Мини Здолниште Панк Plaid Здолниште за Жени

Harajuku Асиметрични Мини Здолниште Панк Plaid Здолниште за ЖениAnswer : ___________________________ Note : само ЗдолништеЗдолни

DEN 960.00 1199.52
2017 зимски панталони жените Панталони со Висок Половината Плус Сомот Задебелување Тенок Топло Везови Панталони жените Legging Свеж Со попуст
Sebowel Жени Секси Чипка Leggings Полиестер Фитнес Legging Црна Тенок Jeggings Висока Половината Слаби Leggings Панталони Жени Свеж Со попуст
Sebowel Жени Секси Чипка Leggings Полиестер Фитнес Legging Црна Тенок Jeggings Висока Половината Слаби Leggings Панталони Жени

Sebowel Жени Секси Чипка Leggings Полиестер Фитнес Legging Црна Тенок Jeggings Висока Половината Слаби Leggings Панталони

DEN 653.00 1088.16