Нови 12 инчен 3D Куче Печати на Животните Ruckack Симпатична Девојки Ранец Деца Училиште Knapsack Детска Градинка Bookbag Bolsas Infantil

Нови 12 инчен 3D Куче Печати на Животните Ruckack Симпатична Девојки Ранец Деца Училиште Knapsack Детска Градинка Bookbag Bolsas

35 %

DEN 686.00

DEN 1055.52

Свеж

Во магацинот

Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Нови 12 инчен 3 D Куче Печати на Животните Ruckack Симпатична Девојки Ранец Деца Училиште Knapsack Детска Градинка Bookbag Bolsas Infantil
Плаќање :
1.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.
Превозот :
1.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.
Повратни информации.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.)
Се врати и Гаранција :
1.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.

Тип На Објект: Ранци
Обвивка Материјал: Полиестер
Бренд Име: FORUDESIGNS
Затворање Тип: Патент
Капацитет: Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За: Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска: No
Број На Модел На: 4709F
Стил: Preppy Стил
Ранци Тип: Softback
Главен Материјал: Памук Ткаенини
Пол: Девојки
Се Справи Со/На Рака Тип: Мека Рачка
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација: Никој
Шаблон Тип: Животно Отпечатоци
Надворешноста: Никој
Техника: Печати
Местото на Оригиналот: Кина
Големина: 30*24*10см
Тежина: 300g
Точка име : куче ранец
боја: Црна
страна џеб: Yes
ремени : прилагодлив
Пакување: на polybag за секое парче
Карактеристики: дише,мулти дизајн
Ранец Употреба: Секојдневно Ранец

Додатоци на производи

FORUDESIGNS Жените Backpac Preppy Училиште Кеси за тинејџерки Ранци Бела Западниот Планински Terrier Куче Печатење Schoolbag Свеж Со попуст
FORUDESIGNS Жените Backpac Preppy Училиште Кеси за тинејџерки Ранци Бела Западниот Планински Terrier Куче Печатење Schoolbag

)Се врати и Гаранција : 1.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се п

DEN 1152.00 1919.52
Цртан филм Деца Училишниот Ранец Децата Училишни Торби За Градинка Девојки и Момчиња Расадник Бебе Студент книга торба mochila Свеж Со попуст
Maison Fabre Бебе Момчиња Девојчиња Деца Диносаурус Шема Животни Ранец Деца Училиште Торба 80830 Свеж Со попуст
Maison Fabre Бебе Момчиња Девојчиња Деца Диносаурус Шема Животни Ранец Деца Училиште Торба 80830

Бебе Момчиња Девојчиња Деца Диносаурус Шема Животни Ранец Деца Училиште ТорбаСпецификации : Диносауру

DEN 417.00 672.00
12 Инчен Симпатична Тркачки Автомобил Деца Ранец За Деца Децата Училишни Торби Бебе Градинка Ранци Детска Книга Торба Schoolbags Свеж Со попуст
Децата Кеси за девојки Градинка Децата Училишни Торби Цртан филм Деца Бебе Девојка Училишниот Ранец Симпатична Лак Деца Ранец Свеж Со попуст
Отстранлив Децата Училишни Торби со 2/3 Тркала за Момчиња и Девојки Количка Ранец Деца Тркала Торба Bookbag патнички багаж Mochila Свеж Со попуст
Ново Отворено Ранец двојно-рамо туристички ранец за жените, мажите, Момчињата и девојчињата schoolbag Децата Училишни торби Свеж Со попуст
Децата Училишни Торби За Девојки И Момчиња Висок Квалитет На Децата Ранец Во Основното Училиште Ранци Mochila Infantil Zip Свеж Со попуст
децата училишни торби девојки ортопедски schoolbag ранец деца училишниот ранец поставите деца satchel sac enfant Свеж Со попуст
децата училишни торби девојки ортопедски schoolbag ранец деца училишниот ранец поставите деца satchel sac enfant

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 1525

DEN 1286.00 2572.80
ортопедски училиште кеси за момчиња 17 инчен лаптоп торба за деца назад пак schoolbag момче cartable основно деца ранци најлон Свеж Со попуст
YIYOHI Нови Симпатична Стил Новина 3D Животни Мачка & Куче Патент Кадифен Монета Чанта Kawaii Деца Монета Чанта Жените Паричникот Свеж Со попуст