7 Бои RGB Промена Сјај ДОВЕДЕ Вода Тапа Поток Светлина Туш Допрете Шеф на Кујна Притисок Сензор Бања Додаток

7 Бои RGB Промена Сјај ДОВЕДЕ Вода Тапа Поток Светлина Туш Допрете Шеф на Кујна Притисок Сензор Бања Додаток

30 %

DEN 84.00

DEN 120.00

Свеж

Во магацинот


7 Бои RGB Промена Сјај ДОВЕДЕ Вода Тапа Поток Светлина Туш Допрете Шеф на Кујна Притисок Сензор Бања Додаток
Карактеристики :
1. Ова ДОВЕДЕ Вода Тапа одговара на повеќето чешми и LED светло ќе светне кога водата притисок пристигне одредено ниво
2. Светлината е активиран од страна на вода под притисок и се исклучува автоматски со вода.
3. 7 боја се меша прикажува автоматски кога проток на вода.
4. Главната бои Зелена, Црвена & Сина.
5. ABS chroming материјал, одлична отпорност на корозија, издржливи.
6. Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината.
7. Ви нудиме радост & прекрасно искуство.
8. Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен.
9. Ве молиме проверете пред купување на интерфејс и соодветност во дијаметар
10. На славина светлина ќе го промени бои случајно со текот на времето.
Спецификации :
1. Случај материјал : ABS
2. Оригиналната кутија : НИКОЈ
3. Случај Боја : Сребрена
4. Објектот големина : 32*24mm
5. Нето тежина : 15g
6. Пакет тежина : 24g
7. Интерфејс : машки
8. Дијаметар : 24mm(Надворешен навој)
9. LED емитуваат боја : 7(База на три основни бои principium, боја шалче произведува широк спектар на различни бои)
Пакување содржина :
1 x LED светло тапа
Answer : ___________________________ Note : Изграден во мала моќ за генерирање на уредот. Автоматско генерирање без батерии. Тоа ќе го осветлуваат по вода тече надолу.
КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ПОДОЛУ, ЗА ДА ДОБИЕТЕ ПОПУСТ ЗА 2 КОМПЈУТЕРИ :

Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На: FX573
Материјал: Метал
Бренд Име: ICOCO
Случај Материјал: ABS Пластика
случај боја: Сребро.
Нето тежина: 15g
Интерфејс: Машки
Дијаметар: 24 мм (Надворешен навој)

Додатоци на производи

Новиот Еко-пријателски Обичај Уникатен Божиќ подароци Ткаенина Модерна Туш Завеса бања Водоотпорен за себе H0220-8 Свеж Со попуст
1pcs Простор Алуминиум Фен Држачот за Ѕид за правилно Поставена Рек Полица Фен за Складирање Носителот Бања Прибор Свеж Со попуст
Божиќ Внатрешни работи 3pcs/set Божиќ Декорација Среќен Божиќ Дедо Тоалет Седиште Капак и Килим Бања Нова Година дома декорација Свеж Со попуст
IBANO Фламинго Шема Водоотпорен Полиестер Ткаенини Завеса за Бања Прибор Дома Декор Туш Завеса трговија на Големо Свеж Со попуст
1Pcs Тоалет Капак Уред Тоалет Поставување Медиокритет Прстен се Справи Дома Бања Бања Производи Цртан филм Тоалет Покрие Кревање Свеж Со попуст
Европа Бела PEVA Бања Завеси Цвет Еко-пријателски Водоотпорен Туш Завеса Бања Производ Cortina Ducha Висок Квалитет Свеж Со попуст
Европа Бела PEVA Бања Завеси Цвет Еко-пријателски Водоотпорен Туш Завеса Бања Производ Cortina Ducha Висок Квалитет

dianxiaobao_1 Опис : Материјал : 100% PEVAДимензии ( Ширина x Висок ) : 180 X180cm, 180x200cm,180x240cmБоја : цветПакет : 1 парче туш з

DEN 592.00 955.20
Топла Продажба Модерната Мода Обичај Јоркшир Terrier@1 Ткаенина Полиестер Туш Завеса бања Водоотпорен H0223-108 Свеж Со попуст
Топла Продажба Модерната Мода Обичај Јоркшир [email protected] Ткаенина Полиестер Туш Завеса бања Водоотпорен H0223-108

Висок квалитет на современи водоотпорен бања завеса за бања производи туш завеса Производ Параметар : 1.

DEN 807.00 1583.52
Zeegle 2 парчиња/set Не се лизга Бања патосници Сунѓерот Вода Апсорбирање Бања Тепих У Облик Бања Бања Душеци Поставите Тоалет Свеж Со попуст
Бања Тапа 30% Заштеда на Вода Од 300% Притисок се Зголеми Моќен Chuveiro 300 Дупки Квалитетна ABS Electroplate Висока Моќност Свеж Со попуст
Бања Тапа 30% Заштеда на Вода Од 300% Притисок се Зголеми Моќен Chuveiro 300 Дупки Квалитетна ABS Electroplate Висока Моќност

Материјал : ABS + Chrome Тип : Рачни Боја : Сребро Тип на : Фиксен туш главата Панел Големина : Прибл 80mm(должина) x

DEN 402.00 522.24
Нова Едноставна Бела Бања Завеса PEVA Еко-пријателски Водоотпорен Moldproof Пластични Туш Завеси Бања Соба Производи со Висок Свеж Со попуст
Лицето Тело Убавина Здрава Лична Нега Белење На Подмладување Турмалин Сапун Свеж
Лицето Тело Убавина Здрава Лична Нега Белење На Подмладување Турмалин Сапун

Спецификации : Турмалин е минерални кристал кој е thermoelectric и piezoelectric.Тоа ќе ослободување на негативни јон

DEN 57.12
божиќ Авто Паста за заби Фармацевт 5 Четка за заби Носител Постави Ѕид Стојат Четка за заби Семејство Поставува accesorios Бања Свеж Со попуст
Популарната Еко-пријателски Обичај Единствена љубов плажа Ткаенина Модерна Туш Завеса бања Водоотпорен за себе H0220-130 Свеж Со попуст
Среќна Нова Година и Среќен Божиќ подарок Монро Туш Завеса Полиестер Ткаенини Повеќе Големината Прилагодено Бања Туш Завеси Свеж Со попуст
Телото Индекс 15 ЈОЛАНДА Smart Скала Домаќинство Премиум Дигитални Масти Мерење СКАЛИ Електронски Кат Скали PK Yunmai xiaomi Свеж Со попуст
Туш Сапун Јадења Soapbox Супер Моќ Морон Тоалет и Бања, Кујна мултифункционален Потоне Сунѓерот Носителот Свеж
Автоматска машина инфраред индукција на произведени течен сапун за миење на рацете течни шише Автоматско рака sanitizer машина Свеж Со попуст