Анти-статички Топлина Криви Коса Четка Берберот Салон Косата Алатка Редови Tine Чешел,Пропустливи Detangle Коса Четка TP-08 Бесплатен Превозот

Анти-статички Топлина Криви Коса Четка Берберот Салон Косата Алатка Редови Tine Чешел,Пропустливи Detangle Коса Четка TP-08

15 %

DEN 265.00

DEN 312.00

Свеж

Во магацинот


Анти-статички Топлина Криви Коса Четка Берберот Салон Косата Алатка Редови Tine Чешел,Пропустливи Detangle Коса Четка TP-08 Бесплатен Превозот
Боја : многу бои, ќе го испрати по случаен избор.
Материјал : Пластика
Вкупна Должина : app 26cm
Раката месо тело на должина : app11cm
Ширина : app 7cm
Пакет содржи : 1 X чешел(боја по случаен избор)
Криви се пропустливи четка косата
1. Криви форма, професионална употреба за коса стил,
стојат висока температура најмалку 120°C;
2. PC+најлон игли за удобен стил и максимална удобност, лесно за коса дизајн.
3. Хигиенски и трајни со отпорност на топлина и хемикалии
4. За detangling, мазнење и чешлање на сите видови на медиум за многу долга коса.
5. Фабрика цена, со висок квалитет
Исто така, може да масажа на вашиот скалп и направете ја вашата коса расте прекрасна и мазна.

Тип На Објект: чешел
Број На Модел На: 29198
Материјал: Пластични
Големина: 25mm
боја: Сина, Зелена, Црна, Виолетова, Црвена, Бела
Пакет: opp
Функција: Професионални
Примена: Косата
Големина: 25cm
се справи со: Гума
Оригиналното Место: Кина
дизајн: Криви
превозот: 2 дена
Материјал: Гума & ABS

Додатоци на производи

Смит чу коса ножици професионални фризерски ножици висок квалитет сечење чистење режа shears фризер берберот жилет Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(18.60 cm) должина BV60 модел на фризерски ножици Свеж Со попуст
SI ЈУН 6.0 инчен(18.60 cm) должина BV60 модел на фризерски ножици

Не заборавајте да го добиете вашиот купони пред да се направи нарачката~ фризерски ножици за barbers,ножниц

DEN 973.00 1216.32
професионални 6.0 инчен 4cr челик сечење на косата ножици за сечење берберот makas коса режа салон чистење shears фризерски Свеж Со попуст
Моден DIY спирала коса curler навивам стапови коса прачки за кадрава коса виткање алатки како косата фризерски стил алатки трговија Свеж Со попуст
XL големина коса за сечење кејп , направени со добар квалитет крпа, фризерски заврши за возрасни,берберот ртовите Свеж Со попуст
Фризерски Материјали Ножици 5 инчен Коса Ножици Јапонија Професионални Титаниум Коса за Сечење Ножици Десната Рака Берберот Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка Свеж Со попуст
Нови 12 Компјутери/Торба Магија Сунѓерот Пена Перница Косата Ролки Curlers Пресврт Алатка

Тип : Коса CurlersПол : ЖенитеКоличина : 12 КомпјутериМатеријал : Сунѓер, ПластичниКарактеристики : Лесен за Н

DEN 38.00 54.24
50 компјутери Топла Продажба 6 Бои Мали Коса Перм Клип Метал Косата Клипови C-09 За Салон, S Големина Коса Екстензија Клип Со Свеж Со попуст
5.5 инчен сребро Јапонски коса ножици Тефлон ножици евтини фризерски фризер нерѓосувачки челик фризерски сет ножици Свеж Со попуст
Моден Жените Платно Широк Headband Коса Бенд За Девојки Едноставно Солидна Headwear Коса Додатоци Свеж Со попуст
Моден Жените Платно Широк Headband Коса Бенд За Девојки Едноставно Солидна Headwear Коса Додатоци

Објектот Состојба : Brand New Количина : 1 Pc Материјал : Платно Големина : Широк : 3 CM=1.18" Боја : 7 Бои за да го избе

DEN 31.00 35.52
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици Свеж Со попуст
бесплатен превозот Професионални коса режа suntachi ножици коса ножици japaness челик Титан ножици

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

DEN 2176.00 2720.16
SEMBEM Преносни Густа Заби Четка Косата Чешел Пластични Флексибилни Круг Совет Коса Салон Професионални Берберот Алатки Фризер Свеж Со попуст
2018 Керамички Алуминиум Професионални Метежот На Коса И Чешел Косата Четка Hairbrush Круг Фризерски Чешли За Салонот Берберот Свеж Со попуст
Pro 1 Парче Коса Перика Чешел Широк Заби Чешел За Долга Коса Чешла ABS Долго Заби Чешел Посилни Погоден За Женски 4 Бои Свеж Со попуст
црна 4.5 инчен фризерски салон нерѓосувачки челик коса ножици Фризер професионални фризерски ножици моделирање алатка Свеж Со попуст
6 коса ножици фризерски ножици продажба професионални коса облекување ножици црвено берберот комплет clipper фризура чистење Свеж Со попуст