2mm Црвено, Зелено, Жолто и Сино Црно Бела Транспарентна Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Греење Кабел

2mm Црвено, Зелено, Жолто и Сино Црно Бела Транспарентна Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав

10 %

DEN 148.00

DEN 164.16

Свеж

Во магацинот


Избрани Топлина Се Смалуваат Цевка Цевки Жица Заврши Изолација Ракав Heatshrink Кабел
2 MM
20 Meters
Црвена Зелена Жолта Сина, Црна, Бела Транспарентна

боја: Јасно, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип: Топлина Shrinkable
Материјал: PE
is_customized: Yes
Број На Модел На: 2mm

Додатоци на производи

10pcs/многу Висок квалитет IP68 М12 x 1.5 за 3-6.5 mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда Свеж Со попуст
10pcs/многу Висок квалитет IP68 М12 x 1.5 за 3-6.5 mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда

Имаме 2 бои , Бела и Црна , ве Молиме имајте во предвид она што боја ви треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Бела до

DEN 60.00 66.72
LDDQ 1m Топлина се Смалуваат Цевка 3:1 Жолти Лепливи Лепак Наредени Цевки Сооднос 3:1 Внатрешен Дијаметар 3.2/4.8/6.4/7.9/9.5/12.7/19.1/25.4 Свеж Со попуст
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак Свеж
100pcs 3мм*100mm Најлон кабел врски, тагови за На Ethernet RJ45 RJ 12 Жица моќ кабел Етикета Мак

НОВИ PPRODUCTВе молиме да се напомене овој линк само за 3*100 Најлон кабел ОзнакиНаправени од Најлон 66, добра и

DEN 187.20
42 компјутери Поставено Асортиман се Намали Цевки Универзална Црна, Црвена Свеж
42 компјутери Поставено Асортиман се Намали Цевки Универзална Црна, Црвена

Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 6 големини, 2 бои Доставени внатре дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,

DEN 72.48
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка Свеж
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног

DEN 31.20
100Pcs/торба 3X150MM Авто-Заклучување Бела Црна, Црвена Сина, Жолта Најлон Wire Кабел Поштенски Врски.кабел врски Свеж
10pcs/многу Висок квалитет IP68 M20 x 1.5 за 6-12mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда Свеж Со попуст
10pcs/многу Висок квалитет IP68 M20 x 1.5 за 6-12mm Кабел CE Водоотпорен Најлон Пластични Кабел Конектор Жлезда

Имаме 2 бои , Бела и Црна , ве Молиме имајте во предвид она што боја ви треба , ИЛИ ние ќе ги испрати Бела до

DEN 135.00 149.76
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка Свеж
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 336.00
10pcs Бела Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25 Свеж Со попуст
10pcs Бела Најлон Вирус Олеснување Жлезди Конектор PG7 PG9 PG11 PG13.5 PG16 PG19 PG21 PG25

Спецификации : СТР Серија Пластични Водоотпорен Кабел Жлезда СТР СеријаКабел Жлезда Крајот Капа Модел

DEN 52.80
2m ПВЦ Топлина се Намали Цевки Цевка Заврши Комплет За 18650 18500 Батеријата Рамен Круг 18.5 mm Жици Додатоци S18 Капка брод Свеж Со попуст
М8 Метал водоотпорен конектори за Кабелот за водоотпорен конектори Нерѓосувачки челик глен глава Свеж
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички Свеж Со попуст
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 394.00 414.24
5Meter/пакет 4.0 мм пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving за изолација на конектор Свеж
5Meter/пакет 4.0 мм пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving за изолација на конектор

Производи име : топлина се смалуваат цевкиВнимавајте : на топлина се смалуваат цевки има црвено, жолто и

DEN 143.52
10pcs трговија на Големо врски 25*400mm кабел лента за Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска јамка кука најлон Свеж Со попуст
Пламен retardant Црна или Бела спирала бендови со дијаметар од 4~10ММ За Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка Свеж Со попуст
72pcs 120*12mm Црвената Магија Најлон Обновливи Кабел Врски со Окцето Дупки назад кон назад кабел вратоврска најлон рака кука Свеж Со попуст
2015 година Нови Висок квалитет 5pcs 2.5 cm *200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока крик рака Бесплатен Свеж Со попуст
1piece М12*1.5 Никел Месинг Метал Водоотпорен Кабел Жлезди конектор Важат за Кабел 3-6.5 mm Свеж
1piece М12*1.5 Никел Месинг Метал Водоотпорен Кабел Жлезди конектор Важат за Кабел 3-6.5 mm

1piece М12*1.5 Никел Месинг Метал Водоотпорен Кабел Жлезди конектор Важат за Кабел 36.5 mmМ Никел Месинг Кабел Ж

DEN 14.40
100PCS 3 x 200mm (Вистински ширина: 2.1 мм ) 3*200mm 3x200 Најлон Пластични Кабел Врски Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Бесплатен Свеж Со попуст
PG9 Кабел Жлезда Конектор Водоотпорен Најлон Пластични 100PCS за 4-8мм Кабел CE висок квалитет Топла Продажба IP68 Свеж Со попуст
PG9 Кабел Жлезда Конектор Водоотпорен Најлон Пластични 100PCS за 4-8мм Кабел CE висок квалитет Топла Продажба IP68

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 288.00 302.40
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm Свеж
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјали : НајлонДимензии (Прибл.) : 60 x 2mm / 2.4" x 0.07" (L*W )Боја : БелаТежи

DEN 138.72
50pcs/број 18*200MM Најлон Жица Организатор Кабел Врски Обновливи Ремени со Магија Ленти Свеж Со попуст
50pcs/број 18*200MM Најлон Жица Организатор Кабел Врски Обновливи Ремени со Магија Ленти

Прилагодливи Повторно употребливи Најлон Кука Јамка Магија Лента за околу Рака Кабел за компјутерски т

DEN 300.00 315.84
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав Свеж Со попуст
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевки 2 : 1 серијаНапомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолт

DEN 50.00 50.40
127pcs/set Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Црна Жица Заврши Електрична Изолација Кабел Sleeving 2-13mm Свеж Со попуст
127pcs/set Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Црна Жица Заврши Електрична Изолација Кабел Sleeving 2-13mm

BI0001773Спецификација : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 7.0 мм, 10.0 мм, 13.0 mmБоја : Црна (как

DEN 62.00 104.16