Бесплатен превозот мини џек рка pin jack РКА-607 Патување РКА џек 6 пристаништа РКА pin jack (конектор, Cinch)

Бесплатен превозот мини џек рка pin jack РКА-607 Патување РКА џек 6 пристаништа РКА pin jack (конектор, Cinch)

5 %

DEN 547.00

DEN 576.00

Свеж

Во магацинот

На компании мисија е "на меѓународната, глобална услуги, вашето задоволство е наша извршување. се концентрира на Увоз и Извоз. Ние поседува проследено подружница корпорации :
Yueqing Производител на електрична Co.Професионална Услуга
4.0 кг Пакет Тип : 50 парчиња по внатрешниот box40 внатрешна кутии по картон
. џек мини џек Апликација
џек мини џек како напојување терминали, безжичните терминали, како и претседателот кабел терминали ,широко се користат во апарати за домаќинство, електрични сила, телекомуникации, сад, текстил, печатење, Рударска машина, Музички Инструмент, итн.2 Контакт Отпор 30m Изолационен отпор 100 Издржливост AC 500 V(50 Hz)1min) Actuating сила 5-30 N Живот 10000 пати
2.
џек мини џек Сите Производи
Пакување Предмети по Картон : 2000 Парчиња/Картон Пакет Мерки : 47 X39 X38 cm Бруто Тежина : 29.
Ако ви треба било кој друг стил на Рка Џек ,
Номинална Оптоварување : DC 50 V 0. Компанијата специјализирана за производство на електронски компоненти и прибор за бизнис. џек мини џек Technial податоци
Температурата Спектар -40-70 o C Номинална Оптоварување DC 50 V 0." Неколку добро познати производи и домашната електроника индустрија, поддршка на групи, и извезуваат во многу земји во Европа, Америка и Југоисточна Азија, длабоко доверени од страна на клиентите.Совети и Надворешниот диригент прстен Meterial : Месинг или позлатен Сребрен
4.многу видови на RAC понудени
2.ОЕМ добредојдовте Опис на Производот
1.со добар квалитет и цена copemtitive
3.Го издржат Напон : 500 V AC/мин
2.Главно се користи во телевизиска фитинзи ,SKD сетови , Мулти-медиа систем,Звучник,Пренослив аудио плеер,Professiona активни звучници,DVD, VCD мини стерео работа и сл. Оваа компанија wholeheartedly добредојде на домашни и странски бизнисмени покровителство, искрена соработка, големата вкупно.2 НА
џек мини џек
1. џек мини џек Dawing
3. џек мини џек Descrption :
1.
Yueqing Tong Fa Електронски Co.Изолатор бои : црвена, црна, жолта, бела, сина, сива, зелена, портокалова, и други бои
3. Пакување Слика :
5. Главните производи се : говорник, прекинувач (копчето прекинувачи, за да се префрлате прекинувачи, микро прекинувач), CRT цевка приклучок, аудио и видео џек, џек за слушалки, допрете прекинувачи, S-Video, звучници, прибор за внесување сокет (AC штекер), DC моќност приклучок, правоаголни приклучок, VGA приклучоци, различни жици блокови и помошната функција се префрлат повеќе од десетина главни категории, стотици видови на спецификации.
Пакување & Испорака,За Исплата
MOQ : 500 PCS
Плаќање : T/T,L/C,,Western Union
Производство на олово време : 7-15 работни дена
Превозот порт : Wenzhou,Ningbo Или Шангај
Превозот товарни : цитирани под клиент 's барање
Нашите Услуги
ОЕМ и ODM За Клиентите
Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична
Попусти се обезбедени врз основа на цел количина
мали ред прифатени
100% тестирани пред пратката
Брза Испорака & Професионална Услуга
Компанијата Информации
Производител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing - светски познатата град за ниско-напонски електрични апарати.

Број На Модел На: РКА-607
Бренд Име: makerele
Место на Потекло: жеџијанг во Кина (Копно)
Тип: РКА,Хоризонтална
Материјал на Надворешниот Диригент: Месинг или нерѓосувачки
Материјал на Контакт: Месинг или нерѓосувачки
Материјал на Прстен: ABS,PPT
Материјал на Домување: ABS,PPT
РКА Конектор бои: Црвено Жолто Зелено
Серијата Име: Рка Џек/Av Приклучок
позлата: Cu-Sn,Ag,Злато
Температурата Опсег: -40-70 C

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот 5 Групи Tyco/Amp 5 pin женски авто електрични wire конектор 282193-1 Свеж
Бесплатен Превозот 5 Групи Tyco/Amp 5 pin женски авто електрични wire конектор 282193-1

100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 5 Групи / многу Полнење 3.5 mm Терминали Топлина се СмалуваатОдговара : Мо

DEN 566.40
50PCS Сина Магарешки Заклучување Жица Електрични Конектори за Кабелот за Брз Splice Терминали Crimp Свеж
50PCS Сина Магарешки Заклучување Жица Електрични Конектори за Кабелот за Брз Splice Терминали Crimp

100% сосема нов и висок квалитетДиригент на АДС (Крст Пресек Област) 1.52.5mm2Виски Заклучување Брз Splice 1614 AWG Wir

DEN 143.04
Бинго ЕУ стандард Допир прекинувач ,кристално стакло панел,110-250V 16A ѕид француски штекер со светлина прекинувач,Топла Продажба Свеж Со попуст
10pcs USB 3.0 Џек одговара за Acer Chromebook C720, ASUS X401 X401A X500LA X540S X550E Серија Лаптоп плоча usb конектор порта Свеж
10pcs USB 3.0 Џек одговара за Acer Chromebook C720, ASUS X401 X401A X500LA X540S X550E Серија Лаптоп плоча usb конектор порта

Политика на враќање и ГаранцијаКупувачот е задоволство доаѓа во прв план.Контактирајте со НАС1) Преку Ali

DEN 623.52
5Pair=10Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMT Свеж
5Pair=10Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMT

5 Pair=10 Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMTПревозот : Aliexpress Стандард Прев

DEN 77.76
20PCS DC-044 Круг DC моќност штекер DC044 5.5 - 2.1 MM 5.5*2.1 mm sockets женски конектор 3pins лемење ROHS Бесплатен превозот Свеж
20PCS DC-044 Круг DC моќност штекер DC044 5.5 - 2.1 MM 5.5*2.1 mm sockets женски конектор 3pins лемење ROHS Бесплатен превозот

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

DEN 120.96
3 5 10 КОМПЈУТЕРИ Micro USB Конектор 5pin тешки плоча Б тип, без несакани Женски Џек За Мобилни Мини USB поправка на мобилни Свеж Со попуст
2 парчиња Звучник Кутија Притисни Пролет Вид Задолжителен Пост Терминал Конектори Свеж
2 парчиња Звучник Кутија Притисни Пролет Вид Задолжителен Пост Терминал Конектори

Овој терминал одбор е дизајниран за најразлични апликации, каде замена на оригинален говорник одбор е п

DEN 193.92
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина Свеж Со попуст
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина

*Конектор Вметнете : 5.5*2.1 мм * За led лента светлина една боја 5050 3528 * На конектор сет е малку водоотпорен...

DEN 73.00 120.00
4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V Свеж Со попуст
4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V

Опис : Име на производ : L Форма RGB Лента КонекторШирина : 10ММ (Погоден за 10мм RGB led лента )Модел : 4pin L / X / T Фор

DEN 43.00 61.92
Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна SODIAL Свеж
Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна SODIAL

Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Black Product Име : LED Држач;Одговара LED Дијаметар : 3мм Наво

DEN 81.12
SC-09 Сериски Кабел RS232 Порта Погоден Мицубиши FX/Серија PLC Програмирање Кабел Преземете Кабел Свеж
SC-09 Сериски Кабел RS232 Порта Погоден Мицубиши FX/Серија PLC Програмирање Кабел Преземете Кабел

Модел : SC09Потекло : Guangdong, КинаДолжина : Околу 2metersИнтерфејс : 9 Pin Сериски протокол бр+25pin port switch+ 8pin круг по

DEN 336.00
Водоотпорен Притисни Копче за Префрлање На Моќ/ Исклучување KAO-5 / BSP210F-1B 10A 380V за Машина за Сечење Клупата вежба Префрлате Свеж Со попуст
5 Компјутери AC 250V 10A 3P IEC 320 C14 Plug Панел Планината Моќ Влезот Sockets Receptacle Свеж
5 Компјутери AC 250V 10A 3P IEC 320 C14 Plug Панел Планината Моќ Влезот Sockets Receptacle

Спецификација : Име На Производ Моќ Влезот SocketНапојување AC 10 A 250 VПриклучок Тип IEC 320 C14Иглички Број 3Монта

DEN 91.20
5 парови 5pin LED Конектор Машки Женски Со Кабел Кабелот 15cm должина За RGBW SMD 5050 Лента Светлина Свеж Со попуст
5 парови 5pin LED Конектор Машки Женски Со Кабел Кабелот 15cm должина За RGBW SMD 5050 Лента Светлина

Се користи за : Led Драјвер / Лента конекторСе продава тип : Машки / Женски / Еден сетДолжина : 14cm(Еден)За SMD 505

DEN 117.00 192.00
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни Свеж
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни

Сосема нов и висок квалитетСупер флексибилни и ниска електрична отпорностВисоко ефикасни конекција и

DEN 91.20
10 Парчиња MMCX Адаптер MMCX Машки Директно да MMCX Машки Rightangle Конектор Кабел Pigtail RG 316 15CM Свеж
10 Парчиња MMCX Адаптер MMCX Машки Директно да MMCX Машки Rightangle Конектор Кабел Pigtail RG 316 15CM

MMCX Адаптер MMCX Машки Директно да MMCX Машки Rightangle Конектор Кабел Pigtail RG 316 15 CMСпецификација : Име на производ

DEN 701.76
1set 14 AWG Жица Флексибилни Силикони Заробени Бакарни Кабли За РК Црна 1M + Црвено 1M = 2M Свеж Со попуст
1set 14 AWG Жица Флексибилни Силикони Заробени Бакарни Кабли За РК Црна 1M + Црвено 1M = 2M

100% сосема нов и висок квалитет на Висок квалитет на конзервирани бакар внатрешното јадро, може да одржу

DEN 99.00 104.64
Црна Далечински Управувач Нагоре Надолу Запре 3 Копчето Моторни Далечински Управувач Предавателот 2262 315 433.92 MHZ TX Притисни Свеж Со попуст
Злато позлатен BNC Q9 Женски конектор за sma Женски за Антена BNC да sma конектор адаптер 1pcs Свеж
Злато позлатен BNC Q9 Женски конектор за sma Женски за Антена BNC да sma конектор адаптер 1pcs

Злато позлатен BNC Q9 Женски конектор за sma Женски за Антена BNC да sma конектор адаптер 1pcsНапомена : Кина Пост

DEN 95.52
50 компјутери USB 3.1 Тип C Connector 24 Pin Женски Десен Агол SMT Табот USB 3.1 Верзија Штекер receptacle Свеж Со попуст
50 компјутери USB 3.1 Тип C Connector 24 Pin Женски Десен Агол SMT Табот USB 3.1 Верзија Штекер receptacle

USB 3.1 Тип C Connector 24 Pin Женски Десен Агол SMT Табот USB 3.1 Верзија Штекер receptacleКорисниците Кои Видени Оваа Точка

DEN 1140.00 1200.00
2 парчиња Електромагнетни pushbutton switch KJD6 6F/2 кутијата за контрола switch за вежба видов машина машини AC110V Свеж
2 парчиња Електромагнетни pushbutton switch KJD6 6F/2 кутијата за контрола switch за вежба видов машина машини AC110V

2 парчиња Електромагнетни pushbutton switch KJD6 6 F / 2 кутијата за контрола switch за вежба видов машина машини AC110 VKJD6

DEN 1046.40
5pcs KSD301 250V 10A Нормално Затворен NC Термостат на Температура Термална Контрола вклучување, ИСКЛУЧУВАЊЕ DegC 30-130 65 Свеж Со попуст